5 місць, де можна займатися сексом

Коли справа стосується сексу, місце, в якому ви знаходитесь, може відігравати дуже важливу роль, якщо ви хочете урізноманітнити ситуацію, щоб займатися сексом.
5 місць, де можна займатися сексом

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Незалежно від того, як часто чи скільки разів ви займалися сексом зі своїм партнером, завжди є ненаситне бажання продовжувати… і займатися сексом у деяких нових, веселих місцях.

Метою є пошук нових місць для відтінку чуттєвості та фантазії. Це завжди важливий плюс.

Це може бути секс у вашому автомобілі або на пляжі, або в човні… Однак що справді сексуальне – це творчість, яка дає взаємне та безпечне задоволення.

Місця розташування – це особливий спосіб ще більше насолодитися компанією свого партнера.

Ваше ліжко – це ще не все, коли справа доходить до сексуальних стосунків. Є й інші ідеальні місця. Кращі з них об’єднують три елементи: адреналін, неочікуваність та спонтанність.

Тож чому б не поекспериментувати з новими місцями, які забезпечать вам більше почуттів під час сексу?

Сьогодні ми хочемо розказати вам про 5 найкращих місць для сексу, щоб ваше полум’я ніколи не згасало. Звільніть свою уяву, бажання та пристрасть.

Місця, де можна займатися сексом

1. Подумайте про басейн

займатися сексом в басейні

Зайняття сексом в басейні може стати однією з найбільш еротичних подій у житті пари. Це грайлива та дивна подія, яка може бути незабутньою.

У воді більше змащення і тертя в воді може пришвидшити появу оргазму.

  • Однак цей акт стосується стабільних пар, які можуть мати незахищений секс. Це тому, що не можна використовувати презервативи у воді.
  • Ситуація може стати хаотичною, і презерватив може злетіти.

2. Не бійтеся зробити це в роздягальні

Будьте сміливими в роздягальнях, які можуть використовувати, як чоловіки, так і жінки. Вони ледве розділені невеликими дверима, і вони ідеально підходять для сексу, поки інші чоловіки та жінки приміряють одяг.

Тут є кілька елементів: дзеркала, простір, сидіння, світло та небезпека.

Треба мати на увазі, що повинна бути лише одна пара ніг. Вам також потрібно бути досить обережними і вибирати позиції, які не розсекретять вас.

Виходьте по одному. Тоді ви зможете придбати новий одяг із задоволеним виглядом.

3. Хороший і надійний автомобіль

займатися сексом в машині

Автомобілі часто є нашим улюбленим транспортним засобом для майже всіх аспектів життя. Чому б тоді не використати машину для хороших сексуальних стосунків теж?

Це фантазії, які пробують багато людей. Ніхто не зупиняється, щоб побачити, що відбувається в автомобілі. Окрім романтичності, секс також може бути інакшим.

Для більш сором’язливих: не залиште жодного шансу спостережникам. Замість цього почекайте до ночі і знайдіть темну вулицю.

4. У туалеті в барі

Побачення з вашим партнером може привести вас у бар. Ви там з коханою людиною і відчуваєте, що це саме той момент, коли можна розважитись і дати їй безпрецедентну пристрасть.

Ви бачите ванні кімнати, а потім… Настає цей момент, і відбувається магія.

У ванних кімнатах барів або клубів багато музики, хаосу, і ніхто не знає, хто йде. Вони ідеально підходять, щоб зайнятися сексом з вашим партнером.

5. Море

займатися сексом в морі

Просто вийшовши на пляж, можете уявити собі рай, який знаходиться далеко від повсякденного життя.

Вам просто потрібно трохи стимуляції, щоб створити творчу атмосферу для свого партнера. Уявіть собі, якщо ви додали до свого відпочину сексуальну зустріч зі свіжим дотиком, оточеним простотою.

Немає кращої мелодії для сексу, аніж звук морських хвиль.

Виберіть пляж, який вам подобається, там, де небагато людей, щоб займатися сексом. Тоді, коли буде не дуже сильний прилив, насолоджуйтеся сексом зі своїм партнером.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.