Тест шести будинків

Тест шести будинків
Тест шести будинків

Останнє оновлення: 29 листопада, 2018

У кожного є будинок своєї мрії, з особливим дизайном або деталями, які перетворюють його на найзатишніше місце, яке тільки можна уявити.

Ми пропонуємо вам пройти тест “шести будинків”. За думкою психологів та інших експертів він пов’язаний з її ставленням до сімейних цінностей, емоціями та способом мислення.

Тип будинку, який ви хочете та основні його деталі (двері, вікна, рами, розміри та ін.) можуть не лише натякати на глибинні очікування від майбутнього. А також це може відображати важливі аспекти вашого життя та особистості.

Цей взаємозв’язок можна прослідкувати навіть у першому будинку, який ви намалювали дитиною, а з часом, у зрілому віці, він розвивається до свідомого бажання створити оселю своєї мрії.

Щоб краще розуміти тип особистості, який відображає ваш ідеальний омріяний будинок, спробуйте вибрати один із шести на картинці вище. Потім знайдіть, що саме він означає у статті нижче.

Тест “шести будинків”:

Будинок №1

пара подорожує на велосипедах

Люди, які обирають цей будинок, зазвичай шляхетні, смішні, люблять пригоди та вирізняються ентузіазмом.

Такий тип особистості завжди намагається вирватися з життєвої рутини. Такі люди люблять подорожувати, займатися спортом та іншими справами, які приносять задоволення.

Вони можуть бути дещо імпульсивними, тому їм важко відмовити, а іноді це призводить до безвідповідальної поведінки.

Ці особистості планують дивовижні подорожі, добре проводять час, але таким людям варто бути обережнішими. Тому що, веселощі можуть перешкоджати щоденним важливим справам. Ті, хто обрав цей будинок, повинні навчитися жити не лише майбутнім і насолоджуватися кожним днем свого життя.

Будинок №2

Другий тип будинку відображає відповідальних та пристрасних у виконанні своїх обов’язків людей. Перш за все, вони завжди добрі та чесні з іншими навколо себе.

Однією з найяскравіших рис цього типу особистості є співчуття, іноді вони ставляться до проблем інших, як до своїх власних. А це часом може зашкодити їм самим.

Вони хвилюються щодо майбутнього, тому нерідко дуже сильно переживають. Найкраща порада для таких людей – навчитися плити за течією і намагатися брати по максимуму від кожного моменту життя.

Будинок №3

дівчина багато працює

Цей тип будинку підійде людині, яке добре знає, хто вона, з готовністю приймає усі можливі виклики, важко працює для досягнення своїх цілей.

Такі люди люблять змагатися і робити все у власних силах, щоб досягти поставлених цілей. Незважаючи на це, їм важливо навчитися контролювати власні емоції, адже не все у житті завжди буде так, як вони захочуть, і треба вміти справлятися з невдачами.

Якщо вам припав до душі третій будинок, пам’ятайте, що працювати до стану виснаження не завжди добре. Краще робити все поступово, добре виконувати свою роботу та уникати стресових ситуацій і тривоги,  які можуть негативно вплинути на ваше здоров’я.

Радимо навчитися краще організовувати свій час, дотримуватися складеного графіка і не забувати бачитися зі своїми друзями та сім’єю.

Будинок № 4

Четвертий будинок – вибір толерантних, чесних людей, які намагаються жити у повній гармонії з усім та всіма навколо себе. Вони досить часто стараються уникати ситуацій, які можуть призвести до конфлікту або конфронтації. Зазвичай, це дуже тихі люди, яким подобається бути оточеними лише близькими друзями.

Вони можуть похизуватися вмінням жити розмірено та спокійно, але також варто навчитися приймати те, що рухає їх уперед.  Залишати неприємні ситуації на волю долі не дуже добре, адже це може призвести до набагато більших проблем.

Будинок №5

емоційна дівчина

Люди, які обрали п’ятий будинок сприймають світ крізь призму почуттів, які є наслідком їхнього життєвого досвіду. Саме тому вони дуже емоційно висловлюють і біль, і радість, як за себе, так і за інших.

Через таку надмірну емоційність, найважче їм навчитися проводити межу між реальною ситуацією та почуттями, з якими вона асоціюється, зрозуміти, що емоції не завжди можуть бути спричинені зовнішніми чинниками.

Таким людям корисно навчитися вести діалог, а не робити висновки одразу ж.

Будинок №6

Цей останній будинок найчастіше припадає до серця людям щедрим, здібним, талановитим, готовим розвиватися в багатьох сферах та заняттях.

Основна їхня слабкість у тому, що досить часто їм бракує терплячості, а це досить часто призводить до відчаю, тоді як решта світу сприймає ситуацію зовсім по-іншому.

Найбільший виклик цього типу особистості – навчитися використовувати свої таланти на благо інших, опанувати мистецтво толерантності та терпіння. Таким чином вони зможуть покращити стосунки з людьми і житимуть набагато повнішим життям.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.