Нові неймовірні ліки від “поганого” холестерину

3 Січня, 2019
Цей недавно винайдений препарат може ідеально підійти тим, у кого високий рівень холестерину і чий організм не реагує на традиційні засоби. Окрім зниження показника поганого холестерину (ЛПНЩ), він здатний ще й відвернути розвиток атеросклерозу.

Холестерин та тригліцериди — це основні два індикатори стану здоров’я серцево-судинної системи. Підтримання їх відповідного рівня може допомогти запобігти багатьом відомим розладам та недугам.

У більшості з нас термін “холестерин” майже завжди асоціюється з чимось негативним. Проте не варто забувати, що це ще й природний компонент жиру, який насправді потрібен організму для правильної його роботи.

Головне, щоб був баланс у рівні так званого хорошого і поганого холестерину та не допускати зайвого його накопичення в артеріях.

Вам, мабуть, відомо, що генетичний фон впливає не лише на наявність холестерину, а також може зумовити несприйняття певних ліків для пониження його рівня.

Тож навіть якщо ви приймаєте такі препарати, ліпопротеїни можуть затримуватися на стінках артерій, і відповідно, їхні показники залишаються небезпечними для здоров’я. Проте зараз уже є ліки, які можуть позбавити вас цього ризику.

Для багатьох людей це стало променем надії, і сьогодні ми хочемо розповісти про це детальніше.

Холестерин та “Еволокумаб” — новий та ефективний засіб

У 2014 році на ринок поступив інноваційний фармацевтичний препарат, щоб знизити холестерин у тих людей, яким не допомагають традиційні медикаменти.

З того часу було проведено безліч досліджень, щоб з’ясувати, чи насправді цей засіб має заявлену дію і дає бажані результати. Отримані дані підтвердили це: препарат справді ефективний. Він не лише здатний знизити показники “поганого” холестерину, а ще й сприяє відверненню атеросклерозу.

Рекомендуємо ознайомитися: 7 продуктів, які допомагають чистити артерії

Новий потужний засіб для боротьби з холестерином

Холестерин та артерії

У листопаді 2016 року Американський коледж кардіології опублікував своє дослідження, у якому вчені проаналізували отримані до того часу результати лікування холестерину за допомогою нового препарату “Еволокумаб“.

 • Метою лікування було забезпечення терапією людей з високим ризиком розвитку серцево-судинних захворювань, яким не допомагають традиційні препарати.
 • Результати дослідження виявилися дуже позитивними. “Еволокумаб” безпечно та ефективно знижує рівень поганого холестерину (ЛПНЩ).
 • Після курсу лікування тривалістю 24 тижні запас накопиченого холестерину в артеріях пацієнтів був мінімальний, а отже, значно знизився ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
 • Цей препарат уже став важливим терапевтичним засобом для тих, чий генетичний фон пов’язаний з високим рівнем холестерину, у кого є певні серцево-судинні проблеми і хто не може знизити показники холестерину традиційними ліками, зокрема статинами.

Як саме діють ці ліки?

Для ефективного зниження холестерину у пацієнтів, на яких не діють звичні медикаменти, потрібно поєднувати і традиційні засоби, і цей новий препарат.

 • Ліки, про які ми розказуємо у цій статті, приписують разом зі статинами.
 • “Еволокумаб” діє як інгібітор пропротеїн конвертази субтилізин/кексину.
 • Препарат уже доступний у низці країн по всьому світу, і його використання дає чудові результати.

Також рекомендуємо прочитати: 5 соків та напоїв для зниження рівня шкідливого холестерину

Мета: відвернути розвиток атеросклерозуАтеросклероз

Атеросклероз розвивається повільно, але має фатальні наслідки. Захворювання спричинюють відкладення (атероми), які накопичуються на внутрішній поверхні стінок артерій.

 • Атероми складаються не лише з холестерину, вони містять ще й кальцій та інші речовини з кровотоку.
 • Головною проблемою захворювання є те, що на початку воно не проявляє ніяких симптомів. Діагностувати недугу можна лише за допомогою аналізів.
 • Якщо його вчасно не виявити, то атеросклероз може спричинити інфаркт чи інсульт.
 • Окрім проблеми з діагностуванням є ще одна. Як ми уже зазначали, багато людей просто не реагують на традиційне лікування, спрямоване на зниження рівня холестерину.

Директор вищезгаданого дослідження Стівен Дж. Ніколз продемонстрував очевидну ефективність “еволокумаба” і його здатність відвернути розвиток атеросклерозу у всіх пацієнтів.

 • Просканувавши коронарні артерії цих людей після кількамісячного лікування, спеціалісти побачили значні позитивні зміни. Нарешті появилася можливість знизити ризик серцево-судинних захворювань до такого рівня, про який раніше можна було тільки мріяти.

Кому варто приймати цей препарат?

Прогулянки

Цей засіб потрібен тим пацієнтам з серцево-судинними захворюваннями, яким лікарі призначили уже максимальну дозу статинів.

 • Також його варто приймати дорослим з генетичною схильністю до підвищеного тиску і які уже вживають найбільшу можливу дозу статинів.
 • За таких умов приписують препарат і підліткам, старшим за 12 років.
 • Ліки показані і пацієнтам вищезгаданих 3-х груп, якщо у них є певне несприйняття статинів.

Якщо ж у людей незначні показники підвищеного холестерину і у них нема ніяких генетичних схильностей до описаних розладів, тоді варто і надалі дотримуватися традиційної терапії.

У будь-якому випадку не забувайте спочатку проконсультуватися з лікарем, а ще дотримуйтеся правильного раціону і займайтеся фізичними вправами хоча б півгодинки щоденно.

Високий рівень холестерину — серйозна проблема, яка забирає занадто багато життів кожного року. Тож турбуймося про своє здоров’я, щоб запобігти цьому розладу, але якщо все ж доведеться вдатися до лікування, то тепер ми уже знаємо про різноманітні доступні препарати.