Очисник повітря допоможе боротися з пилком та алергією

Очисник повітря допоможе вам уникнути контакту з пилом та іншими часточками, особливо якщо ви живете в районі з високим рівнем забруднення.
Очисник повітря допоможе боротися з пилком та алергією

Останнє оновлення: 21 жовтня, 2019

Деякі люди страждають від проблем з диханням та алергії на фоні поганої екологічної ситуації в місті. На щастя, очисник повітря може допомогти!

Сверблячий ніс і горло, водянисті очі, нежить і постійне чхання можуть завадити людині, яка страждає на алергію, взагалі насолоджуватися гарною погодою. Однак є хороша новина: очищувачі повітря допомагають фільтрувати та ефективно виводити пилок з оселі.

Важливо пам’ятати, що весна – період запилення рослин. Це означає, що неминуче повітря сповнюється пилком. Наприклад, Іспанське товариство алергології та імунології відзначає, що забруднення повітря в міських умовах робить ефект пилку ще більшим. Отже, люди, які хворіють на сінну лихоманку, ще більше страждають від своїх симптомів.

Ось тут стане в пригоді очисник повітря.

Що робить очисник повітря?

Очисники повітря є дуже корисними пристроями для повсякденного життя, оскільки вони допомагають усунути тисячі й тисячі мікроскопічних частинок, які можуть бути шкідливими для вашого здоров’я. Також вони допомагають усунути неприємні запахи.

Важливо розуміти, що до цих частинок належать не лише пил, але й кліщі, тваринні алергени, цвіль, пилок, бактерії, віруси та хімічні забруднення, такі як тютюновий дим та оксид вуглецю.

Ті, хто вже наважився перевірити ефективність очищувачів повітря, кажуть, що вони вважають їх основним інструментом для створення чистої оселі без пилку.

Як працюють очисники повітря?

Очисники повітря найбільш ефективні у великих містах, враховуючи високий рівень забруднення довкілля. Однак ви можете скористатися перевагами очисника повітря де завгодно!

Просто увімкніть пристрій у розетку, і він почне працювати.

як працює очисник повітря
Після встановлення пристрій налаштується автоматично. Після ввімкнення очисник повітря закінчить очищення оселі менше ніж за 10 хвилин.

Rowenta Intense Pure Air Connect фільтрує і очищає 100% найменших частинок, наявних у повітрі. У свою чергу, він дає дихати чистим повітрям. Тому ця модель є прекрасним варіантом для тих, хто страждає на алергію, астму, риніт, бронхіт або інші розлади, що впливають на дихальну систему.

Це особливо актуально навесні, коли респіраторні алергени (пилок, грибкові спори, кліщі та тварини) можуть доставити найбільше незручностей.

Успіх цієї технології полягає в її чотирирівневій системі фільтрації. Пристрою вдається з легкістю визначити всі збудники, які можуть спричинити захворювання. Крім того, він працює дуже тихо. Пристрій виконує своє завдання, не впливаючи на ваше повсякденне життя, діяльність і, перш за все, відпочинок.

Оскільки очисник повітря має бути увімкнений у розетку, він також має таймер. Крім того, цей очисник повітря оснащений великою кількістю можливостей програмування для запобігання зайвого використання енергії. Ним можна керувати за допомогою смартфона, всередині або поза домом, що забезпечує ще більший комфорт.

Очисники повітря підходять тільки для дому?

Використання очисника повітря вдома є дуже поширеним і є найбільш рекомендованим варіантом. Хоча ви також можете встановити цей пристрій в інших місцях, де люди зазвичай проводять кілька годин поспіль, наприклад, на роботі.

очисник повітря на роботі

Що треба врахувати

Хоча це правда, що очисник повітря є дуже корисним пристроєм для чистоти вашого будинку, ви не можете покладатися лише на нього.

Навіть коли пристрій функціонує належним чином, необхідно вжити певних заходів:

  • Провітрюйте будинок щодня протягом принаймні 10-15 хвилин.
  • Регулярно пилососьте килими та штори.
  • Приберіть опудала тварин та схожі предмети, щоб уникнути накопичення респіраторних алергенів.
  • Якщо у вас є кондиціонер або інший очисник повітря, не забувайте регулярно міняти фільтри. Якщо цього не робити, вони можуть накопичити бруд і припинити працювати належним чином. Майте на увазі, що деякі фільтри не можна повторно використовувати. Вам доведеться час від часу їх міняти.
  • Не використовуйте вовняну постільну білизну та подушки (щоб запобігти зараженню кліщами).

Фільтр Intense Pure Air треба чистити кожні 2-4 тижні. Зверніться до інструкції, щоб дізнатися, як проводити технічне обслуговування та очищення.

Споживачі повинні пам’ятати, що очисники повітря не споживають стільки енергії, як кондиціонер. Крім того, оскільки вони виконують свою функцію менше ніж за 10 хвилин на день, вони не потребують багато енергії.

Це може вас зацікавити ...
Чотири натуральні освіжувачі повітря для кухні
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Чотири натуральні освіжувачі повітря для кухні

Природні освіжувачі повітря для кухні допомагають нейтралізувати сильні запахи деяких продуктів. У цій статті ми розповімо вам, як зробити чотири варіанти.