Переваги голковколювання, про які варто знати

3 Лютого, 2020
Чи знаєте ви, що голковколювання може допомогти зменшити біль? Це може допомогти зменшити будь-який вид болю – менструальний біль, мігрень або біль через поганий кровообіг.

Голковколювання – це практика, яка зародилася в традиційній китайській та японській медицині й останнім часом набула популярності на Заході. Ця стаття буде присвячена дослідженню 5 переваг голковколювання, про які ви, мабуть, не знали.

Однак важливо зазначити, що голковколювання не замінює медикаментозне лікування. Як ми скоро обговоримо, голковколювання служить радше допоміжним засобом або доповненням до медикаментозного лікування, особливо у випадках серйозних захворювань.

Окрім того, завжди краще спочатку проконсультуватися з лікарем, перш ніж пробувати голковколювання, особливо якщо ви хворі або проходите будь-яке медичне лікування.

Переваги голковколювання

переваги голковколювання 1. Це зменшує біль.

Однією з головних переваг голкорефлексотерапії є те, що вона допомагає зменшити біль. Це може допомогти зменшити будь-який тип болю, зокрема менструальний біль, мігрень або біль через поганий кровообіг.

Навіть якщо у вас фіброміалгія, біль у спині, розтягнення або розриви, голковколювання може допомогти вам краще з цим впоратися.

Специфічне розміщення дуже тонких голок зменшує біль. Однак якщо у вас є страх перед голками, не хвилюйтеся. Голки, які використовують для голковколювання, настільки тонкі, що не залишають на тілі жодних слідів і не завдають болю при розміщенні.

2. Це зменшує стрес і тривогу.

У нинішньому світі стрес і тривога – це проблеми, з якими стикаються багато людей щодня. Тому важливо щодня приділити кілька хвилин на медитацію або інші методики, які допомагають полегшити щоденний стрес і тривогу.

Акупунктура також може допомогти зменшити стрес і тривогу і може бути навіть ефективнішою, ніж масаж.

Голки, що використовують у голковколюванні, допомагають врівноважувати енергію і відновити організм у стані розслаблення. Після кількох сеансів ви помітите, що стрес і тривога значно зменшилися.

Відкрийте для себе: Причини тривоги: 9 шкідливих звичок

3. Це допомагає при безсонні.

голковколювання при безсонні
Ще одна користь голкорефлексотерапії полягає в тому, що вона покращує безсоння, адже воно часто пов’язане зі стресом і тривогою.

Після сеансу акупунктури ваш стрес і занепокоєння зменшаться, що сприятиме поліпшенню якості сну.

Крім того, голковколювання допомагає зменшити депресію і навіть може повністю її усунути. Тому це допомагає боротися з психічними чи хімічними дисбалансами, викликаними емоціями, які можуть заважати нам спокійно спати.

Хороший сон важливий для здорової щоденної діяльності, а також для нашого добробуту. Якщо ви погано спите, ви можете стати дратівливими, і будь-яка негативна ситуація може викликати поганий настрій. Оскільки голковколювання допомагає полегшити негативні почуття та стрес, воно може покращити ваше загальне самопочуття, допомагаючи добре відпочити.

Ми також рекомендуємо: Дізнайтеся про корисні звички проти безсоння

4. Це зменшує алергічні реакції.

Багато людей страждають від шкірних захворювань, таких як псоріаз, екзема або дерматит. Хоча ці проблеми можна лікувати, лікування є лише тимчасовим. Ці проблеми неминуче виникають знову.

Акупунктура може бути хорошим доповненням до інших методів лікування та підвищити їх ефективність.

Якщо у вас екзема чи інші шкірні захворювання, додавання голковколювання до лікувальних процедур, рекомендованих лікарем, може призвести до ефективніших результатів.

Однак важливо завжди проконсультуватися з лікарем, перш ніж додавати голковколювання до будь-якого поточного лікування.

5. Це допомагає при лікуванні раку.

Остання перевага акупунктури полягає в тому, що вона може допомогти при лікуванні раку.

Вона допомагає не лише зменшити біль і полегшити тривогу, але й зменшити побічні ефекти лікування раку. Хіміотерапія часто викликає блювоту, запаморочення та ослаблення імунної системи.

Голкорефлексотерапія допомагає регулювати імунну систему і зменшити дискомфорт, викликаний хіміотерапією. Однак завжди необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж додавати голковколювання до будь-якого поточного лікування.

Акупунктура існує багато століть. Хоча медицина сильно розвинулася за цей час, є певні давні методи, які все ще можуть допомогти нам покращити загальне самопочуття, як от голковколювання.

Ви колись пробували акупунктуру? Чи не хотіли б ви спробувати?