Поцілунки – це неймовірна користь для здоров’я

· Червень 28, 2015

Чи знали ви, що поцілунки зміцнюють імунну систему? Або те, що поцілунки допомагають зі схудненням, оскільки прискорюють обмін речовин, або те, що вони допомагають боротися з проблемами зубів і симптомами алергії? У цій статті ми пояснимо неймовірну користь для здоров’я від поцілунків.

Дізнайтеся про ще більш дивовижні переваги для здоров’я від поцілунків з нижченаведеної інформації, і ви напевно захочете цілуватися частіше; особливо коли зрозумієте, що, насправді, сам процес цілування також подовжує тривалість життя.

Підвищують захист

Чи знаєте ви, що поцілунки часто діють як профілактика захворювань? Як це можливо? Тому що ця дія мобілізує гормональні виділення, що природним чином сприяє підвищенню захисту організму. Під час поцілунку ваша слина змішується зі слиною іншої людини, в результаті чого створюється природна вакцина. Це дозволяє м’яко виробити імунітет проти інших мікробів.

Зменшують біль

Ендорфіни, створені в процесі поцілунків, мають властивості, які діють як знеболювальні. Цей ефект також пояснюється тим фактом, що вони розширюють кровоносні судини, тому поцілунки рекомендуються людям, які часто страждають від болю, викликаного запальними захворюваннями, такими як артрит, фіброміалгія, хронічна втома, проблеми з м’язами і т.д. Вони навіть добре впливають на мігрень!

Діють яке антидепресант

Поцілунки стимулюють організм вивільняти окситоцин – відомий гормон, який викликає у людей гарний настрій, тому він і діє як природний антидепресант. З цієї точки зору, поцілунки – це казкова альтернатива для боротьби зі стресовими моментами, сумом, тривогою, депресією, лихом та ін., без необхідності приймати лікарські препарати.

Поцілунки також допомагають створити щасливе навколишнє середовище в оселях, де пари часто цілуються.

Запобігають серцево-судинним проблемам

Стрес, про який ми говорили в попередньому пункті, є одним з основних причин ряду захворювань, у тому числі високого рівню холестерину і коронарної недостатності. Ось чому, окрім здорової дієти, ви не повинні недооцінювати приємну терапію частих поцілунків. Вони також збільшують частоту серцевих скорочень, що допомагає регулювати кров’яний тиск.

potsilunok-scatto-felino

Допомагають тримати м’язи в тонусі

Поцілунки залучають до 30 м’язів обличчя й активізують кровообіг. До чого це призводить? Вони роблять так, щоб шкіра була пружною, ніжною і молодою. Вважається, що вони забезпечують ті ж переваги проти зморшок, що й самомасаж. Ми рекомендуємо цілуватися часто як терапію анти-старіння, яка діє навіть краще, ніж будь-який зволожувальний крем.

Запобігають проблемам з зубами

Це може вас здивувати, але, згідно з дослідженням, поцілунок переносить іншій людині близько 40000 нешкідливих бактерій, які сприймаються механізмом природного захисту, наявним у слині.

Поцілунки стимулюють секрецію слини, що відновлює її, і завдяки своїм дезинфікуючим речовинам допомагають усунути частинки і хвороботворні мікроорганізми з ротової порожнини. Тому вони зменшують кислоти, які з плином часу викликають зубний наліт, карієс і різноманітні стоматологічні проблеми.

Прискорюють обмін речовин і втрату ваги

Поцілунки змушують організм спалювати калорії, не тільки через рух , але й через вивільнені емоції. Вони можуть збільшити ваш пульс до 70 до 140 ударів на хвилину. Це збільшує метаболізм і спалює більше калорій.

Покращують самооцінку

На емоційному рівні поцілунки змушують нас відчувати себе коханими і важливою частиною життя людини, з якою ми цілувалися. Цей процес, який, відповідно до особистої ситуації, може створити стан задоволеності, спричинений здатністю любити, ділитися, давати й отримувати.

Деякі радники навіть рекомендують всім поцілувати партнера, перш ніж піти на роботу, щоб підвищити самооцінку, що відзеркалиться на збільшенні продуктивності роботи.

potsilunky2

Полегшують алергію

Акт поцілунків стимулює вироблення гістаміну, який полегшує і запобігає симптомам, які викликає алергія, таким як чхання, слізність або нежить.

Поцілунки подовжують тривалість життя

Окрім всіх цих названих причин, поцілунки, безсумнівно, подовжують тривалість життя. Єдина умова – поцілунки мають бути щирими і регулярними.