Поради для зміцнення грудей

Поради для зміцнення грудей
Поради для зміцнення грудей

Останнє оновлення: 14 грудня, 2018

Після пологів або після досягнення певного віку багато жінок помічають, що їхні груди обвислі або опущені. Але немає жодної потреби в хірургічному втручанні, щоб повністю змінити ситуацію.

У сьогоднішній статті ми розповімо вам про деякі вправи, а також дамо поради для зміцнення грудей та грудної клітини. Не пропустіть!

Провисання грудей – це природне явище

Жінки відчувають багато змін після 40 років. Окрім ранніх ознак менопаузи, більш помітні фізичні зміни, у тому числі втрата пружності грудей.

Фактори, які можуть вплинути на ситуацію:

 • грудне вигодовування
 • вагітність
 • швидка втрата ваги
 • швидке збільшення ваги
 • дефіцит поживних речовин
 • поганий бюстгальтер
 • виснажливі вправи
 • рак молочної залози
 • гормональні проблеми
 • респіраторні розлади (зокрема туберкульоз)
 • куріння
 • споживання занадто великої кількості безалкогольних або алкогольних напоїв

Важливо пам’ятати, що груди не мають м’язів, а складаються з жиру, сполучної тканини й молочних залоз. Ось чому, коли ви худнете, це одна з перших ділянок тіла, яка втрачає об’єм. Коли ви набираєте вагу, все відбувається навпаки.

Погляньмо на 3 різні способи збільшення пружності грудей та грудної клітини:

 • натуральні методи лікування
 • корисні звички
 • вправи

Частина 1: природні способи зміцнення грудей

Що стосується домашніх засобів для зміцнення грудей, ви можете обрати з таких:

Лід або холод

кубики льоду для масажу грудей

Приймайте холодний душ. Якщо вам ця ідея не подобається навіть влітку, масажуйте ділянку кубиками льоду. Повторюйте процедуру щодня.

Ром і лимон

Для цього засобу потрібно півсклянки рому (125 мл) і сік одного лимона. Змішайте їх разом і залиште на ніч. Масажуйте засобом груди вранці. Залиште на 10 хвилин і змийте холодною водою.

Крем з лавандою і чортополохом

Ви можете знайти його в аптеці або приготувати самостійно в домашніх умовах, використовуючи 40 г вазеліну, 20 крапель ефірної олії лаванди та 1 грам екстракту чортополоху.

Масажуйте кремом груди знизу вгору. Не змивайте.

Банани

Все, що вам потрібно, це 1-2 стиглі банани. Зніміть шкірку і розімніть їх виделкою. Нанесіть цю пасту на груди й залиште на 30 хвилин, потім змийте теплою чи холодною водою. Повторіть тричі на тиждень.

Яєчний білок

яєчний білок

Збийте яєчний білок до кремової форми та нанесіть на груди. За необхідності додайте ще один яєчний білок. Залиште на 30 хвилин, а потім змийте теплою водою.

Частина 2: корисні звички для зміцнення грудей

Ви щойно дізналися про деякі домашні засоби. Тепер прийшов час зосередитися на щоденних звичках, які можуть бути причиною провисання грудей і які ви можете змінити.

Не випробовуйте жодних екстремальних дієт

Коли ви швидко втрачаєте вагу за короткий проміжок часу, груди втрачають об’єм і пружність. До того ж, це погано для здоров’я в цілому.

Виберіть правильний бюстгальтер

Якщо ви багато займаєтеся спортом, носіть спортивний бюстгальтер. Для інших видів діяльності переконайтеся, що лямки вам добре підходять і ніколи не давлять.

З часом бюстгальтер втрачає здатність підтримувати груди. Змініть лямки або придбайте новий.

Крім того, важливо обирати бюстгальтер, який підходить для вашого розміру грудей. Ми не рекомендуємо бюстгальтер на кісточках, оскільки, попри те, що він дає кращу підтримку, він не дуже добре впливає на здоров’я грудей.

Не виставляйте груди на сонце

використовуйте на пляжі сонцезахисний крем

УФ-промені викликають втрату еластичності шкіри. Завжди використовуйте крем з високим коефіцієнтом захисту і прикривайте груди.

Киньте курити та пити алкоголь

Це поліпшить загальний стан здоров’я і запобігатиме провисанню грудей.

Підтримуйте гарну поставу

Згорбленість у сидячому положення не лише погана для спини та хребта. Це також впливає на пружність грудей. Також не варто піднімати важкі предмети з підлоги.

Харчуйтеся правильно

дівчина їсть яблуко

Слід додати більше поживних речовин до раціону, зокрема кальцію, вітамінів, вуглеводів, жирних кислот і мінералів.

Частина 3: вправи для зміцнення грудей

Ось ми й підійшли до останнього розділу про те, як зробити ваші груди такими, якими вони були, коли ви були підлітком. Загальні вправи дуже важливі.

Проте існують спеціальні програми тренувань, які націлені на тканини грудей і грудні м’язи (навколо грудей). Найбільш рекомендовані вправи:

Метелики на лавці

Ляжте на спину на спортивну лавку і розведіть руки. Зігніть злегка лікті й опустіть руки, поки вони не будуть паралельні підлозі. Утримуйте це положення протягом кількох секунд, перш ніж повернутися у вихідну позицію. Ви можете взяти гантелі в кожну руку.

Метелики стоячи

Встаньте, поставте ноги на ширині плечей і злегка зігніть в колінах. Руки мають висіти з боків. Підніміть їх до грудей, а потім поверніться у вихідне положення. Ви можете також додати гантелі до цієї вправи.

Метелики сидячи

виконуйте вправи для зміцнення грудей

Сядьте на стільці. Спина має бути прямою. Притисніть ноги до підлоги. Візьміть гантелі в кожну руку і тримайте руки з боків.

Підніміть руки до висоти плечей. Порахуйте до 10 і поверніться у вихідне положення. Ви можете змінити цю вправу, піднімаючи руки перед собою.

Це може вас зацікавити ...
8 звичок володарки здорових грудей
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
8 звичок володарки здорових грудей

Здорові груди – невід’ємна частина жіночого силуету та головна особливість фізичної привабливості. А скільки уваги ви приділяєте грудям?
Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.