Як можна боротися з раком природніми методами

Медицина знає багато способів боротьби з раком, але в природі існують інші ефективні способи протистояти цій страшній хворобі.
Як можна боротися з раком природніми методами

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Рак – це одна з головних причин летальних випадків у світі. І більше лякає те, що кількість людей із різними видами пухлин і досі зростає. За останні декалька десятиріч сучасна медицина здійснила значний прогрес, з’явилося багато нових способів боротися з раком. Втім, організм деяких людей не надто добре реагує на них і, на жаль, хвороба долає їх.

Хоча хіміотерапія – це один із найпоширеніших методів лікування раку, існують також і альтернативні терапії, які дають результати. Хоча їх і не треба використовувати як повну заміну традиційним засобам, вони можуть стати чудовим доповненням стандартному лікуванню.

Зверніть увагу: ці засоби діють неоднаково у різних пацієнтів хворих на рак. Їхній результат великою мірою залежить від ступеня важкості хвороби.

Кульбабовий чай допомагає боротися з раком

Кульбаба

Звичайна кульбаба – це один із альтернативних засобів боротися з раком, який останнім часом привертає все більше уваги. Ця рослина відома у світі багатьма корисними властивостями. Вона є потужним лікувальним засобом, який може бути в 100 разів ефективніший, ніж хіміотерапія.  Вже менше, ніж за 48 годин кульбаба починає здійснювати на клітини пухлини розщеплювальний ефект.

Її недооцінювали роками, незважаючи на дивовижні лікувальні властивості, які лише підтверджують те, що цю рослину варто завжди мати вдома під рукою. У давнину з кульбаби готували сиропи та настоянки від різних проблем зі здоров’ям. Тепер стало відомо, що її користь навіть більша, ніж думали раніше. Наприклад, корінь кульбаби може допомагати боротися з раком.

Науковці, які досліджували рослину, виявили, що її корінь бореться з раком навіть ефективніше, ніж хіміотерапія, адже вражає лише ракові клітини, а здорові залишаються неушкодженими (на відміну від хіміотерапії).

Кульбаба володіє сечогінними властивостями, стимулює секрецію жовчі, очищає печінку, знімає алергії та знижує рівень холестерину. У ній міститься вітамін B6, тіамін, рибофлавін, вітамін С, залізо, кальцій, калій, фолієва кислота і магній. Також у кульбабі є близько 535% денної норми вітаміну К і десь 110%  рекомендованої денної дози вітаміну А.

Диво кульбабового чаю

Чай з кульбаби

За результатами дослідження університету Вінздор (Канада), корінь кульбаби може ефективно руйнувати ракові клітини без пошкодження здорових.

Це дослідження є величезним кроком в медицині. Воно свідчить про те, що можна впливати лише на ракові клітини, розчиняти їх за 48 годин, при цьому не шкодити організму. Висновок такий: регулярне вживання кульбабового чаю є ефективним лікувальним засобом, який може знищити більшість заражених клітин і дати надію на подолання хвороби.

Завдяки таким позитивним результатам, команда науковців вже отримала додаткову підтримку для продовження дослідження цієї дивовижної рослини.

Джон ді Карло, 72-річний пацієнт, переконаний, що лікувальні та протиракові властивості кульбаби справді діють, і довів це на власному досвіді. Він пройшов пройшов курс інтенсивної та агресивної хіміотерапії, який тривав три роки боротьби з хворобою. Після цього лікарі просто порадили йому піти додому, щоб провести свої останні дні з близькими та рідними.
Сповнений надією та бажанням жити, у пошуках рішення ді Карло звернувся до альтернативної медицини, і вікдрив для себе корінь кульбаби. Після чотирьох місяців швидкість прогресування хвороби знизилась і почалася часткова або повна рецесія, – пишуть у  Natural News.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.