Що потрібно зробити, щоб росли вії

Що потрібно зробити, щоб росли вії
Що потрібно зробити, щоб росли вії

Останнє оновлення: 09 листопада, 2018

Кожного дня у людини випадає певна кількість волосин. Так само і вії можуть випадати і відростати. Якщо ваші вії пошкодились від туші, від частого вищипування та фарбування вій, вам доведеться довше чекати, поки вони виростуть знову.

Звісно, довжина і здоровий вигляд вій у людини визначається генетикою, але є деякі природні способи, щоб пришвидшити ріст вій.

Отже, що потрібно зробити, щоб вії у людини росли швидше? Ми розповімо вам про те, які поживні речовини повинна вживати людина. Також відкриємо декілька секретів та хитрощів, для того, щоб у вас були завжди довгі та здорові вії.

Вітамін Н

Вітамін Н або В7 (біотин) сприяє не тільки швидкому росту волосся, а й допомагає зміцнити волосся. Вітамін Н входить в комплекс вітамінів B, який знаходиться в декількох косметичних продуктах, а також в деяких продуктах харчування.

Введіть у свій щоденний раціон харчування такі продукти, як сардини, волоські горіхи, мигдаль, пивні дріжджі, банани та цільні зерна. Ви зможете збагатити свій організм цим водно-розчинним вітаміном. Він також знаходиться в яєчних жовтках.

Проте, білок, який міститься у білковій масі курячих яєць, так званий авідин, утворює міцний зв’язок з біотином, що перешкоджає його всмоктуванню в кишечнику і запобігає поглинання вітаміну H.

Антиоксиданти

Вітаміни С і Е, два вітаміни-антиоксиданти, дуже важливі для нормального росту волосся. Без вітаміну С, волосся може стати сухим і ламким. Вітамін С може також запобігти пошкодженню волосся, викликане вільними радикалами. Він збереже його здоровим, а також допоможе зцілити і відновити його.

Вітамін Е збільшує кровообіг в шкірі голови, що призводить до покращення здоров’я шкіри голови. Щоб збагатити свій організм цими вітамінами людині потрібно збільшити споживання цитрусових, авокадо, різних зелених трав, в яких є найбільше вітамінів С та Е.

Оливкова олія

оливкову олію можна використовувати якщо ваші вії випадають

Втирайте невелику кількість оливкової олії або касторової олії на повіки, на прикореневу зону ваших вій. Цю процедуру робіть кожного вечора. Оливкова олія  буде стимулювати ріст вій, і вони стануть довші і товщі. Через один або два місяці ви побачите, що у вас виросли нові волосинки.

Вії, які виросли після процедури з використанням оливкової олії, будуть виглядати здоровіші і сильніші, ніж вії, які виросли раніше. Оливкова олія також діє як кондиціонер для поліпшення здоров’я вій.

Косметичне масло ему

Косметичне масло ему, є одним із найсильніших зволожувачів, вона покращує зовнішній вигляд вій, їх ріст, а також стимулює їхнє зростання, вій буде більше і вони будуть товщі. Акуратно нанесіть невелику кількість цього масла на вії, щоб зволожити їх та стимулювати ріст нових.

Вазелін

Використання вазеліну у косметичних цілях – це альтернативне лікування, вазелін діє так само, як і оливкова чи рицинова олія. Щовечора перед сном, взявши на кінчики пальців трішки вазеліну втріть його на ваші повіки, на корені ваших вій.

Через п’ятнадцять хвилин, якщо бажаєте, можете змити його за допомогою косметичного молочка. Через декілька тижнів ви помітите як виросли ваші вії і який здоровий вигляд вони мають.

Збалансоване харчування

Найкраще допомагає росту вій правильне та здорове харчування, багате білками і вітамінами. На вашому столі повинні завжди бути хороші продукти, які допомагають росту вії. Це обов’язково повинні бути риба, яйця, бобові та йогурт.

До речі, соєвий білок, який дуже добре засвоюється організмом і біологічною цінністю наближається до білків тваринного походження, також корисно споживати для росту вій.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.