Натуральна маска від акне, чорних цяток і пігментних плям

Натуральна маска від акне, чорних цяток і пігментних плям дуже ефективна! Дізнайтесь більше про цю чудову зелену маску для обличчя.
Натуральна маска від акне, чорних цяток і пігментних плям

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Здебільшого ми дуже критично ставимося до стану шкіри та усунення таких вад, як чорні цятки, плями та висипання. На щастя, існує натуральна маска від акне, чорних цяток і пігментних плям, яка допоможе покращити стан вашої шкіри.

На жаль, шкіра найчастіше з-поміж усіх органів зазнає шкідливого впливу зовнішніх факторів, які псують її вигляд та призводять до появи висипань, забитих пор та інших вад.

Проблема в тому, що магазинні косметичні засоби для догляду за шкірою здебільшого є дуже дорогими, а тому й недоступними для більшості людей.

До того ж, косметика промислового походження часто містить шкідливі компоненти, які викликають алергічні реакції у людей з чутливою шкірою.

На щастя, є натуральні засоби, які за помірну вартість здатні усунути недоліки шкіри та покращити її вигляд без жодних побічних ефектів.

У цій статті ми поділимось з вами рецептом зеленої маски, компоненти якої легко очистять шкіру від забруднень та усунуть інші дрібні вади.

Готові занотовувати?

Зелена маска від акне, чорних цяток та інших вад шкіри

маска від акне на основі глини

До складу цієї натуральної маски входять такі корисні компоненти: зелена глина, лимонний сік та мед.

Завдяки високому вмісту корисних елементів ця маска від акне володіє відлущувальними та зв’язувальними властивостями. Після нанесення маски відновлюється рівень рН шкіри та регулюється робота сальних залоз.

Після проникнення глибоко під шкіру компоненти маски очищують забиті пори та усувають чорні цятки, які псують вигляд обличчя.

Маска від акне на основі зеленої глини усуває відмерлі частинки шкіри та інші леткі сполуки, які часто накопичуються на поверхні шкіри.

Ба більше, ця натуральна маска володіє відновлювальними та протизапальними властивостями, завдяки яким цей засіб є дієвим методом боротьби з акне, поверхневими ранами та іншими розповсюдженими дрібними недоліками шкіри.

Маска на основі зеленої глини сприяє очищенню лімфатичних судин, виведенню токсинів та насиченню клітин киснем. Це допомагає запобігти появі ознак передчасного старіння.

Ба більше, цей засіб володіє відбілювальними властивостями, завдяки яким маска із зеленої глини регулює рівень меланіну в організмі та робить пігментні плями менш помітними.

Завдяки меду у своєму складі, маска від акне має зволожувальні, загоювальні та відновлювальні властивості, які покращують не лише вигляд, але й стан шкіри.

Як приготувати маску на основі зеленої глини

маска від акне - рецепт

Зелена глина, яка є головним компонентом цієї маски, це косметичний засіб, який можна придбати в аптеках або магазинах з натуральними засобами для догляду за шкірою.

Для приготування цієї маски ми радимо поєднати зелену глину з медом та лимонним соком, адже саме ці продукти збільшують регенеративні та зв’язувальні властивості засобу.

Утім, якщо у вас надмірно суха шкіра, можна додати до маски олію кокосу або плодів шипшини.

Олією можна або повністю замінити мед у складі маски, або використовувати обидва продукти.

Інгредієнти:

 • 5 столових ложок зеленої глини (50 г)
 • сік 1 лимона
 • 1 столова ложка органічного меду (25 г)
 • 1 чайна ложка олії кокосу або плодів шипшини (5 г, за бажанням)

Спосіб приготування:

 • Помістіть глину у глибоку посудину, додайте до неї лимонний сік.
 • Додайте органічний мед та перемішайте суміш за допомогою дерев’яної або силіконової лопатки.
 • На бажання додайте олію, не припиняючи перемішувати суміш.
 • Якщо маска вийде дуже густою, розбавте її чистою водою до утворення бажаної консистенції.

Спосіб використання:

жінка наносить маску на обличчя
 • Перед сном очистіть обличчя від косметики та вмийте його теплою водою.
 • Наберіть невелику кількість маски у долоні та розподіліть її рівномірно по обличчю обережними масажними рухами.
 • Найбільшу увагу варто приділити проблемним зонам – переніссю та щокам.
 • Уникайте потрапляння маски в очі, адже на цих ділянках шкіра дуже делікатна, і дія компонентів маски може призвести до алергічної реакції. Можна наносити маску й на шию та груди, щоб запобігти появі зморщок на цих частинах тіла.
 • Залиште маску на 30-40 хвилин до повного висихання, після чого ретельно змийте її теплою водою.
 • Опісля нанесіть на шкіру зволожувальний тонік або нічний крем.
 • Наносити маску потрібно не частіше ніж два рази на тиждень, оскільки зловживання засобом може нашкодити шкірі.

Зверніть увагу, що самі по собі компоненти маски не викликають жодних побічних ефектів. Утім, перед нанесенням її на обличчя радимо протестувати засіб на невеличкій ділянці шкіри у менш помітному місці.

Якщо наступного дня ви помітите алергічну реакцію або подразнення, відмовтеся від використання засобу.

У тому випадку, якщо маска вам підійде, радимо взяти за звичку використання цього засобу. Ви помітите, що вади шкіри стануть менш видимими, а ваш гаманець не спорожніє від витрат на магазинні косметичні продукти.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.