Небезпеки акрилових нігтів

Акрилові нігті, можливо, і виглядають чудово, але вони таять в собі потенційну небезпеку для здоров'я: іноді викликають запалення, висипання, печіння, біль і алергічні реакції.
Небезпеки акрилових нігтів

Останнє оновлення: 18 грудня, 2018

Це правда, що акрилові нігті виглядають привабливо. Вони ідеально підходять для особливих випадків і змінюють вигляд рук на краще. Однак іноді вони також спричиняють багато проблем, яких варто уникати.

Так, вам подобається зовнішній вигляд акрилових нігтів, але це дорого коштуватиме вашому здоров’ю.

У цій статті ми розповімо все, що потрібно знати про небезпеку використання штучних нігтів.

Прочитайте це, перш ніж вирішити, чи ви хочете їх зробити.

Чому акрилові нігті так популярні?

нігті з квітками
Дедалі більше жінок будь-якого віку обирають штучні нігті або подовжувачі.

Акрилові нігті дають відчуття “досконалості”, тому що вони виготовлені з пластику. Їх можна знайти в модних журналах і у знаменитостей.

Легко зрозуміти, чому жінки воліють використовувати штучні нігті: вони покривають вади натуральних нігтів і просто виглядають ідеально.

Акрилові нігті пофарбовані й часто вкриті малюнками, які неможливо зробити на коротких або натуральних нігтях або нігтях неправильної форми.

Якщо у вас є погана звичка гризти нігті або вам потрібні красиві нігті, щоб виглядати добре для роботи, акрилові нігті є простою альтернативою.

Те саме стосується для весіль, вечірок та інших особливих подій у нашому житті.

Остерігайтеся штучних нігтів

майстер манікюру фарбує нігті

Хоча вони здаються нешкідливими, та іноді призводять до проблем. Погляньмо на те, що відбувається в салоні, коли нам роблять акрилові нігті:

 • Хімічні сполуки, смоли або формальдегід, які використовують, можуть спричинити запалення, відшарування натурального нігтя від шкіри, печіння, біль і алергічні реакції.
 • Бувають навіть випадки, коли жінки повністю втрачають свої натуральні нігті та знищують нігтьове ложе. Якщо це станеться, то ніготь не відросте.
 • Ви, швидше за все, вдихаєте токсичні пари та інші подразники, якщо салон, де вам роблять нігті, погано провітрюється.
 • Деякі салони використовують речовину під назвою метилметакрилат для таких нігтів. Цей хімікат серйозно пошкоджує дихальну систему за безпосереднього контакту з пальцями.
 • Використовувати фен, щоб висушити нігті швидше, – це ще одна поширена помилка. Проблема тут у тому, що деякі з речовин для нанесення акрилу займисті за контакту з високою температурою.
жіночі нігті

 • Досить часто в салонах краси неправильно чистять і не стерилізують інструменти та матеріали після завершення роботи з клієнтом. Це означає, що наступний клієнт може підчепити якесь захворювання, наприклад грибок, від попереднього клієнта.
 • Також переконайтеся, що косметолог одягає гумові або пластикові рукавички. Поріз або подряпина на руках – це ідеальне місце для всіх видів захворювань, які поширюються через контакт.
 • Не відрізайте і не відсувайте кутикулу. Не забувайте, що кутикула є природним бар’єром для запобігання інфекції та проникненню шкідливих мікроорганізмів.
 • Вимийте і висушіть руки перед нанесенням нігтів, щоб вони не були вологими. Це запобігає поширенню грибків після закріплення нігтів.

Інші проблеми з акриловими нігтями

Коли ви виходите з салону краси, наслідки не закінчуються, навіть якщо ви мали справу з кваліфікованим персоналом.

Найпоширенішими побічними ефектами є такі:

 • Акрилові нігті абсолютно жорсткі й можуть призвести до травм від найменшого удару. Це означає, що пластиковий ніготь потягне за собою справжній. Це вкрай болісно. Після цього нігтям потрібен тривалий час для відновлення.
 • Штучні нігті становлять підвищений ризик зараження. Бактерії та мікроорганізми, які спричиняють захворювання, іноді накопичуються в будь-якому просторі між натуральним нігтем і акрилом.
манікюр

 • Алергічні реакції часто трапляються у людей зі штучними нігтями. Це пов’язано з пластмасами й токсинами. Результат: червоні, опухлі пальці, що сверблять.
 • Якщо акриловий ніготь пошкоджений, бруд, віруси та бактерії будуть швидко накопичуватися. Коли це відбувається, треба видалити пошкоджений ніготь і замінити його на новий якомога швидше.

До вибору акрилових нігтів варто підійти серйозно.

Якщо після прочитання цієї статті і попри всі небезпеки, ви досі хочете мати акрилові нігті, зробіть їх у професійному салоні у кваліфікованого косметолога. Переконайтеся, що салон добре провітрюється, принесіть свою пилочку і спостерігайте за змінами або болем в пальцях і нігтях.

За необхідності зніміть ніготь, що спричиняє проблеми, поки біль не вщухне. І щоразу, коли це можливо, давайте нігтям відпочити від акрилу.

It might interest you...
5 порад для усунення грибка та зміцнення нігтів
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
5 порад для усунення грибка та зміцнення нігтів

Ефірна олія чайного дерева є одним з найшвидших і найефективніших засобів боротьби для усунення грибка та покращення зовнішнього вигляду нігтів за ...