Що таке еротичні ляпаси?

Що таке еротичні ляпаси?
Що таке еротичні ляпаси?

Останнє оновлення: 19 травня, 2019

Коли ми думаємо про сексуальні втіхи, наша уява автоматично стимулює нашу креативність, яка допомагає не тільки посилювати сексуальний потяг, а й вигадувати нові інтимні ігри.

Еротичні ляпаси – це та іскра, що запускає цілий ланцюжок реакцій, які у світі сексуальних втіх вважають суб’єктивним та контроверсійним заняттям, а також безкраїм полем для дій.

Вам здавалося, що ви вже володієте всією інформацією про секс та еротичні ігри? Не хвилюйтеся, адже світ сексуальних втіх є настільки неосяжним, що завжди можна почерпнути щось нове та незнайоме досі.

Пестощі, пристрасний погляд, дотики – усе це є ознакою фізичного тяжіння та флірту між двома людьми.

Еротичні ляпаси та що відбувається, коли одна людина легенько б’є свою половинку під час сексу?

Незалежно від розподілу ролей, домовленостей та правил поведінки, що існують між парою або групою людей, ключем до успіху та взаєморозуміння завжди є спілкування. Тільки за допомогою відвертого спілкування можна зберегти стосунки та зробити їх більш довірливими незалежно від вашого віросповідання та життєвих поглядів.

Уявіть, що ви зі своїм партнером саме налаштувалися на інтимний лад, а тоді він раптом доторкається до вас та шепоче на вушко: “Лясни мене”. Його слова вас лякають. Ви сидите, мов на голках, силкуючись знайти гідну причину для відмови. Про що ви думаєте цієї миті?

Можливо, варто дати половинці те, чого вона хоче? Чи краще відверто сказати, що вам такі ігри не до вподоби?

Ми залишаємо ці питання без відповіді, щоб ви мали змогу самотужки зробити вибір та встановити межі особистого комфорту. Втім, ми рекомендуємо уважно прочитати інформацію про походження та особливості цієї сексуальної гри, адже це допоможе краще зрозуміти свого партнера.

Дуже багато людей використовують еротичні ляпаси для розпалення сексуального потягу та посилення збудження. Такі ігри передбачають попередньо узгоджене домінування над партнером (до певної межі) та відповідну реакцію на нього.

Тож чому насправді людям подобається отримувати ляпаси під час прелюдії до близькості?

Зверніть увагу: попри те, що інтенсивність та частота ляпасів може різнитися, у будь-якому випадку навіть слабкий удар – це буквальне фізичне насильство над тілом людини, нехай воно і не становить загрози для життя.

Не варто забувати і про етичні, моральні та соціальні фактори, через які еротичні ляпаси досі чимало людей розцінюють як табу.

Втім, якщо вас хоча б трошки цікавить ця тема, і ви вже давно перебуваєте у пошуку способів урізноманітнити статеві стосунки, радимо спочатку озброїтися знаннями про особливості таких сексуальних ігор.

Усе, що потрібно знати про еротичні ляпаси

еротичні ляпаси - сексуальна гра чи насильство?

Невиправдане насильство чи прояв сексуальної фантазії? Що говорять про еротичні ляпаси психіатри?

Впродовж тривалого періоду часу психіатри та інші науковці вважали еротичні ляпаси жахливим проявом жорстокості, а людей, котрі полюбляли це заняття, навіть ставили на огляд у психіатричних клініках.

Лише нещодавно, коли в психіатрії було висунуто чимало нових теорій та проведено багато досліджень, ляпаси перестали вважати ознакою насильницьких намірів та актом жорстокості стосовно іншої людини.

Американська асоціація психіатрів ще довго дотримувалася початкового визначення еротичних ляпасів. Утім, не варто забувати, що й гомосексуальність вони вилучили зі свого переліку розумових розладів лише у 1973 році.

Згадки про еротичні ляпаси в історії

Кожен предмет або явище має свій початок та походження, й еротичні ляпаси теж не виняток. Згідно з визначенням, що подає Кембриджський словник, еротичні ляпаси не завжди є ознакою бажання заподіяти комусь біль або якусь шкоду.

Можна зробити висновок, що еротичні ляпаси дехто досі вважає забороненими пестощами через те, що ці ігри не здобули великої популярності та донині вважаються одним з найновіших видів прелюдії.

До того ж чимало людей не можуть поводитися настільки вільно та відкрито під час інтимної близькості, тому для них такі пестощі є неприпустимими.

Сексуальна гра чи насильство: чим насправді є еротичні ляпаси?

що таке еротичні ляпаси

Що відбувається під час таких сексуальних ігор? Той, хто домінує, ляскає партнера по сідницях за допомогою долоні або допоміжних предметів – бамбукової палиці, лозини, жердини або пояса.

 • У цій грі ролі партнерів поділяються на два типи – той, хто домінує та той, хто підкорюється.
 • Еротичні ляпаси – це та ситуація, під час якої домінування одного партнера над іншим має принести задоволення їм обом. Звісно, ви повинні розуміти, що одному партнерові доведеться зайняти пасивну позицію та дозволити своїй половинці почуватися лідером.

У світі БДСМ, до якого належать і такі сексуальні ігри, як домінування та ляпаси, є кілька важливих аспектів, про які не можна забувати, якщо ви хочете застосувати ці ігри на практиці.

Пристрої, які використовують для домінування над партнером

Є чимало популярних допоміжних засобів, які можна використовувати під час сексуальних ігор:

 • Лозина: дуже часто лозину використовують для дисциплінування та покарання неслухняних дітей. Утім, цей предмет є дуже популярним і у сексуальних іграх. Любителі БДСМ мають свої спеціальні декоративні лозини, якими завдають ляпасів партнерам.
 • Пояс: ремінь, або пасок – це гнучкий предмет одягу, який виготовляють зі шкіри або інших міцних матеріалів. Його зазвичай одягають на талію для підтримання штанів, суконь та іншого одягу.
 • Короткий батіг: в Аргентині та Уругваї цей шкіряний предмет дуже часто використовують під час випасання худоби. Утім, батіг можна використовувати і для ляскання партнера по сідницях під час сексуальних ігор.
 • Вкладання партнера через коліна: у цій позиції той, хто підкорюється, лягає на коліна партнерові обличчям донизу. Цю позицію заслужено вважають найпопулярнішою та найприємнішою, адже при ній відбувається безпосередній фізичний контакт партнерів.


 • Ernulf K, Innala S. Sexual bondage: A review and unobtrusive investigation. Arch Sex Behav. 1995; 24, 631–654.
 • Faccio E, Casini C, Cipolletta S. Forbidden games: the construction of sexuality and sexual pleasure by BDSM ‘players’, Culture, Health & Sexuality. 2014; 16:7: 752-764.
 • Herbenick D, Patterson C, Beckmeyer J, et al. Diverse Sexual Behaviors in Undergraduate Students: Findings From a Campus Probability Survey.
  The Journal of Sexual Medicine. 2021; 18(6): 1024-1041.
 • Villanueva Orozco G, Rivera Aragón S, Díaz Loving R, Reyes-Lagunes I. La comunicación en pareja: desarrollo y validación de escalas. Acta de investigación psicol. 2012; 2(2): 728-748.
 • Delsol C, Margolin G. The role of family-of-origin violence in men’s marital violence perpetration. Clinical Psychology Review. 2004; 24(1): 99-122.
 • Mallanāga Vātsyāyana. Kamasutra. Brasil: Clube de Autores, 2020.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.