Прості та цікаві вироби з крафтового паперу

Крафтовий папір - це спеціальний матеріал для виготовлення різноманітних виробів та предметів декору. Завдяки своїй м'якій текстурі він є досить універсальним. У цій статті ми розповімо, які цікаві вироби можна виготовити власноруч із крафтового паперу.
Прості та цікаві вироби з крафтового паперу

Останнє оновлення: 03 січня, 2019

Вірте чи ні, але такий на перший погляд простий матеріал, як крафтовий папір, має незліченну кількість переваг та можливих способів використання. Звісно, найчастіше цей матеріал використовують для виготовлення поробок маленькі діти та школярі.

Однак насправді з крафтового паперу можна робити різні красиві композиції та предмети декору для домівки та школи. Крафтовий папір є дуже простим у використанні, тож ви зможете обійтися без клею.

Сьогодні ми поговоримо про 5 простих виробів, які можна зробити зі звичайного крафтового паперу. Вони є досить простими, тож вам не знадобиться багато часу на їхнє виготовлення, проте ми певні, що кінцевий результат вас неодмінно здивує.

Основні канцелярські предмети, які вам знадобляться для цих виробів – це крафтовий папір та звичайні ножиці. Не варто боятися фантазувати та креативити.

Сподіваємося, нам вдалося вас зацікавити? Тоді не зволікайте, а негайно біжіть за необхідним приладдям. Не забудьте звільнити місце на робочому столі, адже вам знадобиться багато вільного простору.

Весняні квіти з крафтового паперу

Для виготовлення цих квітів вам не потрібно ані спеціальних форм, ані клею. Зробити їх дуже просто, а зовнішній вигляд готового виробу є неймовірно приємним та цікавим. Ви можете взяти за основу наші поради та виготовити за їхньою допомогою квіти різних форм та розмірів.

Необхідне приладдя:

 • Простий олівець
 • Ножиці
 • Кілька кульок з фетру
 • Дерев’яні шпажки або зубочистки
 • Крафтовий папір (бажано різнокольоровий)
 • Японський кольоровий папір, виготовлений з рослинного волокна (за бажанням).

Спосіб виготовлення:

 • Перш за все виріжте з крафтового паперу квіти різного кольору та розмірів.
 • Після цього виріжте два кола. Вони також можуть бути різних розмірів та кольорів. Ці кола стануть серединками квітів.
 • Помістіть всі квіти між двома серединками та проштрикніть їх по центру зубочисткою або дерев’яною шпажкою.
 • У центр квітки помістіть невелику кульку з пластику або фетру. 
 • Для того, щоб надати квітам об’єму, злегка загніть їхні пелюстки до центру. Щоб зафіксувати пелюстки у такому положенні, потрібно прогріти їх гарячим повітрям (можна використати фен для сушки волосся).
 • За бажанням прикрасьте “стебло” квітки стрічкою з японського паперу або пофарбуйте його натуральною фарбою, що має назву “темпера”.
 • За таким зразком можна зробити цілий букет квітів різних форм, кольорів та розмірів.

Ляльки та іграшкові тварини з крафтового паперу

Ця поробка є досить популярною серед тих, хто любить виготовляти іграшки та декор із крафтового паперу. Насправді з цього матеріалу ви зможете власноруч зробити будь-яку тварину. Виготовити з крафтового паперу популярних анімаційних персонажів та улюблених тварин значно простіше, ніж може здатися на перший погляд.

Для того, щоб ваша поробка мала цікавий та приємний вигляд, необхідно не боятися застосовувати всю свою уяву та креативність. Щодо дизайну поробок, ми спробуємо вам допомогти та запропонувати кілька цікавих варіантів.

Одним з найпростіших способів створити з підручних матеріалів тварин та мультиплікаційних героїв – це намалювати на різнокольорових аркушах паперу їхні силуети.

Для прикладу: щоб виготовити милих бедриків, вам знадобиться крафтовий папір двох кольорів – червоного та чорного. Якщо ж у пару божій корівці ви вирішите зробити гарненьку бджолу, візьміть чорний та жовтий крафтовий папір.

Такі веселі звірята стануть вам у пригоді, якщо ви плануєте для своєї дитини тематичну вечірку з нагоди Дня народження. Ви можете наклеїти паперових звірят на невеликі пакетики для гостинців та роздати їх маленьким гостям.

Також крафтовий папір згодиться для виготовлення гарних та цікавих тривимірних ляльок. Все, що вам знадобиться – це трохи часу, уваги та зосередженості.

Подарункові листівки з нагоди Дня народження

крафтовий папір для виготовлення листівок

Основна перевага листівок з крафтового паперу – це можливість продемонструвати на практиці всю свою креативність під час їхнього виготовлення. Ви можете зробити листівки різних форм та розмірів, а також вирізати з крафтового паперу різні фігурки (наприклад, тварин або анімаційних персонажів). Оскільки крафтовий папір є досить гнучким та піддатливим матеріалом, ви легко зможете вирізати з нього навіть літери, щоб скласти речення “З Днем народження” або “Запрошуємо на вечірку“.

Насправді виготовити вітальні листівки з крафтового паперу дуже просто завдяки універсальності цього матеріалу. Його можна різати, склеювати, згинати, надавати йому нової форми завдяки нагріванню та навіть зшивати. Саме тому ми пропонуємо вам власноруч виготовити вітальні листівки замість того, щоб купувати вже готові вироби у магазині.

Повірте, виготовлені власноруч привітання та запрошення є не лише значно дешевшими та доступнішими, але й цікавішими. Таку листівку будуть цінувати набагато більше, адже вона зроблена своїми руками, а отже є унікальною та неповторною.

Листи та інші документи

Якщо у вас є діти дошкільного віку, ви можете використати крафтовий папір для виготовлення спеціальної цікавої абетки. Для прикладу, на позначення кожної букви можна вирізати силует об’єкта чи предмета, назва якого починається з цієї літери.

За таким самим принципом ви можете навчити свого малюка різноманітних форм. Для цього просто виріжте з крафтового паперу ромби, серця, силуети метеликів або овали. Не потрібно мати високі художні здібності. Все, що вам знадобиться – трохи часу та фантазії.

Літери з крафтового паперу також можна використати для того, щоб прикрасити дитячу (наприклад, викласти на стіні ім’я свого малюка з паперових літер) або вітальню під час вечірки з нагоди Дня народження.

Ми пропонуємо вам лише загальні поради, а ви зможете за їхньою допомогою створити власні неповторні поробки. Повірте, у цій справі немає жодних обмежень, тож не бійтеся фантазувати!

Крафтовий папір для виготовлення штампів

штампи з крафтового паперу

Відтепер вам не потрібно купувати у спеціальних магазинах штампи, щоб вашим дітлахам було чим гратися. У крамницях такі штампи є досить дорогими, ми ж пропонуємо вам виготовити їх власноруч з крафтового паперу.

Усе, що потрібно зробити – вирізати з паперу силуети анімаційних персонажів або тварин. На бажання ви можете прикрасити ці фігурки всередині. Це можна зробити за допомогою чорнила.

Також якщо захочете, можете використати крафтовий папір з метою виготовлення різних елементів декору для рулонів з туалетним папером або паперовими рушниками. Таким чином ви зможете надати цим буденним предметам цікавого та незвичайного вигляду.

Для основи штампів радимо використати дерев’яні шпажки. Просто приклейте штамп на шпажку з одного боку. Готово! Тепер ви можете вмочувати їх у чорнило та ставити відбиток на папері.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.