Практикуйте любов до себе

Любов до себе - це не егоїзм. Вона допоможе позбутися навіть найбільших комплексів та додасть впевненості.
Практикуйте любов до себе

Останнє оновлення: 04 грудня, 2018

Це помилка – вимірювати свою цінність на основі того, як вас люблять інші; часто такі думки можуть призвести до великого розчарування. Потрібно розвивати любов до себе і тоді вам стане на багато легше досягати свого та спілкуватися з людьми.

Це означає, що, якщо ви отримували удавану любов або прихильність, засновану на болі та маніпуляції, то зрештою ви будете вважати, що не заслуговуєте того, щоб вас любили.

Це дуже складні та деструктивні ситуації, до яких нас ніхто не готував. Насправді, це дивно, що ми вчимо дітей, де знаходяться столиці світу, але не вчимо їх, як практикувати любов до себе.

Інакше кажучи, ми не вчимо їх, як бачити себе тими винятковими створіннями, якими вони є, і не показуємо їм, що вони, безумовно, заслуговують на краще, ніж вони думають.

Саме тому сьогоднішня стаття буде на тему любові до себе. Ми будемо говорити конкретно про те, як практикувати любов до себе та навчити цієї стратегії дітей.

Любіть себе, тому що ніхто у вашому житті не заслуговує стільки вашої уваги, як ви самі

Суспільство часто вчить нас цінності, яка може виявитися двосічним мечем: любові до себе. Бути задоволеним своїм зображенням в дзеркалі іноді розглядається як егоїзм.

Вони кажуть нам бути вдячними, дозволяти людям вийти з кімнати, перш ніж ми зайдемо, допомагати ближньому, віддавати все тим, кого ми любимо…

Це правда, що все це – благородні справи, які ми не повинні припиняти робити. Проте ми повинні також навчити себе чесності, любові до себе та високої самооцінки.

Не оцінюйте себе на основі того, що ви отримуєте

Уявіть собі, що над дитиною знущалися в школі. Тепер уявіть собі, що ця дитина завжди одна вдома. Вона не отримує відповідної любові та уваги з боку своїх батьків.

Тепер уявіть цю саму дитину, що стала дорослою. Подумайте про зусилля, які ця людина докладає, щоб збудувати щасливі, емоційні, зрілі та корисні стосунки. Якщо вона не досягне їх, то, ймовірно, почне думати, що вона – та людина, яка не заслуговує на те, щоб бути чиїмсь коханням.

дівчина на фоні місяця

Навіть якщо це здається жорстоким, багато людей мали досвід таких почуттів.

Це правда, що наявність травматичного дитинства не обов’язково означає, що ми будемо мати негативні емоційні стосунки. Проте це фактор, який має значну вагу при визначенні якості наших майбутніх стосунків.

  • Ми не повинні вимірювати свою цінність на основі того, що отримуємо.
  • Любіть себе щодня, адже ви на це заслуговуєте, і не чекайте, поки інші дадуть вам те, на що ви чекали.
  • Не шукайте постійного схвалення за свої дії та думки. Тільки ви можете бути своїм власним суддею. Так, це ви та людина, яка повинна давати життя, підтримку та зусилля кожній дії, яку ви вирішили здійснити.
  • Якщо ваше дитинство та юнацькі роки не були щасливими часами, спробуйте відокремити минуле від сьогодення. Ви вже знаєте, що означає рости без здорової, стабільної та лагідної любові, тому залиште це в минулому.
  • Лікуйте свої рани, практикуючи любов до себе. Балуйте себе та захищайте від речей, які можуть заподіяти вам шкоду, але також ставайте на нові шляхи, які вестимуть до надії ставати кращими з кожним днем.

Приваблюйте те, на що ви заслуговуєте.

Любов до себе – це те, що ви заслуговуєте

Іноді ми просто не хочемо відпускати людей. Попри те, що ми не цілком задоволені деякими стосунками, ми кажемо собі “це життя. Я не зможу знайти нічого кращого. Це краще, ніж бути наодинці”.

  • Хочемо ми цього чи ні, емоційний застій ходить у парі з цим неявним і тонким стражданням, яке підриває нашу самооцінку.

На жаль, ми звикаємо до порожнечі, жалощів, презирства та навіть нещасть. Це вже є небезпечним, якщо ще врахувати, що ми втрачаємо все, коли поразка вповзає в наше життя.

дівчина з зав'язаними очима

Ви заслуговуєте на набагато більше, ніж те, що деякі люди дають вам. Можете вірити в це чи ні, але так відбувається через те, що деякі люди не знають, як любити інших і не розуміють, що таке взаємність, а це є двома наріжними каменями щирої любові.

Цей тип людей не турбується про це і докладає зусиль, щоб принести усмішки, а не сльози у стосунки.

  • Ви не повинні потрапляти у такі стосунки. Любов повинна приносити радість, а не сум. Не бійтеся та залиште позаду біль, який ви відчували, щоб мати змогу повернути свою цілісність.
  • Цілісність означає знайти зв’язок між тим, на що ми заслуговуємо, що ми відчуваємо та що ми робимо в нашому повсякденному житті. Інакше кажучи, це баланс між розумом, серцем і діями.
  • Любіть себе по-справжньому, так, як ви заслуговуєте на це, навіть якщо вам доведеться провести деякий час наодинці. Цей варіант завжди буде кращим, ніж життя з удаваним другом, який заподіює вам біль.

Ви – чудова людина, яка заслуговує на найкраще в житті. Боріться за це, боріться за себе та боріться за тих, кого ви любите.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.