Морський декор: чотири способи створення

Морський декор ніколи не виходить із моди. Він має приємний ностальгічний, доброзичливий і дуже привітний вигляд. У цій статті ви знайдете чотири ключові ознаки ідеального морського декору!
Морський декор: чотири способи створення

Останнє оновлення: 09 серпня, 2019

Морський декор сьогодні стає більш популярним, ніж будь-коли. Зрештою, вам не потрібно йти на пляж, щоб бути оточеним елементами, які нагадують вам про море. Сині та білі стіни, вази та подушки, а також морські аксесуари дадуть вам змогу відчути, що ви прямо на березі води.

Люди, як правило, використовують морський декор для свого заміського будинку, особливо якщо він розташований поблизу моря. Однак ви можете прикрасити так будь-який будинок.

Як створити морський декор

Кольори

як створити морський декор
Морський декор характеризується синім кольором і білими смугами. Можна використовувати будь-який відтінок синього, від світло-блакитного до індиго. Цей колір переносить вас до спокійного моря. Також можна використовувати чистий білий або будь-який інший відтінок білого кольору.

Хоча ці кольори є фаворитами морського декору, інші також добре поєднуються з ним. Наприклад, можна використовувати зелений, сірий або навіть червоний. Ви можете вибрати і поєднати ці кольори відповідно до ваших уподобань і залежно від стилю, який ви хочете для вашого будинку.

Ці кольори треба обрати не лише для меблів, текстилю та декоративних аксесуарів. Стіни також є важливою частиною морського декору. Розфарбування стін цими кольорами створює простір, що передає спокій, простору і чистоту моря.

Матеріали для морського декору

Щоб досягти ідеального морського декору, необхідно також пам’ятати про матеріали, які ви будете використовувати. Дерево найкраще передає морське життя. Крім того, це затишний матеріал, який допоможе вам створити дуже теплу атмосферу.

В ідеалі в приміщенні в морському стилі мають бути паркетні підлоги. Ви також можете використовувати дерево на стелі або навіть на стінах, розвішавши фризи.

Ідеально підійдуть світлі відтінки. Рекомендуємо пофарбувати деревину в білий колір. Дерево також може бути наявним на стільцях, столиках та інших меблях.

Ця стаття може вас зацікавити: Поради для декорування коридорів

Декоративні елементи

елементи морського декору
Декоративні елементи, які асоціюються з морем, мають важливе значення. Чим більше декоративних елементів, тим краще ваше морське середовище. Ви можете знайти багато різних тематичних елементів, які надають приміщенню особливий дотик.

Канатні вузли, човни, риба, раковини, морські зірки – чудові варіанти. Ці аксесуари допомагають подумки перенести будь-кого до моря.

Що стосується меблів, подушок, килимів, скатертин і серветок, обирайте смуги. Природно, найкращі кольори – блакитний і білий. Ви також можете обрати посуд з синіми та білими смужками.

Інші декоративні елементи, такі як вази, свічки та світильники допомагають увиразнити будь-який простір. У зв’язку з цим варто вибирати предмети тих же синіх і білих відтінків або ті, які зроблені з натуральних матеріалів, які нагадують море, такі як раковини або мотузки.

Якщо ви хочете надати приміщенню більш витончений дотик, ви можете знайти такі елементи, як підзорні труби, рятувальні жилети та астролябії.

Ці об’єкти повинні виглядати вживаними. Насправді, чим старішими вони виглядають, тим краще. Ви можете придбати аксесуари в антикварних магазинах, на блошиних ринках та різних інтернет-сайтах.

Природне світло

Нарешті, світло є важливою ознакою морського декору. Простір, який нагадує море, має бути сповнений світла. Зрештою, коли ви думаєте про море, ви негайно згадуєте про сонячний, відкритий простір з великою кількістю природного світла.

Щоб створити ідеальний простір з морським декором, вони повинні мати якомога більше природного світла. В ідеалі, варто впустити якомога більше сонця і світла. Намагайтеся завжди тримати штори відкритими.

Колір допоможе досягти цього ефекту.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.