Щасливі пари: 6 щотижневих спільних справ

Щасливі пари знають, як поважати індивідуальність одне одного й не проводити разом цілий день. Однак вони також обов'язково проводять час разом.
Щасливі пари: 6 щотижневих спільних справ

Останнє оновлення: 30 червня, 2020

Скільки разів ви зустрічали щасливі пари, стосунки яких здаються такими легкими? Якщо ви перебуваєте в таких стосунках, вітаємо! Однак, якщо ні, є багато різних ситуацій чи проблем, які можуть вплинути на ваші стосунки з партнером.

Ми знаємо, що щоденні проблеми можуть негативно позначитися на стосунках, тому важливо вжити заходів щодо вдосконалення всіх аспектів. Замість того, щоб бути щасливими лише іноді, ви будете завжди задоволені своїми стосунками.

Хоча всім подобається бути незалежними, є певні речі, які щасливі пари роблять щотижня. На щастя, це прості речі, які ви легко можете зробити. Вони не впливають на ваші інші обов’язки чи стосунки.

Чи хотіли б ви відкрити секрети успіху у стосунках?

Читайте далі та з’ясуйте шість справ, які щасливі пари роблять щотижня.

1. Щасливі пари разом займаються хатніми справами

щасливі пари займаються хатніми справами
Звучить дивно? Ну, це не так.

Річ у тім, що люди звикають ділити хатні справи, щоб все було в чистоті, і не думають, що співпраця тут може бути запорукою щастя. Однак, займаючись хатніми справами разом один день щотижня, ви зміцнюєте ваші стосунки та отримуєте нагоду поговорити.

Тим часом ви співпрацюєте над завданням, яке покращує вашу оселю для вас обох.

2. Сніданок у ліжку

Ви демонструєте своєму партнерові свою любов кожним жестом і дією. Тому снідати в ліжку раз на тиждень – це дуже ефективно для щасливих пар. Найкраще – бути спонтанними.

Ви можете подумати, що це не важливо. Однак якщо ви прокинетеся трохи раніше і зробите щось, що подобається вашому партнеру, він почуватиметься особливим.

Якщо у вас немає багато часу, щоб бачитись протягом тижня, це чудова звичка. Ви побачите, що це набагато цінніше, ніж дорогий подарунок.

3. Вимкніть гаджети на день

Ще одна річ, яку щасливі пари роблять щотижня, – проводять час разом без технологій чи відволікань. Для багатьох людей це одна з найскладніших речей.

Поставте собі за мету провести день, не переглядаючи новини чи соціальні мережі. Натомість поговоріть зі своїм партнером та розкажіть про свій тиждень.

Звісно, ви помітите, що не говорили на безліч тем. Завдяки цьому ваші стосунки зміцняться. Поговоріть про себе, свої цілі, нові виклики, нові очікування та свою родину. Ви можете бути вражені тим, що ваш партнер протягом багатьох місяців пережив багато, а ви навіть про це не чули.

4. Щасливі пари розмовляють і займаються сексом

щасливі пари займаються сексом
Щасливі пари знають, що завжди має бути простір для веселощів, а секс ніколи не повинен бути табу з вашим партнером. Навпаки, говорити про це та вимагати часу для сексу щотижня, є життєво важливим для всіх здорових стосунків.

Секс допомагає поєднатися, сформувати кращий зв’язок та поліпшити здоров’я. Однак вам не варто погоджуватися на дивні пози або експериментувати з фетишами, які вас не цікавлять. Просто дайте собі час зрозуміти, що вам подобається, а що не подобається.

Іноді люди із напруженим графіком ігнорують важливість сексу. Однак якщо так довго триватиме, рано чи пізно це позначиться на ваших стосунках.

Ознайомтеся з цією статтею: 6 звичок, щоб покращити сексуальне життя

5. Робота над спільними справами

Як далеко ви хочете зайти зі своїм партнером? Ви хочете працювати над спільними проєктами?

Це основне питання, яке потрібно поставити, перш ніж складати плани з ним чи нею.

Спільне створення проєктів допоможе вам мати здорові та ґрунтовні стосунки. Щасливі пари говорять про свої бажання, страхи та цілі.

Скористайтеся цим спільним часом, займаючись справами без електроніки, щоб створювати нові спільні цілі або підтримувати один одного у ваших індивідуальних цілях. Ви побачите, що у стосунках можна багато створити. Для деяких це дитина, а інші пари воліють подорожувати разом.

З’ясуйте, що ви хочете зробити і як цього досягти. Спільна робота допомагає щасливим парам створювати більше безпеки та стабільності для досягнення своїх цілей.

6. Зберігайте свій особистий простір

Ми говорили про те, як важливо щасливим парам проводити час разом. Однак для обох партнерів також важливо мати свій особистий простір.

Раз на тиждень намагайтеся провести кілька годин або цілий день без партнера. Скористайтеся можливістю піти в кіно наодинці, провести час з друзями, відвідати родичів або зайнятися хобі, яке вам подобається. Поміркована незалежність у стосунках – цілком здорова і необхідна обом людям.

Якою з цих справ ви займаєтесь зі своїм партнером? Як ви вважаєте, що найважливіше? Які ще звички ви рекомендуєте?  • Castrillón Muñoz, Eduardo, Terapia de pareja: una mirada a sus procesos. Revista Colombiana de Psiquiatría [en linea] 2008, 37
  • Moral de la Rubia, José, Frecuencia de relaciones sexuales en parejas casadas: diferencias entre hombres y mujeres. Estudios sobre las Culturas Contemporáneas [en linea] 2011, XVII (Sin mes)
  • Ribeiro Ferreira, Manuel. (2004). Relaciones de género: equilibrio entre las responsabilidades familiares y profesionales. Papeles de población10(39), 219-237.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.