Симптоми запалення стравоходу

Іноді запалення стравоходу відбувається не лише через кислотний рефлюкс. На думку експертів, коли наша імунна система слабка, а імунітет низький, ця частина травної системи може бути інфікованою. Тут ми поговоримо про всі причини цього запалення і як їх позбутися.

Як дізнатися, чи є в мене запалення стравоходу?

Запалення стравоходу може бути пов’язане з двома причинами: нормальним езофагітом та інфекційним езофагітом. Лікар має визначити в ході обстеження, який саме у вас, щоб побачити, чи спричинений він вірусом, бактеріями або просто кислотним рефлюксом. Але, як правило, всі ці причини можуть викликати однакові симптоми. Подивімося, які це симптоми.

1. Утруднення ковтання

2-bil-y-horliКоли в стравоході запалення або інфекція, вони поширюються по всьому горлу. Пам’ятайте, що стравохід – це ділянка між горлом і шлунком, що означає, що це верхня частина нашої травної системи, і часто біль дістається горла, яке стає запаленим і не дає нам нормально ковтати.

2. Виразки в роті

Герпес або стоматит з’являються через інфекцію в організмі. Зазвичай ми відчуваємо більше інфекцій, коли наш імунітет низький, тобто коли наша імунна система не дуже добре захищена і білі кров’яні клітини не працюють правильно. Першим симптомом езофагіту, як правило, є герпес або стоматит.

3. Кашель

3-kashelСухість і запалення стравоходу викликають сильний кашель. Це відбувається, коли нам потрібна волога в горлі, але воно настільки запалене і сухе, що ми не можемо прокашлятися.

4. Печія

Важливо пам’ятати, що запалення стравоходу може бути викликане багатьма чинниками, в тому числі кислотним рефлюксом, вірусом, як от оральним герпесом або вірусом цитомегалії (грибкова інфекція), чи серйозною хворобою, що загрожує нашому здоров’ю. Ось чому в більшості випадків найбільш поширеним раннім симптомом, який ми відчуваємо, є печія в шлунку. Цей біль піднімається до горла, але він також сконцентрований в шлунку.

5. Сильна лихоманка

4-lukhomankaЗбільшення температури нашого тіла всього на дві десятих градуса вже достатньо, щоб вказати на щось серйозне, що відбувається всередині організму. Висока температура зазвичай є симптомом інфекції. Тому краще звернутися до лікаря, перш ніж приймати аспірин, щоб спробувати її зменшити. Лихоманка – це показник того, що щось відбувається – не ігноруйте її.

6. Хропіння

Запалення стравоходу піднімається аж до горла, і коли воно розпухає, вихід повітря назовні ускладнюється, що призводить до хропіння. Очевидно, тільки цей симптом не означає, що щось не так, але якщо це супроводжується болем у горлі та у животі, поставтеся до цього серйозно і проконсультуйтеся з лікарем.

Лікування інфекцій стравоходу

5-aloeВаш лікар призначить курс лікування, який ви повинні пройти, що, як правило, передбачає прийом антибіотиків протягом восьми або десяти днів, щоб подивитися, як інфекція прогресує. Але найголовніше дізнатися причину зараження: чи це був вірус? Чи імунітет низький і тепер нам потрібно краще піклуватися про імунну систему? Існують аналізи, які дадуть відповіді на питання про походження інфекції. У той же час, що ми можемо зробити в домашніх умовах?

  • Чаї з алое: алое ідеально підходить для лікування інфекцій і зменшення запалення. Ця рослина є природним антибактеріальним агентом і допомагає зняти всі види запалень, як внутрішні, так і зовнішні, тому ми рекомендуємо вам змішати гель алое з літром води і пити щодня принаймні протягом 6 днів. Як це зробити? Це просто – візьміть дві столові ложки гелю з рослини, будьте обережні, щоб не порізатися об колючий лист, додайте його в чашку киплячої води і добре перемішайте. Потім додайте три склянки води до цієї суміші і пийте її протягом дня. Переконайтеся, що вона теплої температури, тобто ані гаряча, ані холодна, щоб не роздратувати шлунок або стравохід.
  • Імбирний чай: імбир – ще один природний антибіотик, який сприяє загоєнню і бореться з запаленням. В ідеалі, ви повинні пити дві склянки чаю з його кореня на день. Просто натріть столову ложку імбиру в кожну чашку. І пам’ятайте: ці чаї не слід пити гарячими – вони мають бути кімнатної температури.