Переваги того, щоб рано прокидатися

· Серпень 27, 2015

Багатьом людям дуже важко прокидатися рано, і навіть після багатьох років навчання або роботи, це заняття не стає ні крапельки легшим. Але як і про все в житті, ви повинні завжди думати, що склянка наполовину повна, тому сьогодні ми поговоримо про деякі з переваг того, щоб прокидатися рано, щоб ви були більш вмотивованими для цього і насолоджувалися вашим ранком більше.

Більше часу на ваші справи
yizha_razom

Якщо ви зазвичай прокидаєтеся пізно, тоді ви, напевно, знаєте, як це поспішати щоб встигнути зробити все, часто залишаючи свої справи незавершеними чи неякісно виконаними через брак часу, що не може не викликати у вас сильний стрес. З іншого боку, якщо ви прокидаєтеся рано – ви будете мати час, щоб зробити все необхідне і зробити це в спокійній обстановці, насолодитися заспокійливою ванною, вибрати одяг, який пасує вам найкраще, зробити смачний сніданок для вас і вашої родини, і врешті-решт вчасно прийти на роботу. Коротше кажучи, це всі ті речі, які ви любите робити, перш ніж покинути дім.

Це добре для вашої шкіри

bil_u_shiyi

Перш за все, якщо ви не спите добре – ви втрачаєте години сну, підвищуючи ризик виникнення зморшок і плям на шкірі. Ваша шкіра буде виглядати зневодненою і менш еластичною. Тому прокидатися рано – не означає втрачати години сну, просто потрібно раніше лягати!

Тиша

zhinka_chitae

Якщо ви маєте багато справ, які треба зробити – ми рекомендуємо почати робити їх вранці, тому що в цей час не буде ніякого шуму від автомобілів, немовлят, людей, що говорять, і іншого звукового фону, який ми звикли терпіти щодня. Читати книги вранці, наприклад, – більш продуктивно, ніж робити це на ніч, тому що у вас є більше енергії, що ви відновили за ніч, а ваш мозок більш розслаблений.

Ви поснідаєте краще

zdoroviy_snidanok

Досить часто бажання з’їсти сніданок вранці втамовується шматочком фрукту або випитою чашечкою кави. Якщо ви прокидаєтеся рано, ви будете в змозі з’їсти сніданок, який має стільки калорій, скільки ваш організм потребує, щоб почати день. Ідеальний сніданок також містить жир, клітковини і мінерали.

Вправи

vpravi

Заняття спортом будь-коли протягом дня має свої переваги, але вправи вранці пришвидшують метаболізм і загострюють розумові здібності. Це також час дня, коли тіло найбільш насчиене енергією і готове до фізичного навантаження.

Отже, тепер ви знаєте, про переваги того, щоб прокидатися рано, але зробити це повсякденною справою досить важко. Тому, скористайтеся нашою інструкцією і вам будете набагато легше прокидатися зранку.

Змінюйтесь повільно

Ви повинні почати змінювати свій режим сну повільно. Прокинутися на 10 хвилин раніше ніж зазвичай, і піти спати, не чекаючи настання звичного часу. Робіть це кожного дня, коригуючи час до тих пір, поки ви не досягнете ідеального часу, щоб почати свою повсякденну діяльність вчасно і спокійно.

Тримайте ваш будильник подалі

Досить часто люди запізнюються на зустрічі або співбесіди тому що будильник не спрацював, насправді ж з будильником все нормально, але вони несвідомо вимкнули його, або вони натискали “поспати ще 5 хвилин”, а потім ще 5 і  так доти, доки остаточно не проспали. Краще залишити будильника в такій частині вашої кімнати, щоб вам потрібно було встати, щоб дістатися до нього. У вас буде набагато більше шансів прокинутися і усвідомити, що вже час, щоб почати свій день.

Думайте позитивно

Як ми вже казали на початку, ви завжди повинні думати, що склянка наполовину повна. Погодьтеся, це не щось що дуже важко зробити і не якась тяжка ніша. Цінуйте все, що ви маєте можливість зробити тепер, коли прокинулися рано. Наприклад, якщо у вас є хобі, але ви маєте купу справ, які потрібно зробити, а ви нічого не встигаєте і не маєте часу навіть на себе, те що ви прокинулись рано дасть вам час встигнути все, на що у вас не було часу раніше!