Пробачте та відпустіть минуле

Не можна дозволяти минулому утримувати вас від руху вперед. Помилки не повинні пригнічувати вас, їх треба розглядати як частина процесу пізнання життя.
Пробачте та відпустіть минуле

Останнє оновлення: 21 листопада, 2018

Наше минуле іноді може захопити нас настільки, що це заважає жити сьогоднішнім днем у мирі та злагоді. Коли це відбувається, ми паралізовані і не маємо змоги зробити крок вперед.

Легко сказати, що треба просто відпустити минуле, якщо ми хочемо рухатися далі, але коли це справді складно та не вирішується природно, то стає справді серйозною проблемою, яка потребує нашої уваги.

Ви будете вчитися на своїх помилках

Однією з основних причин того, що ми не просуваємося вперед, є помилки, які ми зробили. Докори сумління від здійснення чогось неправильно, або здійснення того, що ми дійсно не хотіли робити, переслідують і мучать нас.

жіноче минуле

Взагалі, ми знаємо, що помилки можна виправити, але як щодо тих, які ніби повністю перекривають шлях назад? Рішення просте – треба просто вчитися на них. Пам’ятайте, що ви завжди можете зробити щось позитивне з негативного досвіду.

Не бійтеся помилок, навіть тих, які лежать важким тягарем на вашій совісті. Він буде утримувати вас від просування вперед, і ви будете заковані у минулому, яке вже не можна змінити. Дивитися вперед, тому що ви не можете змінити те, що вже зроблено.

Чи ви повинні карати себе за свої помилки? Ніколи, тому що людині властиво помилятися, і це те, що нагадує нам, що ми не ідеальні. Ми повинні розуміти факт того, що помилки носять позитивний характер, бо ми можемо вчитися на них.

Я не буду відмовляти собі в щасті

Ви, можливо, переживали деякі сумні і темні часи в минулому, які ви пам’ятаєте і на сьогоднішній день. Ці часи давно минули! Ви не можете надалі жити в минулому, тому що зараз триває ваше теперішнє.

емоційні глибини

Є багато людей, які не здатні бути щасливими, тому що вони живуть прив’язаними до свого минулого. Це нормально – іноді задумуватися про минуле, щоб навчитися від нього, щоб побачити, що сталося з нами і як ми змінилися від цього.

Щоб зробити це, потрібно навчитися пробачати і пробачати собі. Образи ніколи нікому не робили нічого хорошого, вони просто позбавляють щастя, яке чекає на вас. Треба відпустити все, що прив’язує до минулого.

Варто не тільки навчитися пробачати іншим, а й навчитися вибачати себе за власні помилки. Це звільнить від величезної ваги каменю, який ви носите у душі.

Важливо, що ви даєте собі можливість рухатися вперед, навіть якщо озираєтеся назад зараз і тоді. Але важливо, що ви озираєтеся назад, тільки коли це допомагає зробити крок уперед назустріч щастю.

Зараз саме час відпустити минуле

Сова символізує минуле

Чи знаєте ви, що таке залежність? Це віддаватися комусь, бо ми боїмося бути на самоті через минулу травму. Водночас ми страждаємо від типу залежності від нашого минулого.

Ми не повинні дозволити собі стати залежними від минулого, тому що маємо визнати, що не можемо його змінити. Живучи ним і проживаючи його, ми заважаємо собі бути кращими і перетворюємося на той тип людей, які нікуди не ходять і нічого не роблять зі своїм життям.

Ми не можемо рухатися далі не відпускаючи. Думати про життя в минулому – це як потрапити в мотузку, мотузку, яку ти сам зав’язав і тільки ти можеш вибратися з неї. І зараз саме час зробити це.

Подивіться на своє минуле очима спостерігача збоку і вчіться на своїх помилках і успіхах. Пробачте людям, які образили вас. Зосередьтеся на сьогоденні і тому, що ви хочете змінити. Дійсно важливо, щоб ви вжили заходів.

жінка

Кожна людина в певний момент повинна повернутися у минуле. Головне – це не залишитися там назавжди, бо наша реальність тут і зараз. Ми живемо в сьогоденні та крокуємо вперед у майбутнє.

Не дозволяйте собі жити в минулому. Воно вже за вами і містить багато речей, які вам не подобаються. Сьогодні ви можете змінити все це і залишити позаду. Сьогодення дає можливість зміни.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.