Прості вправи для красивої фігури, які можна виконувати вдома

Під час тренування дуже важливо обрати середню інтенсивність навантажень, адже, якщо ви не звикли до вправ, це дасть вам змогу працювати в збалансованому та помірному темпі. Виконуйте ці прості вправи, щоб поступово покращувати свої результати та підготуватися до серйозніших тренувань.
Прості вправи для красивої фігури, які можна виконувати вдома

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Фізичні вправи надзвичайно важливі, щоб сформувати красиву фігуру та мати хороше здоров’я. Завдяки правильним тренуванням ви зможете отримати красиві вигини та мати приголомшливий вигляд. Прості вправи, описані далі, ідеально збалансовані, тому вам не доведеться хвилюватися через надмірне навантаження.

Крім того, вони залучають різні групи м’язів. Ви зможете покращити стан і верхньої, і нижньої частин тіла.

Якщо ви почнете регулярно та послідовно виконувати ці прості вправи, то зможете зробити свої м’язи виразнішими, спалити зайвий жир, стати гнучкішими та витривалішими. Ви також матимете більше сил, кращий настрій і самооцінку.

Прості вправи для красивого тіла

прості вправи на талію

Тренування, про яке ми розповімо далі, надзвичайно просте. Тим не менш, воно також не менш ефективне. Ви зможете будь-коли виконувати ці вправи вдома майже без додаткових спортивних знарядь. Звісно, килимок може стати в пригоді, як і гантелі, які допоможуть збільшити інтенсивність тренування (їх можна замінити пляшками з водою). Крім того, радимо ввімкнути музику, адже це допоможе підтримувати ритм і додасть вам енергії.

Ви самі вирішуєте, скільки підходів по скільки повторів робити. Радимо збільшувати інтенсивність поступово, що запобігти занімінню та травмам.

Загалом бажано ускладнювати вправи потроху, аж доки ви не досягнете поставленої мети. Після цього ви можете перестати збільшувати навантаження та залишатися на певному рівні.

1. Присідання

прості вправи для тіла

Коли йдеться про прості вправи, обов’язково варто загадати присідання.

Це одна з класичних вправ для формування красивої фігури.

Присідання легко виконувати, для цього не потрібне жодне обладнання й вони забирають мінімум часу. Крім того, ця вправа дуже ефективно зміцнює тіло, а також надає сідницям, стегнам і литкам красивої форми.

Як правильно робити присідання?

 • Щоб правильно виконати присідання, станьте прямо та розставте ноги на ширину стегон.
 • Потім поступово згинайте коліна. Під час цього максимально опустіть сідниці до підлоги, не відриваючи стопи від землі.
 • У будь-якому випадку не забувайте завжди тримати спину рівно.

2. Стрибки

прості вправи для гарної форми

Якщо вам потрібно не лише повернути ногам тонус, а й позбутися зайвого жиру, радимо виконувати аеробні вправи. Завдяки цьому ви покращите витривалість і збільшите ємність легень.

Щоб досягти таких результатів, виконуйте різні типи стрибків.

 • Одна з вправ, які можна виконувати вдома, – стрибки на скакалці. Такі прості вправи спалюють багато калорій і жиру.
 • Якщо людина страждає на біль у суглобах, також можна застосовувати батут. Якщо у вас будинок із подвір’ям, ви без проблем можете замовити собі батут і виконувати цю вправу вдома.

Проте пам’ятайте, що потрібно стрибати на пальчиках, а не на п’ятах.

3. Планка

прості вправи на руки

По центральній частині тіла завжди видно, чи людина в хорошій формі. Дуже часто жир накопичується в області живота, тому не забувайте працювати над цією ділянкою. Утім правильний і здоровий раціон також надзвичайно важливий для красивої фігури (особливо талії), тому неодмінно перегляньте своє харчування й виключіть шкідливі продукти.

Планка – це інтенсивна й ефективна вправа для зміцнення області живота. 

Як виконувати планку?

 • Ляжте обличчям униз і підтримуйте вагу тіла на ліктях і пальчиках стоп.
 • Підтримуйте тіло піднятим над землею, паралельно до неї. Сідниці не мають бути занадто високо, а прес треба примати напруженим.
 • Затримайтеся в такому положенні максимально довго.

4. Відтискання

прості вправи для гарного тіла

Зазвичай над верхньою частиною тіла доводиться особливо багато працювати, адже ця зона дуже схильна до накопичення жиру. Щоб запобігти обвислим рукам або отримати красиві та підтягнуті груди, потрібно виконувати традиційні відтискання.

Є багато варіантів і типів відтискань. Початкове положення нагадує вправу “планка”, яку ми вже описали в попередньому пункті. Утім замість ліктів потрібно опиратися на руки.

Можна також робити відтикання на одну руку, а потім змінити її на іншу. Усе залежить від вашої витривалості та вподобань.

5. Розтягування спини

прості вправи для витривалості

Щоб отримати красиву фігуру, потрібно не лише тонізувати м’язи та спалити жир. Важливо також мати правильну поставу, тобто грудна клітка та спина мають бути прямі.

Саме тому потрібно виконувати вправи на розтягування спини. Для цього:

 • ляжте на спину й обійміть коліна руками;
 • зробіть невеликі погойдування зі сторони в сторону, щоб помасажувати хребет;
 • потім опустіть коліна в сторону та потягніться. Ви відчуєте натягнутість у протилежному боці спини. Повторіть вправу на іншу сторону.

Тепер ви знаєте прості вправи, які легко виконувати вдома. Вони передбачають помірне навантаження, тому не призведуть до проблем зі здоров’ям або травм. Будьте послідовні та наполегливі, і ви неодмінно побачите результат. Успіхів на тренуваннях!
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.