Крем для відбілення шкіри на колінах та ліктях

23 Січня, 2019
Чи хотіли б ви зробити шкіру на ліктях та колінах світлішою? На щастя, нині у продажу є чимало засобів для відбілення шкіри, проте ми підібрали для вас натуральний крем, який можна приготувати у домашніх умовах. Попри те, що він діє повільніше, аніж магазинні продукти для догляду за тілом, результати після використання цього крему вас неодмінно вразять!

Шкіра на ліктях та колінах є товстішою, аніж на інших частинах тіла, а оскільки там немає сальних залоз, вона ще й часто пересихає та стає жорсткою на дотик. Щоб лікті та коліна виглядали гарно потрібно використовувати крем для відбілення шкіри.

Через постійний вплив бруду, вологи та інших негативних зовнішніх факторів на шкірі накопичуються відмерлі клітини. Ми часто не надаємо важливого значення цій проблемі, адже ці мертві часточки є непомітними для людського ока. Втім, з часом пори можуть забитися, і  виникають чорні цятки та пігментні плями.

До того ж, під час догляду за собою ми зосереджуємось на обличчі та інших помітних частинах шкіри, при цьому забуваючи про коліна та лікті.

З роками шкіра у цих місцях темнішає, і повернути їй колишній привабливий вигляд можна лише за допомогою спеціальних продуктів для відбілення шкіри.

Сьогодні ми поділимось з вами рецептом натурального крему на основі вітаміну Е та сухого молока. Він не лише володіє здатністю висвітлювати шкіру на ліктях та колінах, але й не має жодних побічних ефектів.

Домашній крем для відбілення шкіри з сухим молоком та вітаміном Е

крем для відбілення шкіри

Завдяки унікальному поєднанню компонентів у цьому натуральному кремі ви отримаєте ефективний засіб для відбілення шкіри на ліктях та колінах.

До складу крему входить сухе молоко та вітамін Е – два продукти зі зволожувальними властивостями, які відомі у всьому світі завдяки своєму корисному впливу на стан шкіри.

За умови регулярного використання цього засобу ви зможете не лише зробити чорні цятки менш видимими, але й запобігти появі ознак передчасного старіння.

Антиоксиданти, що містять ці два компоненти, допомагають усувати прилиплі до шкіри часточки бруду, роблять шкіру м’якою на дотик та повертають їй привабливий вигляд.

Підсилити ефективність засобу можна за допомогою лимонного соку та гліцерину. Ці продукти сприяють усуненню відмерлих часточок шкіри, плям та інших вад шкіри, що виникають у результаті її пересихання.

Інгредієнти:

 • 1 чайна ложка гліцерину (5 мл)
 • 5 столових ложок сухого молока (50 г)
 • сік 1/2 лимона
 • 3 капсули вітаміну Е

Спосіб приготування:

 • Змішайте у глибокій посудині сухе молоко та чайну ложку гліцерину.
 • Ретельно перемішайте продукти за допомогою дерев’яної лопатки та повільно влийте лимонний сік.
 • Розріжте навпіл капсули вітаміну Е та видавіть їх вміст всередину миски, не забуваючи при цьому перемішувати суміш лопаткою.
 • Коли консистенція засобу нагадуватиме густу однорідну пасту, нанесіть його масажними рухами на лікті та коліна.

Спосіб використання:

крем для шкіри

 • Перш за все ми хочемо зауважити, що наносити крем можна тільки на ніч, оскільки до його складу входить лимон, який під впливом сонячних променів чинить абсолютно протилежний ефект (тобто сприяє засмазі, а не відбілює шкіру).
 • Перед нанесенням крему шкіру потрібно очистити від накопиченого за день бруду.
 • Візьміть невелику кількість крему та нанесіть його масажними рухами на лікті та коліна.
 • Коли ви повністю вкриєте ці ділянки тіла кремом, залиште його на 20-30 хвилин до повного всотування.
 • Через півгодини ще раз промасажуйте лікті та коліна та ретельно змийте залишки крему теплою водою.
 • Витріть шкіру м’яким рушником та нанесіть на лікті та коліна зволожувальний лосьйон для тіла з кокосовою або оливковою олією.
 • Повторюйте процедуру принаймні тричі на тиждень, щоб отримати видимий результат.

Інші дрібниці, на які варто звернути увагу

Цей натуральний засіб є ефективним у боротьбі з чорними цятками, які утворюються не лише на обличчі, але й на ліктях та колінах.

Варто зазначити, що після першого застосування видимого результату ви не помітите. Для відбілення шкіри на ліктях та колінах засіб потрібно наносити регулярно.

Причиною цього є те, що натуральні креми діють повільніше, аніж їхні синтетичні аналоги. Втім, саме завдяки своїм корисним компонентам вони є абсолютно безпечними, не мають жодних побічних ефектів та не викликають алергічних реакцій чи висипань на шкірі.

Однією з найголовніших переваг натурального крему для відбілення шкіри є його доступна вартість та простота приготування. Усі необхідні продукти для виготовлення крему ви знайдете у будь-якому супермаркеті.

Готові переконатися в ефективності засобу на основі молока та вітаміну Е на власні очі? Тоді мерщій готуйте крем для відбілення шкіри, і вже зовсім скоро лікті та коліна тішитимуть вас привабливим зовнішнім виглядом!

 • Keen, M., & Hassan, I. (2016). Vitamin E in dermatology. Indian Dermatology Online Journal, 7(4), 311. https://doi.org/10.4103/2229-5178.185494
 • Postepy Dermatol Alergol. 2019 Aug; 36(4): 392–397. Published online 2019 Aug 30. Retinoids: active molecules influencing skin structure formation in cosmetic and dermatological treatments. doi: 10.5114/ada.2019.87443
 • Indian Dermatol Online J. 2016 Jul-Aug; 7(4): 311–315. Vitamin E in dermatology. doi: 10.4103/2229-5178.185494
 • OregonState University. Vitamin E and Skin Health. https://lpi.oregonstate.edu/mic/health-disease/skin-health/vitamin-E
 • ER Ekawati and W Darmanto 2019 IOP Conf. Ser.: Earth Environ. Sci.217 012023. Lemon (Citrus limon) Juice Has AntibacterialPotential against Diarrhea-Causing Pathogen. https://iopscience.iop.org/article/10.1088/1755-1315/217/1/012023/pdf
 • Joachim W.Fluhr,Anja Bornkessel, Enzo Berardesca. Glycerol — Just a Moisturizer? Biological and Biophysical Effects. http://www.scientificspectator.com/documents/personal%20care%20spectator/Glycerol%20a%20Moisturizer.pdf