Що про вас може розповісти колір очей?

Що про вас може розповісти колір очей?
Що про вас може розповісти колір очей?

Останнє оновлення: 14 грудня, 2018

Іридодіагностика – наука, яка займається вивченням райдужної оболонки ока. Залежно від того, який у вас колір очей, райдужку ока можна викорстовувати для визначення схильності людини до тих чи інших захворювань та проблем зі здоров’ям.

Іридодіагности – це лікарі, які детально досліджують усі сигнали ока, втім колір очей вже сам по собі може розповісти про декілька підозрілих симптомів. Або ж навіть зарадити неочікуваним розладам зі здоров’ям.

Згідно з іридодіагностикою, колір райдужної оболонки ока з дитинства визначає схильність до певних захворювань. В майбутньому вони залежатимуть від вашого способу життя, догляду за власним здоров’ям, харчування тощо.

Це означає, що райдужка ока  не визначає напевне ваше майбутнє  здоров’я, вона лише є підказкою для того, щоб у ми знали як піклуватися про нього. Саме тому, якщо ви страждаєте від будь-якого захворювання, зверніться до іридодіагноста і він поставить вам діагноз.

У цій статті ми розповімо про загальні характеристики кожного кольору очей, які розділені на три категорії:

Блакитний та сірий колір очей

Люди з блакитними або сірими очима мають схильність до захворювань горла, носа та вух. Вони можуть призвести до катаракти, респіраторних захворювань, подразнення слизової оболонки травної системи, проблем з нирками та суглобами. 

Якщо райдужна оболока  має по собі декілька білих ліній, це також свідчить про певні зміни у нервовій системі. Таким чином, ці зміни призводять до нервового та схвильованого стану, спазмів у м’язах, а ті у свою чергу, негативно впливають на здоров’я.

Якщо це про вас, полегшіть нервовий стан лікувальними рослинами, які розслабляють. Допоможуть квіткова терапія Баха, гомеопатія та регулярні вправи.

блакитні очі

Коричневі  та темні очі

До цього типу очей належать усі відтінки, від світло коричневого або горіхового і до темно коричневого або майже чорного.

У загальному, райдужні оболонки таких кольорів означають схильність до проблем із кров’ю або обміном мінералів, таких як кальцій, залізо, сірка. Це означає, що такі люди повинні дбати про серцево-судинну систему, особливо про печінку, кістковий мозок та селезінку. 

Із плином років такі люди також мають схильність до ожиріння, проблем із щитовидною залозою та змін у ендокринній системі. Саме тому лікування та запобігання захворюванням повинне включати догляд за здоров’ям печінки.

Кароокі та темноокі люди зазвичай не мають проблем зі здоров’ям у юному віці. Втім після 25 або 30, вони можуть почати помічати проблеми з роботою кровоносної системи: високий холестерин, анемія та ін.

Такий колір очей свідчить про те, що про здоров’я варто дбати з раннього віку, адже дуже часто люди, які в молодості не мають проблем зі здоров’ям, думають, що так буде завжди і погано харчуються.

Також ми радимо таким людям постійно виконувати фізичні вправи, це допоможе дотримуватися балансу  у кровоносній системі. Також вони можуть вживати певні добавки.

Очі світліших відтінків, або ж горіхові очі, свідчать про схильність до проблем з травленням та диханням. Потрібно буде дбати про виведення токсинів з організму завдяки регулярним очисткам та здоровому харчуванню.

коричневий колір очей

Очі зеленого кольору та мішаних кольорів

Ця категорія включає усі кольори очей, які не підпадають під попередньо згадані, а саме, райдужки, у яких змішані кольори, зазвичай, зелений та коричневий. До цієї категорії також належать ясно зелені очі.

Для того, аби визначити ваші схильності, ви мусите віднести колір ваших очей до світлішої або ж темнішої групи. Це означатиме, що ви належите до першої або, найчастіше, до другої категорії. 

райдужка ока змішаних кольорів

Доказ

Хороший спосіб пересвідчитись у правильності діагнозу – порівняти себе із прямими родичами з таким самим кольором очей, як і у вас. Втім, як вже зазначалося на початку статті, чи розвинуться у вас певні захворювання, чи ні залежатиме лише від того, як ви дбаєте про своє здоров’я.

З плином часу ви також зможете спостерігати за змінами кольору очей. Зазвичай, з віком очі темнішають, причина в тому, що і тіло теж “брудніє”.

У будь-якому випадку, ці нотатки можуть бути цікавими або корисними, а якщо ви захочете дізнатися про іридодіагностику більше, просто зверніться до професіонала за більш детальною інформацією про райдужну оболонку вашого ока.

Зображення люб’язно надані neuroticcamel, Jenn Durfey та starbooze.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.