Показники захворюваності на рак підшлункової залози збільшуються

Рак підшлункової залози є дуже поширеним останнім часом. Тому потрібно знати його ознаки, а головне які заходи допоможуть уникнути його.
Показники захворюваності на рак підшлункової залози збільшуються

Останнє оновлення: 05 лютого, 2019

Останнім часом спостерігаємо помітне збільшення захворюваності на рак підшлункової залози. За даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), сьогодні він серед п’яти найбільш смертельних видів раку: за раком легень, молочної залози, шлунка і товстої кишки.

Але згідно з дослідженнями, опублікованими в спеціалізованих журналах, таких як Science Daily, у 2030 році саме цей тип раку може стати другим найбільш смертоносним. Це викликає серйозне занепокоєння, особливо з огляду на той факт, що цей тип раку зазвичай розвивається непомітно і безсимптомно спочатку.

Однак ви не можете забути цей важливий факт: якщо рак підшлункової залози стане більш смертоносним у найближчі десятиліття, це означає, що наука просунулася вперед, і рівень смертності від раку грудей або раку товстої кишки знижується.

Це щось позитивне. Ми не можемо забувати, що рак є хворобою, яка підлягає лікуванню, це не смертний вирок. Це означає, що потрібно боротися і вірити в науку, яка надалі розвивається з кожним днем.

Сьогодні ми хотіли б поговорити про те, що може бути причиною цього збільшення показників раку підшлункової залози.

Показники раку підшлункової залози зростуть в найближчі кілька років

Не слід ігнорувати той факт, що тривалість життя зростає. Це означає, що зростає кількість літніх людей, у яких можуть розвиватися певні захворювання.

Рак підшлункової залози зазвичай з’являється у віці від 46 до 75 років. Найпоширеніший вік для такого діагнозу – 71 рік. З цього моменту ризик захворіти на рак підшлункової залози збільшується.

Якщо додати певні фактори ризику, такі як куріння, сімейний анамнез або деякі захворювання підшлункової залози, кількість хворих на рак зростає.

Коли йдеться про рак підшлункової залози, ви не можете списати на рахунок цих чинників 100% випадків. Експерти відзначають, що наразі ми ще не знаємо точно, що викликає це захворювання.

Людям у віці близько 40 років, наприклад, які ведуть здоровий спосіб життя, все-таки можуть діагностувати рак підшлункової залози.

Саме тому вчені вказують, що найважча частина боротьби з цим захворюванням пов’язана з такими факторами:

рак підшлункової залози

Складність діагностики

Як ми вже говорили раніше, однією з причин, чому рак підшлункової залози може бути другим найбільш смертоносним видом раку (після раку легенів), в тому, що люди, які страждають на рак молочної залози, шлунка або товстої кишки, мають більшу тривалість життя завдяки поліпшенню лікування.

  • Ось що відбувається: підшлункова залоза розташована глибоко в черевній порожнині. Важко отримати доступ до неї за допомогою традиційних методів огляду.
  • Також слід пам’ятати про те, що пацієнти зазвичай не відчувають жодних симптомів на перших етапах, тобто саме тоді, коли хворобу найлегше лікувати. Це, безумовно, складно.

Фактори, які слід мати на увазі

Учені оприлюднили це дослідження за допомогою різних засобів у всьому світі з дуже чіткою метою: привернути увагу великих організацій до необхідності вкладати кошти в досконаліші методи та кращі види лікування, а також у професіоналів, здатних здійснити глибше дослідження цього типу раку. Через кілька років він може стати одним із найбільш смертельних.

Разом із тим цілодобово триває боротьба за допомогу літньому населенню, яке підлягає вищому ризику зараження деякими видами захворювань. Ці хвороби вважають серйозними, і вкрай важливо інвестувати в галузі охорони здоров’я та медицини.

Ми знаємо, що не існує жодного способу на 100% уникнути цього або будь-якого іншого типу раку. Але завжди необхідно піклуватися про власні життєві звички, щоб боротися проти нього, підтримувати здоров’я, використовувати свої природні захисні механізми, антитіла та енергію…

фактори, які вказують на рак підшлункової залози

Ці чинники можуть допомогти вам боротися з раком підшлункової залози:

  • Уникайте шкідливих звичок, таких як куріння або споживання алкоголю.
  • Ведіть боротьбу з ожирінням.
  • Уникайте малорухомого способу життя: рухайтеся щодня, йдучи на прогулянку або виконуючи прості аеробні вправи.
  • Рак підшлункової залози частіше трапляється у хворих на цукровий діабет. Дуже важливо мати це на увазі.
  • Наявність хронічного панкреатиту є ще одним фактором. Якщо це ваш випадок, то ви обов’язково повинні здати більше аналізів, а також вжити додаткових заходів.
  • Збільште споживання вітаміну С, рідин, свіжих продуктів, а також продуктів, багатих на антиоксиданти. Крім того, зверніться до лікаря щодо можливості приймати вітамін D.
  • Уникайте продуктів з високим вмістом жиру і не забувайте споживати оливкову олію і зерна, які легко перетравлюються.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.