Симптоми запалення стравоходу

Існує багато факторів, які можуть викликати запалення стравоходу. Тому давайте розглянемо, які його симптоми та методи лікування.
Симптоми запалення стравоходу

Останнє оновлення: 07 листопада, 2018

Іноді запалення стравоходу відбувається не лише через кислотний рефлюкс. На думку експертів, коли наша імунна система слабка, а імунітет низький, ця частина травної системи може бути інфікованою. Тут ми поговоримо про всі причини цього запалення і як їх позбутися.

Запалення стравоходу? Як же про нього дізнатися?

Запалення стравоходу може бути пов’язане з двома причинами: нормальним езофагітом та інфекційним езофагітом. Лікар має визначити в ході обстеження, який саме у вас, щоб побачити, чи спричинений він вірусом, бактеріями або просто кислотним рефлюксом. Але, як правило, всі ці причини можуть викликати однакові симптоми. Подивімося, які це симптоми.

1. Утруднення ковтання

біль у горлі
Коли в стравоході запалення або інфекція, вони поширюються по всьому горлу. Пам’ятайте, що стравохід – це ділянка між горлом і шлунком, що означає, що це верхня частина нашої травної системи, і часто біль дістається горла, яке стає запаленим і не дає нам нормально ковтати.

2. Виразки в роті

Герпес або стоматит з’являються через інфекцію в організмі. Зазвичай ми відчуваємо більше інфекцій, коли наш імунітет низький, тобто коли наша імунна система не дуже добре захищена і білі кров’яні клітини не працюють правильно. Першим симптомом езофагіту, як правило, є герпес або стоматит.

3. Кашель

Кашель
Сухість і запалення стравоходу викликають сильний кашель. Це відбувається, коли нам потрібна волога в горлі, але воно настільки запалене і сухе, що ми не можемо прокашлятися.

4. Печія

Важливо пам’ятати, що запалення стравоходу може бути викликане багатьма чинниками, в тому числі кислотним рефлюксом, вірусом, як от оральним герпесом або вірусом цитомегалії (грибкова інфекція), чи серйозною хворобою, що загрожує нашому здоров’ю. Ось чому в більшості випадків найбільш поширеним раннім симптомом, який ми відчуваємо, є печія в шлунку. Цей біль піднімається до горла, але він також сконцентрований в шлунку.

5. Сильна лихоманка

Термометр
Збільшення температури нашого тіла всього на дві десятих градуса вже достатньо, щоб вказати на щось серйозне, що відбувається всередині організму. Висока температура зазвичай є симптомом інфекції. Тому краще звернутися до лікаря, перш ніж приймати аспірин, щоб спробувати її зменшити. Лихоманка – це показник того, що щось відбувається – не ігноруйте її.

6. Хропіння

Запалення стравоходу піднімається аж до горла, і коли воно розпухає, вихід повітря назовні ускладнюється, що призводить до хропіння. Очевидно, тільки цей симптом не означає, що щось не так, але якщо це супроводжується болем у горлі та у животі, поставтеся до цього серйозно і проконсультуйтеся з лікарем.

Лікування інфекцій стравоходу

лікування запалення стравоходу алое
Ваш лікар призначить курс лікування, який ви повинні пройти, що, як правило, передбачає прийом антибіотиків протягом восьми або десяти днів, щоб подивитися, як інфекція прогресує. Але найголовніше дізнатися причину зараження: чи це був вірус? Чи імунітет низький і тепер нам потрібно краще піклуватися про імунну систему? Існують аналізи, які дадуть відповіді на питання про походження інфекції. У той же час, що ми можемо зробити в домашніх умовах?

  • Чаї з алое: алое ідеально підходить для лікування інфекцій і зменшення запалення. Ця рослина є природним антибактеріальним агентом і допомагає зняти всі види запалень, як внутрішні, так і зовнішні, тому ми рекомендуємо вам змішати гель алое з літром води і пити щодня принаймні протягом 6 днів. Як це зробити? Це просто – візьміть дві столові ложки гелю з рослини, будьте обережні, щоб не порізатися об колючий лист, додайте його в чашку киплячої води і добре перемішайте. Потім додайте три склянки води до цієї суміші і пийте її протягом дня. Переконайтеся, що вона теплої температури, тобто ані гаряча, ані холодна, щоб не роздратувати шлунок або стравохід.
  • Імбирний чай: імбир – ще один природний антибіотик, який сприяє загоєнню і бореться з запаленням. В ідеалі, ви повинні пити дві склянки чаю з його кореня на день. Просто натріть столову ложку імбиру в кожну чашку. І пам’ятайте: ці чаї не слід пити гарячими – вони мають бути кімнатної температури.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.