Що буде, якщо віддавати все у стосунках

23 Січня, 2019
Віддавати все у стосунках, коли інша людина цього не робить, може руйнувати ваш психологічний добробут. Будьте обережні.

Якщо ви будете віддавати все у стосунках, це може мати високу психологічну вартість.

Проте це те, що ми робимо набагато частіше, ніж думаємо, чи то тому, що суспільство говорить нам так робити, або тому, що нас так навчають.

Іноді віддавати все у стосунках – це майже як зобов’язання, яке ми беремо на себе. Якщо ми цього не робимо, люди нас звинувачують. Тоді якщо стосунки не складаються, ми відчуваємо, що це наша помилка.

Віддавати все у стосунках через соціальний тиск

як не віддавати все у стосунках
Одне з переконань, яке підштовхує багатьох до того, щоб віддати все у стосунках, – це помилкова віра в те, що ми повинні дати 100% себе, щоб показати іншій людині, що ми любимо її усім серцем.

Велика проблема полягає в тому, що ви можете віддавати 100% більшу частину часу, але як щодо іншої людини? Іноді вона навіть не дає 20%.

Це вас пригнічує. Ви намагаєтеся зберегти стабільним фундамент, який рано чи пізно зруйнується.

Потім ви досягаєте точки розриву. Ви не можете бути єдиним, хто дає у стосунках. Зрештою, вони зруйнуються, і ви будете почуватися винними.

Увесь соціальний тиск, який спонукає нас викладатися так сильно заради наших стосунків, засліплює нас і ми не бачимо, що інша людина нічого не робить, що, можливо, час розрізати цей шнур.

Ви носите величезну вагу на своїх плечах. Крім того, ви навіть не можете розплющити очі, щоб побачити ідеальні стосунки: стосунки, у яких кожна людина дає 50%. Це здоровий зв’язок для обох, що може призвести до повноцінних стосунків.

Любити когось не обов’язково означає жертвувати. Це не означає віддати себе, поки не залишиться нічого.

Любов до когось – не те саме, що й битва. Це не постійна демонстрація любові, так що ніхто не може думати про інше. Справжня любов ніколи не шкодить.

Хочете дізнатися більше? Читайте також: Проявляти любов – це торкатися іншої душі

Очікування затягують нас у спадну спіраль болю

не треба віддавати все у стосунках
Поряд із усіма переконаннями, які ми можемо мати про стосунки, ми також маємо певні очікування.

Багато з них перебувають під впливом нашого середовища, але інші приходять з тієї стадії любові, де ми заплющуємо очі.

Наприклад, багато хто з нас має нереалістичні очікування. Це стосується очікувань того, що стосунки можуть подолати будь-які важкі часи, через які ми проходимо, або що все буде добре, попри всі наші проблеми. Це може зробити нас рабами власних стосунків.

Ми не розплющуємо очі, щоб побачити ці проблеми. Часто ми ставимося до всіх негараздів однаково, не розрізняючи відмінностей.

Ми мріємо, що ми будемо рухатися вперед, попри все, що любов переможе.

Однак любов не може перемогти все. Вона є або її немає. Любов не є битвою або постійним джерелом болю.

Коли стосунки закінчуються і перетворюються на величезний тягар, важливо розплющити очі і зупинитися і подивитися, чи ми на правильному шляху.

Кохання має бути красивим, чи не так?

Перегляньте також: Які небезпеки приховує секс в обмін на кохання

У любові все зрозуміло

у справжньому коханні не треба віддавати все у стосунках
Ми повинні позбутися переконань і очікувань, закладених у нашій свідомості, які змушують нас сприймати любов як щось прекрасне, але руйнівне.

Любити не означає жертвувати або битися. Якщо так, то ми говоримо не про любов. Наслідком може бути низька самооцінка і навіть депресія.

Любити когось не означає віддати 100% себе, коли інша людина нічого не дає.

Рано чи пізно вам доведеться або вимагати, щоб вона змінилася і почала віддавати стільки ж, або ви будете такі втомлені, що стосунки ослабнуть і згасатимуть, поки не закінчаться.

Перед тим, як піти, не пропустіть: Чому люди не завершують невдалі стосунки

Ви повинні замислитися над тим, що насправді означає “віддавати все у стосунках”. Це звучить добре в кіно, але це зовсім інше в реальному житті.

Треба навчитися сприймати любов не як щось, що потребує болю. Раз і назавжди зніміть з очей пов’язку.

Ілюстрації Даніеля Сегрове.

Головне зображення надано wikiHow.com