Засоби лікування

Природні засоби лікування, різні лікувальні підходи, психотерапія, ліки та реабілітація… У цьому розділі ми розповідаємо, як лікувати різні хвороби, травми та розлади. Інформація про актуальні новини в сфері здоров’я.

Три корисні звички для контролювання гастриту

Чи доводилося вам потерпати через неприємні пекучі відчуття у шлунку? Насправді цей симптом є свідченням розвитку запального процесу у слизовій оболонці шлунка, а пекучі відчуття виникають тому, що організм намагається себе захистити. Для того, щоб неприємні розлади травлення вас більше…

Натуральні засоби від дитячих кольок

Погодьтеся, що новоспечених батьків неймовірно турбує поява в малюка кольок. Попри те, що зазвичай дитячі кольки не є ознакою серйозних проблем зі здоров’ям, тривалий та сильний плач дитини лякає та виснажує татусів і мамусь.

Лікування залізодефіцитної анемії: 5 природних засобів

Залізодефіцитна анемія – це розлад, який розвивається при зниженні рівня гемоглобіну в крові через дефіцит заліза. Як результат, кисень не може транспортуватися належним чином до тканин та клітин, що спричиняє розлади в організмі. Чи знаєте ви природні методи лікування залізодефіцитної…

Штучна вентиляція легенів

Штучна вентиляція легенів – це варіант лікування пацієнтів з опіками, які зазнали важкої травми дихальної системи. Найчастіше такі травми бувають у людей з опіками, зокрема опіками дихальної системи.

Трансплантація стовбурових клітин може змінити лікування ВІЛ

Великий крок був зроблений у напрямку лікування ВІЛ. Групі іспанських вчених вдалося значно знизити вірусне навантаження на ВІЛ у шести пацієнтів. Хоча це не є абсолютною гарантією лікування, це відкриття може стати величезним проривом у боротьбі з ВІЛ. Ось короткий…

Природні засоби для лікування шуму у вухах

Шум у вухах – це проблема, яка впливає на слухові шляхи, змінюючи баланс і здатність чути. Причини часто можуть залишатися непоміченими, оскільки це, як правило, тимчасовий стан. Дізнайтеся про способи лікування шуму у вухах.

Як краще спати, якщо у вас псоріатичний артрит

Псоріатичний артрит супроводжується симптомами, які знижують якість життя хворих. Тому пацієнти мають дотримуватися низки стратегій, які дадуть їм змогу звести до мінімуму негативні наслідки. Сьогодні ми розглянемо деякі поради, які допоможуть вам краще спати, якщо у вас є цей розлад.

Лікування алопеції природним шляхом

Догляд за волоссям непростий. Як жінки, так і чоловіки прагнуть підтримувати волосся у хорошому стані, щоб воно було густим та блискучим. Проте велика кількість людей страждає на алопецію. У цій статті розповімо про способи лікування алопеції природним шляхом.

Як природно контролювати діабет другого типу

У нашому суспільстві одним із найпоширеніших захворювань є діабет. Є дві форми цього поширеного захворювання: тип 1 і тип 2. Тип 1 треба контролювати за допомогою інсуліну. З іншого боку, ви можете контролювати діабет другого типу правильним харчуванням.

Сироп з імбиром і оливковою олією для зняття болю

Цей сироп з імбиром і оливковою олією є одним із найкращих домашніх засобів для полегшення болю завдяки властивостям інгредієнтів. Це потужний протизапальний, знеболювальний та діуретичний засіб. Серед багатьох інших переваг він допомагає поліпшити кровообіг і лікувати проблеми з травленням.

Як лікувати ревматоїдний артрит за допомогою натуральних засобів

Ревматоїдний артрит – це запальне захворювання, яке може вражати суглоби в організмі. Це автоімунне захворювання, коли імунна система організму, яка зазвичай захищає організм від інфекцій, помилково починає атакувати слизову оболонку суглобів. Нижче ви можете дізнатися про деякі лікарські засоби, які полегшують…