Прості вправи для полегшення болю в шиї

Ви можете поєднати ці вправи з деякими природними засобами. Вони забезпечать практично миттєве почуття полегшення болю в шиї.
Прості вправи для полегшення болю в шиї

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Якщо у вас часто виникає біль у шиї, ви, напевно, добре знаєте про дискомфорт, який він може спричиняти. Не хвилюйтеся і читайте далі про прості вправи для полегшення болю в шиї за лічені хвилини. Після цього ви будете почуватися набагато краще.

Вправа 1

вправи для полегшення болю в шиї
Перша вправа у нашому списку полягає в тому, щоб повернути голову наліво, доки підборіддя не торкнеться плеча. Залишайтеся на цьому положенні пару секунд.

Потім вам треба повернути голову вправо і залишитися в цьому положенні пару секунд. Поверніть знову голову вліво поверніться назад, витягнувши шию якнайбільше. Потім поверніть голову до правого плеча. Залишайтеся в цій позиції 2 секунди й повторіть все 10 разів.

Ми рекомендуємо прочитати: 6 способів зберегти молодість шиї

Вправа 2

Під час другої вправи вам буде потрібно підтримувати підборіддя на руках, нахиляючи голову вниз. Після цього повільно підніміть голову назад, тиснучи на руки.

Повторіть цю вправу 10-20 разів.

Вправа 3

ефективні вправи для полегшення болю в шиї
Для цієї вправи зімкніть руки разом і покладіть їх на спину позаду шиї. Вам потрібно лише трохи напружити м’язи шиї та протистояти руху ваших рук.

Після цього нахиліть голову вперед, наскільки можете, тиснучи руками на шию. Повторіть 10-20 разів.

Вправа 4

У цій вправі вам потрібно буде покласти праву руку на праву скроню.

Опираючись тиску руки, нахиліть шию вправо, а потім вліво.

Повторіть вправу 10-20 разів ліворуч, щоб потренувати ліву частину шиї.

Вправа 5

домашні вправи для полегшення болю в шиї
П’ята вправа також досить проста. Покладіть ліву руку на голову і тисніть нею до лівого плеча, наскільки це можливо.

Залишайтеся в цьому положенні 20-30 секунд і повторіть вправу з правого боку. Повторіть 3 рази.

Вправа 6

Наша шоста вправа передбачає масаж задньої частини голови протягом 3-5 хвилин. Це дасть вам чудове відчуття полегшення болю в області шиї.

Природні ліки

Окрім цих корисних вправ, не забудьте, що ви завжди можете поєднати ці процедури з наведеними нижче природними засобами.

1. Кубики льоду для полегшення болю в шиї

лід для полегшення болю в шиї
Для цього засобу покладіть кубики льоду на шию, загорнувши їх у поліетиленовий пакет. Якщо у вас невелика травма, лід – ідеальне рішення для зменшення набряку.

Після того, як набряк зменшиться, вам потрібно буде на 10 хвилин прикласти до ділянки рушник, змочений гарячою водою.

2. Ванна з і шкірками апельсина

Ще один альтернативний домашній варіант – ванна з використанням трьох апельсинових шкірок, чотирьох листків салату і двох столових ложок меду. Змішайте всі інгредієнти в половині літра води. Варіть 20 хвилин.

Ця інфузія – хороший варіант для розслаблення. Якщо причиною болю в шиї є стрес або напруга, це засіб є ідеальним рішенням для лікування розладу.

3. Компрес із кропивою

Кропива – це рослина, яка має потужні протизапальні ефекти, тому вона ідеальна для полегшення болю в шиї та головного болю.

Якщо ви хочете зробити компрес із використанням кропиви, вам треба додати столову ложку висушеного листя кропиви до склянки окропу і варити декілька хвилин. Після цього процідіть воду.

Занурте хустку в суміш і прикладіть до постраждалої ділянки. Ви знайдете полегшення від болю за лічені хвилини.

4. Чай з лимонником

Лимонник має потужні протизапальні ефекти. Чашка чаю з лимонником може допомогти вам почуватися краще.

Це ефективне рішення, про яке ви не повинні забувати, якщо намагаєтеся знайти негайне полегшення болю. Якщо ви працюєте в офісі або проводите багато часу перед комп’ютером, спробуйте цей чай, тому що це чудовий засіб для полегшення болю в шиї.  • J. Ylinen, H. Kautiainen, K. Wirén, A. Häkkinen. Streching exercises Vs. Manual therapy in treatment of Chronic Neck Pain: a randomized, controlled cross-over trial. (2007). ingentaconnect.com/contentone/mjl/sreh/2007/00000039/00000002/art00006?crawler=true
  • TM Kay, A. Gross, CH Goldsmith, JL Hoving, G. Brønfort. Exercises for mechanical neck disorders. (2005)cochranelibrary.com/cdsr/doi/10.1002/14651858.CD004250.pub3/abstract
  • Spine-health. Morrison G. Neck Exercises for Neck Pain. (2017). spine-health.com/conditions/neck-pain/neck-exercises-neck-pain
  • The Chartered Society of Physiotherapy (CSP). Exercise advice: neck pain. (2017). csp.org.uk/public-patient/rehabilitation-exercises/neck-pain

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.