Порожнеча на серці: чого ж бракує?

Зовсім не потрібно володіти матеріальними речами або мати поруч людей, щоб заповнити порожнечу на серці. Тільки одне допоможе вам позбутися цього відчуття: любов до себе.
Порожнеча на серці: чого ж бракує?

Останнє оновлення: 24 березня, 2022

Іноді може з’явитися якась порожнеча на серці і ви не знаєте, як її позбутися. Це емоційні пута, які породжують відчуття неповноцінності. Через це з’являється бажання цю пустоту чимось заповнити.

Відчуття порожнечі на серці може з’явитися після смерті когось, ким ви дорожили, після розриву з коханою людиною або ж після розчарування.

Зверніть увагу! Якщо це відчуття не відпускає вас впродовж тривалого періоду, ви починаєте заповнювати цю порожнечу певними людьми. Але у такий спосіб ви будете тільки приховувати причину емоційної прірви, у якій опинилися .

Чи депресія призводить до набору ваги ?

Читайте також статтю Як не переїдати, коли вам сумно?

Безмежна порожнеча на серці

Безмежна порожнеча на серці

Багато людей намагаються заповнити емоційну діру, яка їх мучить, матеріальними речами.  Саме у цей період ви витрачаєте гроші на покупки, які вам не потрібні. Пізніше ваша совість вам про це нагадає.

Ви витрачаєте гроші, намагаючись відвернути себе від реальної причини дискомфорту та болю. Проте у такий спосіб ви не розв’яжете справжню проблему.

З іншого боку, ви намагатиметеся заповнити порожнечу вашого серця, прив’язуючись до інших людей, які часто маніпулюють вами.

Це величезна помилка, оскільки в такій ситуації постраждають усі. На жаль, вихід із ситуації буде деструктивним.

Порожнеча на серці штовхає на відчайдуш н і вчинки, змушуючи прив’язуватися до когось чи чогось, що дарує нам полегшення.

Дуже часто ображені люди знаходять заспокоєння в їжі, іноді займаються самознищенням, оскільки відчуття болю настільки нестерпне, що вони не бачать виходу із ситуації.

Образи з дитинства

Образи з дитинства

Дитячі роки, як вам відомо, є ключовим етапом життя. Саме у цей період з’являється емоційна прірва, яка стане причиною багатьох проблем, що матимуть місце у дорослому житті .

Якщо ви виросли у нестабільній сім’ї або ваші батьки не мали нормальних стосунків, ви, ймовірно, не отримали необхідну кількість любові.

Дитина пристосовується до того, що має .  Саме тому у ранньому віці не помітні негативні впливи.

Коли людина дорослішає, емоційні стосунки стають складнішими. Ті ситуації, через які ви пройшли у дитинстві, повторяться у вашому житті з більшою силою. Вони показують наскільки вони дійсно вплинули на вас, скільки проблем зараз викликають.

Іноді ви навіть не пам’ятаєте, що трапилося у дитинстві. Саме тому відвідування професіонала   стане у пригоді.

Терапія може допомогти віднайти корінь зла . Спеціаліст надасть певні рекомендації, в якому напрямку рухатися, щоб вилікуватися.

Порожнеча на серці, яку ми створюємо самостійно

Порожнеча на серці, яку ми створюємо самостійно

Неважливо, наскільки сильно ви намагаєтеся заповнити порожнечу, але якщо ви намагаєтесь заповнити її людьми, новим одягом або їжею, то це не подіє .

Ви можете перебувати у стосунках, думати, що ви щасливі, але всередині все одно відчувати порожнечу. Можна накупити купу речей, дивитися на них та усвідомити, що відчуття порожнечі нікуди не зникло.

Такий метод не подіє. Це ніби порочне коли, що породжує ще більшу тривогу. Іноді, ви вагаєтеся, боїтеся попросити про допомогу, хоче це одне з найкращих рішень, які ви можете пр и йняти .

Дуже важко розв’язувати усі проблеми самотужки .  Навіть якщо ви знаєте, що відбувається з вами, вам, напевне, не відомо, яким шляхом рухатися.

То що ж можна зробити?

Час  перестати страждати, робити дурниці та звинувачувати батьків. Вони зробили усе для вас, що могли. Ви зараз самі відповідаєте за себе, змиріться з цим та попросіть про допомогу.

Намагаєтеся боротися з внутрішньою порожнечею ? Читайте статтю :

  Чим більша емоційна рана, тим глибше ми ховаємо біль

Чим більша емоційна рана, тим глибше ми ховаємо біль

Вам потрібен поштовх: “Ви не самі у цьому світі!” Зрештою, ми усі колись втрачаємо ґрунт під ногами .  Але це не означає, що ми не можемо віднайти себе знову.

Порожнеча на серці породжує відчуття самотності, яке потрібно заповнити любов’ю до себе !

Основне зображення взято з   wikiHow.com
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.