Що робити, щоб складки на спині зникли?

Складки на спині можуть спричиняти значний дискомфорт і змушувати людину почуватися невпевнено. Утім цю проблему можна вирішити. Читайте нашу статтю, щоб дізнатися кілька корисних порад.
Що робити, щоб складки на спині зникли?

Останнє оновлення: 23 вересня, 2018

Вам набридли непривабливі складки на спині й ви готові на все, щоб назавжди позбутися їх? Ми хочемо вам допомогти!

Складки на спині – це яскраве свідчення того, що людина не піклується про своє здоров’я належним чином. Можливо, ви неправильно харчуєтеся, забуваєте займатися спортом, маєте погану поставу або все одразу. Складки мають непривабливий вигляд і завдають головного болю багатьом людям, незалежно від віку чи статі.

Звісно, найчастіше вони виникають в зрілому віці, утім цьому можна запобігти. Профілактика – це завжди найкращий варіант. Усе залежить лише від того, чи ви зможете дотримуватися здорового стилю життя.

Не опускайте руки й почніть застосовувати наші поради. Ви зможете назавжди розпрощатися з непривабливими складками на спині!

6 порад, як зменшити складки на спині

1. Піклуйтеся про своє харчування

у мене складки на спині

Хоча ця порада може здаватися досить очевидною та простою, насправді це перший крок до здорового способу життя, який допомагає отримати привабливе тіло, яке правильно працює.

Хоча чимало людей думають, що здорове харчування потребує дуже багато часу й інвестицій, насправді це просто міф.

Тут йдеться не про жертви, а про новий підхід до їжі. Потрібно попрацювати над своєю освіченістю, щоб знати, що вам потрібно. Це дасть змогу поліпшити якість життя загалом і вирішити конкретні проблеми.

Крім того, без змін у харчуванні вам буде значно складніше позбутися складок на спині. 

Правильна та збалансована дієта в поєднанні з вправами стане найкращим способом покращити свій вигляд і досягти бажаних результатів. Для цього вам потрібно повністю або частково виключити зі свого раціону такі продукти:

  • смажена їжа й інші джерела шкідливих жирів;
  • рафіноване борошно;
  • цукор.

Указані вище продукти варто замінити кориснішими варіантами. Радимо збільшити споживання пісного білка, фруктів, овочів і корисних жирів. Сюди належить авокадо, насіння, горіхи, кокосова олія, червона риба тощо.

2. Масаж

як зменшити складки на спині

Без сумніву, масаж – це один із найприємніших способів зменшити складки на спині. Різні методи прикладання тиску на шкіру та рухи руками стимулюють поступове виведення накопиченого жиру.

Яким чином?

Масаж розщеплює вузлики жиру.

У випадку лімфатичного дренажу, наприклад, процедура допомагає лімфатичним судинам виводити токсини з організму, а також бореться із затримкою рідини.

Усі масажні техніки, під час яких застосовується тепло на ділянку спини і боків живота, дуже ефективні. Звісно, потрібно бути наполегливими та ходити на масажі постійно, щоб дійсно побачити результат. Крім того, важливо вибрати хорошого фахівця, який точно знає, що вам треба та як досягти бажаного результату.

3. Домашні вправи для зменшення складок на спині

спорт зменшує складки на спині

У цьому пункті ми хочемо поговорити про фізичне навантаження. Щоб стимулювати спалення жиру та підтягнути тіло, надзвичайно важливо займатися спортом. Ви не лише позбудетеся зайвих кілограмів, а й отримаєте красиву фігуру.

  • Підйоми. Випростайте тіло та поставте руки за голову. Вправа полягає в тому, що потрібно піднімати тулуб, щоб  розвинути поперекові та паравертебральні м’язи і, таким чином, позбутися жиру в цій області.
  • Ще один варіант для спалення жиру. Поставте руки на потилицю та рухайте тулубом зліва-направо.

4. Стежте за поставою

великі складки на спині

Неправильна постава протягом дня – це дуже поширена помилка, яка призводить до розвитку багатьох проблем зі здоров’ям. Якщо довгий час перебувати в положенні, коли спина нахилена, жир на спині виводитиметься значно повільніше. Насправді, це може навіть погіршити проблему.

Коли ми тривалий час сутулимося, то не лише виглядаємо невпевненими та менш привабливими, а й також підвищуємо ризик появи болю в м’язах і суглобах. Також важливо не забувати тримати спину рівно, якщо у вас сидяча робота й ви багато годин проводите за столом.

Якщо ви розслабитеся й завжди перебуватимете в неправильному положенні, на спині з’являться зморшки та накопичиться жир.

5. Вправи – ваш основний союзник

набридли складки на спині

Немає кращої поради для боротьби із зайвим жиром, ніж спорт. Він допоможе швидше позбутися складок і повернути тілу тонус. Наприклад, радимо спробувати плавання. Воно чудово допоможе зміцнити спину й спалити жир. Завдяки різним стилям плавання можна залучити всі м’язи спини, рук і ніг.

Плавайте двічі на тиждень протягом щонайменше години, щоб суттєво зменшити складки на сині. Утім плавання також можна поєднати з будь-якими іншими серцево-судинними вправами, які стимулюють схуднення.

6. Не забувайте про воду

вода зменшує складки на спині

Як би просто це не звучало, утім споживання великої кількості води допомагає вивести токсини, позбутися затримки рідини, а також зайвого жиру. Пийте вісім склянок води на день. Розподіліть їх рівномірно протягом дня і завжди пийте окремо від їжі. Це дасть змогу скинути вагу й активізує метаболізм. Коли організм швидше працює, витрати енергії також збільшуються, і жир не накопичується.

Хороший спосіб привчити себе пити більше води – завжди носити пляшку. Так ви зможете бачити, скільки води випили, просто порахувавши об’єм пляшки.

Неодмінно спробуйте так зробити!

Це просто, дешево й ефективно.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.