Що про вас може розповісти колір очей?

· Липень 25, 2015

Іридодіагностика – наука, яка займається вивченням райдужної оболонки ока. Залежно від кольору очей, райдужку ока можна викорстовувати для визначення схильності людини до тих чи інших захворювань та проблем зі здоров’ям.

Іридодіагности – це лікарі, які детально досліджують усі сигнали ока, втім колір очей вже сам по собі може розповісти про декілька підозрілих симптомів, або навіть зарадити неочікувані розлади зі здоров’ям.

Згідно з іридодіагностикою, колір райдужної оболонки ока з дитинства визначає схильність до певних захворювань, які в майбутньому залежатимуть від вашого способу життя, догляду за власним здоров’ям, харчування тощо. Це означає, що райдужка ока  не визначає напевне ваше майбутнє  здоров’я, вона лише є підказкою для того, щоб у ми знали як піклуватися про нього. Саме тому, якщо ви страждаєте від будь-якого захворювання, або невпевнені у своєму діагнозі, зверніться до іридодіагноста і він поставить вам діагноз.

У цій статті ми розповімо про загальні характеристики кожного кольору очей, які розділені на три категорії:

Блакитні та сірі очі

Люди з блакитними або сірими очима мають схильність до захворювань горла, носа та вух, які можуть призвести до катаракти, респіраторних захворювань, подразнення слизової оболонки травної системи, проблем з нирками та суглобами. 

Якщо райдужна оболока  має по собі декілька білих ліній, це також свідчить про певні зміни у нервовій системі, які, таким чином, призводять до нервового та схвильованого стану, спазмів у м’язах, а ті у свою чергу, негативно впливають на здоров’я. Якщо це про вас, полегшіть нервовий стан лікувальними рослинами, які розслабляють. Допоможуть квіткова терапія Баха, гомеопатія та регулярні вправи.

synie-oko-Jenn-Durfey

Коричневі  та темні очі

До цього типу очей належать усі відтінки, від світло коричневого або горіхового і до темно коричневого або майже чорного.

У загальному, райдужні оболонки таких кольорів означають схильність до проблем із кров’ю або обміном мінералів, таких як кальцій, залізо, сірка, а це означає, що такі люди повинні дбати про серцево-судинну систему, особливо про печінку, кістковий мозок та селезінку. 

Із плином років такі люди також мають схильність до ожиріння, проблем із щитовидною залозою та змін у ендокринній системі, саме тому лікування та запобігання захворюванням повинне включати догляд за здоров’ям печінки.

Кароокі та темноокі люди зазвичай не мають проблем зі здоров’ям у юному віці, втім після 25 або 30, вони можуть почати помічати проблеми з роботою кровоносної системи: високий холестерин, анемія та ін.

Такий колір очей свідчить про те, що про здоров’я варто дбати з раннього віку, адже дуже часто люди, які в молодості не мають проблем зі здоров’ям, думають, що так буде завжди і погано харчуються.

Також ми радимо таким людям постійно виконувати фізичні вправи, це допоможе дотримуватися балансу  у кровоносній системі. Також вони можуть вживати певні добавки.

Очі світліших відтінків, або ж горіхові очі, свідчать про схильність до проблем з травленням та диханням. Потрібно буде дбати про виведення токсинів з організму завдяки регулярним очисткам та здоровому харчуванню.

korychneve-oko-starbooze

Очі зеленого кольору та мішаних кольорів

Ця категорія включає усі кольори очей, які не підпадають під попередньо згадані, а саме, райдужки, у яких змішані кольори, зазвичай, зелений та коричневий. До цієї категорії також належать ясно зелені очі. Для того, аби визначити ваші схильності, ви мусите віднести колір ваших очей до світлішої або ж темнішої групи, це означатиме, що ви належите до першої або, найчастіше, до другої категорії. 

oko-neuroticcamel1

Доказ

Хороший спосіб пересвідчитись у правильності діагнозу – порівняти себе із прямими родичами з таким самим кольором очей, як і у вас. Втім, як вже зазначалося на початку статті, чи розвинуться у вас певні захворювання, чи ні залежатиме лише від того, як ви дбаєте про своє здоров’я.

З плином часу ви також зможете спостерігати за змінами кольору очей. Зазвичай, з віком очі темнішають, причина в тому, що і тіло теж “брудніє”.

У будь-якому випадку, ці нотатки можуть бути цікавими або корисними, а якщо ви захочете дізнатися про іридодіагностику більше, просто зверніться до професіонала за більш детальною інформацією про райдужну оболонку вашого ока.

Зображення люб’язно надані neuroticcamel, Jenn Durfey та starbooze.