16 найкращих способів прикрасити повітряними кулями

16 найкращих способів прикрасити повітряними кулями
16 найкращих способів прикрасити повітряними кулями

Останнє оновлення: 01 лютого, 2019

Шукаєте оригінальні способи прикрасити повітряними кулями приміщення? Вечірка – це не просто зібратися і веселитися. Це також чудовий випадок для прояву своєї творчості, навичок та власного почуття стилю.

Дні народження та урочистості, як правило, мають багато прикрас, в тому числі повітряні кулі. Раніше повітряні кульки вішали, щоб додати колір і заповнити будь-яке місце, щоб воно здавалося більш веселим. Але з часом кулі стали аксесуарами для будь-яких вечірок. Отже, виникли безліч моделей та дизайнів.

У цій статті ми подивимося на деякі з найяскравіших ідей, щоб ви могли прикрасити свої вечірки повітряними кулями. Ви можете бути впевнені, що вони не залишаться непоміченими, і багато хто захоче сфотографуватися на фоні таких чудових прикрас.

Ідеї, щоб прикрасити повітряними кулями

1. Стеля

як прикрасити повітряними кулями стелю
Дивовижний спосіб здивувати гостей – вкрити стелю повітряними кулями. Для цього вам знадобляться багато кольорових кульок з гелієм. Ви також можете використовувати паперові стрічки з повітряними кульками. Можна покласти трохи конфеті в повітряні кулі. Коли вони лопнуть, вони випустять конфеті. Це створить магічну атмосферу.

2. Пончики

повітряні кулі в формі пончиків
Пончики не тільки для дітей. Фактично, їх сьогодні використовують в багатьох предметах (гаманці, одяг тощо), щоб надати їм свіжого, грайливого та сучасного вигляду. Пончики, безумовно, у моді серед дорослих.

Скористайтеся цією тенденцією та прикрасьте повітряними кульками у вигляді пончиків. Ви можете вибрати кольори відповідно до вашої вечірки. Ви можете розмістити одну групу таких кульок у певній частині залу, щоб виділити її. І навпаки, всі ваші повітряні кулі можуть бути тематичними.

3. З фотографіями

повітряні кулі з фотографіями
Ви можете прикрасити повітряними кулями, на яких висять фотографії. Ця ідея дуже зворушлива і змусить винуватця пережити сотні особистих спогадів. Ви можете розмістити багато кульок на ліжку або розмістити їх у спеціальному кутку в залі заходу.

4. Блискітки

повітряні кулі з блискітками
Окрім декорування повітряними кулями, ви також можете прикрасити їх блискітками. Об’єднавши обидва елементи, можна створити фантастичний ефект. Додавання блиску до повітряних куль зробить вашу вечірку вишуканою та гламурною.

5. Бризки фарби

повітряні кулі з фарбами
Однотонні повітряні кульки з бризками фарби – ще один кумедний сучасний варіант. Ви можете отримати веселий або вишуканий вигляд, вибравши правильні кольори. Ви можете досягти набагато більш елегантного стилю, побризкавши повітряні кульки такими кольорами, як наприклад, бурштиновий, бронзовий та золотий, не обмежуючись кольорами веселки.

6. На вулиці

повітряні кулі на вулиці
Якщо ви плануєте вечірку на день народження на вулиці, ви можете прикрасити її, використовуючи хорошу базу. Ваша вечірка обов’язково чарівно виглядатиме на сонці.

7. Горошок

повітряні кулі в горошок
Оздоблення повітряними кулями, що мають особливий малюнок (горошок, крапки, смужки, зірки тощо) є прекрасним варіантом, якщо ви хочете зробити вечірку чудовою та мальовничою. Ці види повітряних кульок ідеально підходять для дитячих днів народження.

8. У формі льодяників

повітряні кулі в формі льодяників
Ви також можете перетворити кулі на гігантські барвисті льодяники. Просто прикріпіть їх до палиці та накрийте прозорими пакетами. Це чудова ідея для дитячих вечірок. Ви можете повісити їх у дворі або на великій відкритій ділянці. Ви можете створити інші прикольні на вигляд цукерки з повітряних кульок.

9. Прикріплені до стіни

повітряні кулі прикріплені до стіни
Ця ідея ідеально підходить для світлих стін, адже це може надати їм кольору. Ми рекомендуємо поєднати кольори та різні розміри, щоб зробити їх ще більш привабливими.

10. Солодощі

повітряні кулі та солодощі
Використовуйте гелієві кульки як центр у вашій цукерковій темі. Якщо ви зробите їх однакового кольору, вони виділятимуться ще більше. Якщо ви використаєте цей варіант, ваш стиль вечірки буде милий та оригінальний.

11. Прозорі повітряні кульки

прозорі повітряні кулі
Ви можете додати різні предмети всередину прозорих куль, наприклад, конфеті. Ваші гості обов’язково будуть в захваті від вибуху барвистих конфеті у повітряних кулях. В ідеалі повітряні кульки мають бути прозорими, щоб краще бачити кольори. У прозорих повітряних кульках також можуть бути повідомлення, плюшеві тварини або подарунки.

12. Форми

повітряні кулі у вигляді літер та цифр
Цей вид декорування сьогодні дуже популярний, оскільки на будь-який випадок можна вибрати так багато варіантів. Є тварини, букви, цифри, серця тощо.

13. Кульки та тканини

повітряні кулі та кольорові тканини на стелі
Кульки та тканини можуть створити неймовірну святкову атмосферу. Якщо ви використаєте їх разом, ви отримаєте ще більш разючі результати. Просто повішайте кілька стрічок тканини будь-якого кольору і приєднайте їх до середини стелі. Потім додайте кульки такого ж кольору, як і тканина, для ідеальної комбінації.

14. Веселка

повітряні кулі у формі веселки
Для цієї чергової ідеї потрібні довгі повітряні кульки кольорів веселки, а також білі повітряні кулі для хмар. Це барвиста ідея, що також дуже весела й оригінальна.

15. Колони

колона з повітряних куль
Оберіть кольорові кулі за власним смаком і створіть вертикальні переплетені стовпці. Не забудьте розставити їх у стратегічних місцях, де вони обов’язково привернуть увагу.

16. Дитячі теми

повітряні кулі в формі героїв
Можна прикрасити повітряними кулями, на яких намальований улюблений персонаж вашої дитини. Деякі персонажі мультфільмів захопили уяву дітей багатьох поколінь. Чудовий спосіб використати їх на вечірці – знайти повітряні кулі, що мають форму певного персонажа. Наприклад, кулі в формі всесвітньо відомого диснеївського Міккі Мауса.Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.