Найкращі вправи для втрати ваги

Звісно, процес схуднення та досягнення ідеальних форм може здаватися неймовірно важким завданням. Утім, не забувайте: якщо ви будете правильно харчуватися та регулярно виконувати спеціальні вправи для втрати ваги, то зможете швидко досягнути своєї мети.
Найкращі вправи для втрати ваги

Останнє оновлення: 26 березня, 2019

Схуднення є довготривалим та складним процесом. Особливо важко доводиться людям, які мають багато зайвої ваги, проте хочуть скинути її миттєво. У такому випадку на допомогу прийдуть тільки вправи для втрати ваги, за допомогою яких ви зможете забути про набридливі зайві кілограми.

Результати безпосередньо залежать від кількості калорій, які ви будете спалювати під час виконання тієї чи іншої вправи.

Головною запорукою успішних результатів під час занять спортом є дотримання дисципліни. Якщо ви будете регулярно займатися спортом, то окрім схуднення зможете отримати такі неймовірні переваги для організму:

  • Підтягнення м’язів
  • Підвищення фізичної витривалості
  • Полегшення дихання та збільшення місткості легень
  • Зменшення рівня тригліцеридів та поганого холестерину у крові.

Які вправи для втрати ваги є найефективнішими?

Велотренажер

велотренажер для втрати ваги

Зверніть увагу: кількість скинутих кілограмів у цьому випадку безпосередньо залежить від швидкості, з якою ви крутитимете педалі на велотренажері. Можна також використовувати велотренажери на спортивних майданчиках, адже тренуючись надворі ви зможете не тільки попрацювати над проблемними ділянками тіла, але й розслабитися та відключити мозок від негативних думок.

Насправді заняття на велотренажері є неймовірно простими. До того ж ці вправи не тільки допомагають позбутися зайвих кілограмів, але й збільшують витривалість організму та покращують роботу серця.

Заняття на велотренажері є досить конкурентними. Якщо ви будете займатися цим спортом разом з іншими людьми, то зможете таким чином отримати додаткову мотивацію.

Запам’ятайте, що під час заняття на велотренажері можна спалити до 500 калорій за годину.

Піші прогулянки та екскурсії

Вірте чи ні, але ходьба є однією з найефективніших вправ для втрати ваги. Коли людина ходить у прискореному темпі, їй доводиться докладати величезну кількість зусиль. Подібне навантаження можна порівняти із заняттями аеробікою.

Зверніть увагу, що під час піших прогулянок найбільш інтенсивно працюють м’язи ніг, сідниць та стегон. Погодьтеся, що саме м’язи нижніх кінцівок активно працюють, коли людина робить один крок за іншим.

Якщо ви хочете мати ідеальні форми, необхідно ходити пішки впродовж однієї години щонайменше чотири рази на тиждень. Якщо ви будете дотримуватися цього режиму, то зможете помітити позитивні результати вже через 2 тижні.

Не забувайте, що за одну годину ходьби можна втратити близько 800 калорій.

Плавання

плавання для втрати ваги

Коли йдеться про найефективніші вправи для втрати ваги, неможливо не згадати про плавання. До того ж плавання стимулює процес спалення жирів, які накопичуються у різних частинах тіла. Цей вид фізичної активності чудово підійде для спекотного літнього періоду.

За кожну годину плавання організм людини втрачає приблизно 650 калорій. Під час плавання працює велика кількість м’язів, тому за умови регулярного заняття плаванням можна зробити м’язи пружними, підтягнутими та міцними.

Якщо ви хочете, щоб плавання вам не набридло, рекомендуємо виділяти щонайменше 30 хвилин після плавання на релаксацію.

Під час плавання не тільки м’язи мають можливість активно працювати майже у невагомості, але і клітини всіх внутрішніх органів отримують необхідну кількість кисню. Цей вид фізичної активності не є надміру виснажливим, проте результати від плавання є просто дивовижними.

Ракетбол

Якщо ви намагаєтеся знайти найефективніші вправи для втрати ваги, радимо зайнятися ракетболом. Під час гри у ракетбол гравцям доводиться багато бігати, а саме біг допомагає швидко та ефективно спалювати жир.

Зверніть увагу, що ракетбол є дуже активним видом спорту, тож під час гри у ракетбол інтенсивно працюють м’язи як верхніх, так і нижніх кінцівок. Якщо ви хочете не лише схуднути, але й зміцнити м’язи рук та ніг, радимо регулярно грати у ракетбол.

Оскільки ракетбол – це командна гра, ви можете залучити до занять своїх близьких та друзів. Таким чином процес схуднення стане не тільки ефективним, але й цікавим та веселим.

За одну годину гри у ракетбол можна втратити до 800 калорій.

Заняття на еліптичних тренажерах

вправи для втрати ваги на тренажерах

Для виконання цих вправ вам знадобляться спеціальні еліптичні тренажери. Ці вправи чудово підходять для спалення жирів за короткий період часу, а також для підтягнення м’язів.

Під час заняття на еліптичному тренажері час спливає неймовірно швидко, особливо якщо при цьому ви дивитеся телевізор, розмовляєте з кимось або слухаєте музику.

Якщо групові заняття у спортзалі видаються вам нудними, на допомогу прийде еліптичний тренажер. Ви не повірите, наскільки швидко може минати час під час виконання подібних вправ. До того ж ефект від цих занять вас неодмінно вразить. Ви не лише позбудетеся зайвої ваги, але й зробите тіло більш підтягнутим та привабливим.

За одну годину занять на еліптичному тренажері можна спалити до 600 калорій.

Заняття греблею

Гребля – це чудова вправа для зміцнення м’язів рук та черевного преса.

Якщо ви хочете, щоб цей вид фізичної активності став ще цікавішим, рекомендуємо приєднатися до спеціального гуртка для занять греблею чи клубу гребців. Ви також зможете власноруч обрати рівень складності, поступово рухаючись від повільних та простих запливів до більш швидких та інтенсивних.

Якщо у вас немає можливості займатися греблею на воді, ви можете займатися на спеціальному тренажері у спортзалі, який імітує цей процес. Повірте, ви зможете дуже швидко втратити зайву вагу та зміцнити м’язи.

Під час заняття греблею людина за одну годину спалює від 500 до 600 калорій.

Візьміть на озброєння ці ефективні вправи для втрати ваги та отримайте ідеальну фігуру своєї мрії! За умови регулярних занять спортом ви не тільки матимете чудовий вигляд, але й покращите загальне здоров’я!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.