Риб'ячий жир: 5 переваг для здоров'я людини

Риб'ячий жир, багатий омега-3 жирними кислотами, є чудовим для здоров'я вашої серцево-судинної системи і добре допомагає боротися з запаленнями.
Риб'ячий жир: 5 переваг для здоров'я людини

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Риб’ячий жир популярний у всьому світі. Оскільки він дуже багатий омега-3 жирними кислотами, він є корисним для вашого тіла у різних сферах.

Говорячи про риб’ячий жир, не можемо не згадати про те, з чого він складається. У двох словах риб’ячий жир і омега-3 є синонімами життєвої сили та здоров’я.

Він стає настільки популярним через безліч переваг, які він надає тілу в цілому.

Хоча багато людей використовують риб’ячий жир через омега-3 (і омега-6), він також містить інші здорові компоненти.

Основні компоненти риб’ячого жиру

риб'ячий жир

Серед інших найбільш відомих поживних речовин в риб’ячому жирі ви знайдете вітамін А, В, С і D.

Все, що вам потрібно зробити, щоб отримати їх – це їсти рибу. Деякі з найбільш поживних риб, коли мова йде про риб’ячий жир, це:

 • Консервовані сардини
 • Тунець
 • Оселедець
 • Скумбрія
 • Лосось
 • Форель

Крім цих видів риби є й інші продукти, які містять високий рівень омега-3, які також можна знайти в добавках риб’ячого жиру. Деякі з цих продуктів – це насіння льону, насіння чіа і волоські горіхи.

Омега-3 жирні кислоти

Омега-3 вважається одним з найбільш поживних компонентів різноманітних харчових продуктів. Риб’ячий жир – один з найпопулярніших.

Деякі з основних характеристик цієї жирної кислоти полягають у тому, що вона:

 • Оптимізує зростання і роботу мозку.
 • Допомагає лікувати запалення.

Нестача цієї поживної речовини може призвести до різних видів коронарних захворювань, раку та психологічних захворювань.

Риб’ячий жир та його користь

Згідно з тим, що ми зазначили вище, ми виділимо деякі з найбільших переваг риб’ячого жиру.

1. Це чудово для дітей

чудово для дітей

Дитинство – один з найважливіших етапів життя. Зрештою, саме в цей час тіло росте і розвивається з шаленою швидкістю.

Однак захворювання і розлади також є поширеними. В такому разі риб’ячий жир дійсно може допомогти.

Споживання риб’ячого жиру також сприятиме зміцненню центральної нервової системи дітей.

2. Він захищає мозок

Згідно з вже згаданими перевагами, не тільки діти можуть отримати користь з риб’ячого жиру. Кожен, незалежно від свого віку, може і повинен регулярно споживати його.

Споживання захищає ваш мозок, запобігаючи крововиливу в мозку і блокуванню артерій. Він також допомагає боротися з високим рівнем холестерину і діабетом.

3. Він корисний для вашої шкіри

здорова шкіра

Якщо ви будете споживати риб’ячий жир, у вас покращиться зовнішній вигляд шкіри, особливо якщо вона у вас суха.

Однак ця природна олія робить набагато більше, ніж просто зволожує. Вона також допомагає лікувати такі проблеми, як свербіж, псоріаз і акне.

Він також може застосовуватися місцево. Нанесіть кілька крапель олії, роблячи ніжні кругові рухи, щоб зменшити запалення.

4. Відмінне лікування артриту

Однією з головних переваг риб’ячого жиру є лікування ревматоїдного артриту. Причина полягає в тому, що він містить омега-3.

Це сприяє зменшенню запалення. Через це він діє як природне лікування артриту. Він також допомагає при жорсткості суглобів, особливо в ранкові години.

Однак пам’ятайте, що риб’ячий жир не діє відразу. Це поступовий процес.

5. Він підтримує серцево-судинну систему в хорошому стані

підтримує серцево-судинну систему

Риб’ячий жир робить для вас багато речей, коли мова йде про серцево-судинне здоров’я. Одним з найбільших є те, що він знижує кров’яний тиск.

Це допомагає очистити артерії і позбутися нальоту, і накопичення жиру. Крім того, не забувайте, що це саме те, що може викликати інфаркт і тому подібне.

Риб’ячий жир може бути дуже корисним у таких ситуаціях. • Roman GC., Jackson RE., Gadhia R., Román AN., et al., Mediterranean diet: the role of long chain w-3 fatty acids in fish; polyphenols in fruits, vegetables, cereals, coffee, tea, cacao and wine; probiotics and vitamins in prevention of stroke, age-related cognitive decline, and alzheimer disease. Rev Neurol, 2019. 175 (10): 724-741.
 • Huang TH., Wang PW., Yang SC., Chou WL., et al., Cosmetic and therapeutic applications of fish oil’s fatty acids on the skin. Mar Drugs, 2018.
 • Petersson S., Philippou E., Rodomar C., Nikiphorou E., The mediterranean diet, fish oil supplements and rheumatoid arthritis outcomes: evidence from clinical trials. Autoimmun Rev, 2018. 17 (11): 1105-1114.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.