Прості вправи для полегшення болю в шиї

Ви можете поєднати ці вправи з деякими природними засобами. Вони забезпечать практично миттєве почуття полегшення болю в шиї.
Прості вправи для полегшення болю в шиї

Останнє оновлення: 11 лютого, 2019

Якщо у вас часто виникає біль у шиї, ви, напевно, добре знаєте про дискомфорт, який він може спричиняти. Не хвилюйтеся і читайте далі про прості вправи для полегшення болю в шиї за лічені хвилини. Після цього ви будете почуватися набагато краще.

Вправа 1

вправи для полегшення болю в шиї
повернути голову наліво, доки підборіддя не торкнеться плеча.

Потім вам треба повернути голову вправо і залишитися в цьому положенні пару секунд. Поверніть знову голову вліво поверніться назад, витягнувши шию якнайбільше. Потім поверніть голову до правого плеча. Залишайтеся в цій позиції 2 секунди й повторіть все 10 разів.

Ми рекомендуємо прочитати: 6 способів зберегти молодість шиї

Вправа 2

Під час другої вправи вам буде потрібно підтримувати підборіддя на руках, нахиляючи голову вниз. Після цього повільно підніміть голову назад, тиснучи на руки.

Повторіть цю вправу 10-20 разів.

Вправа 3

ефективні вправи для полегшення болю в шиї

Після цього нахиліть голову вперед, наскільки можете, тиснучи руками на шию. Повторіть 10-20 разів.

Вправа 4

У цій вправі вам потрібно буде покласти праву руку на праву скроню.

Опираючись тиску руки, нахиліть шию вправо, а потім вліво.

Повторіть вправу 10-20 разів ліворуч, щоб потренувати ліву частину шиї.

Вправа 5

домашні вправи для полегшення болю в шиї
плеча

Залишайтеся в цьому положенні 20-30 секунд і повторіть вправу з правого боку. Повторіть 3 рази.

Вправа 6

Наша шоста вправа передбачає масаж задньої частини голови протягом 3-5 хвилин. Це дасть вам чудове відчуття полегшення болю в області шиї.

Природні ліки

Окрім цих корисних вправ, не забудьте, що ви завжди можете поєднати ці процедури з наведеними нижче природними засобами.

1. Кубики льоду для полегшення болю в шиї

лід для полегшення болю в шиї
покладіть кубики льоду на шию, загорнувши їх у поліетиленовий пакет.набряку

Після того, як набряк зменшиться, вам потрібно буде на 10 хвилин прикласти до ділянки рушник, змочений гарячою водою.

2. Ванна з і шкірками апельсина

Ще один альтернативний домашній варіант – ванна з використанням трьох апельсинових шкірок, чотирьох листків салату і двох столових ложок меду. Змішайте всі інгредієнти в половині літра води. Варіть 20 хвилин.

Ця інфузія – хороший варіант для розслаблення. Якщо причиною болю в шиї є стрес або напруга, це засіб є ідеальним рішенням для лікування розладу.

3. Компрес із кропивою

Кропива – це рослина, яка має потужні протизапальні ефекти, тому вона ідеальна для полегшення болю в шиї та головного болю.

Якщо ви хочете зробити компрес із використанням кропиви, вам треба додати столову ложку висушеного листя кропиви до склянки окропу і варити декілька хвилин. Після цього процідіть воду.

Занурте хустку в суміш і прикладіть до постраждалої ділянки. Ви знайдете полегшення від болю за лічені хвилини.

4. Чай з лимонником

Лимонник має потужні протизапальні ефекти. Чашка чаю з лимонником може допомогти вам почуватися краще.

Це ефективне рішення, про яке ви не повинні забувати, якщо намагаєтеся знайти негайне полегшення болю. Якщо ви працюєте в офісі або проводите багато часу перед комп’ютером, спробуйте цей чай, тому що це чудовий засіб для полегшення болю в шиї.

Це може вас зацікавити ...
Чому у вас болить спина
Моє здоров'я
Написав та перевірив Моє здоров'я
Чому у вас болить спина

Кожному із нас хоча б раз у житті доводилося стикатися із болем у спині. Причини цих болей можуть бути різні, головне правильно розібратися що їх в...  • J. Ylinen, H. Kautiainen, K. Wirén, A. Häkkinen. Streching exercises Vs. Manual therapy in treatment of Chronic Neck Pain: a randomized, controlled cross-over trial. (2007). ingentaconnect.com/contentone/mjl/sreh/2007/00000039/00000002/art00006?crawler=true
  • TM Kay, A. Gross, CH Goldsmith, JL Hoving, G. Brønfort. Exercises for mechanical neck disorders. (2005)cochranelibrary.com/cdsr/doi/10.1002/14651858.CD004250.pub3/abstract
  • Spine-health. Morrison G. Neck Exercises for Neck Pain. (2017). spine-health.com/conditions/neck-pain/neck-exercises-neck-pain
  • The Chartered Society of Physiotherapy (CSP). Exercise advice: neck pain. (2017). csp.org.uk/public-patient/rehabilitation-exercises/neck-pain

Зміст цієї публікації носить виключно інформаційний характер. Ні в якому разі не можна використовувати для постановки або заміни медичного діагнозу, самого лікування або рекомендацій спеціаліста. Якщо у вас виникли запитання чи сумніви, зверніться до перевіреного спеціаліста та отримайте його схвалення перед початком будь-якої процедури.