Тісний одяг носити небезпечно

Тісний одяг носити небезпечно

Останнє оновлення: 25 грудня, 2018

Усім відомо, що тісний одяг гарно обтягує фігуру та дозволяє почуватися впевненіше.

Однак такі обмеження дуже негативно впливають на здоров’я людиниУ цій статті поговоримо про те, що ми носимо, та як це позначається на самопочутті.

Чим шкідливий тісний одяг?

Можна подумати, що проблема стосується тільки жінок. Однак дедалі більше чоловіків починають перейматися своєю зовнішністю та вибирають одяг, що обтягує фігуру.

Тісний одяг порушує нашу поставу, кровообіг та загрожує безпліддям.

Серед небезпек можемо згадати такі:

Інфекції

Найпоширеніша проблема серед жінок – це вагінальна інфекція.

Цим завдячуємо якості тканин, з яких пошиті штани чи спідня білизна, які не пропускають повітря і не дозволяють шкірі дихати.

Бактерії та високий рівень вологості спричиняють зміни PH у вагінальній зоні, результатом чого є поява інфекції.

Поганий кровообіг

Коли одяг дуже тісний, він унеможливлює нормальний кровообіг. Переважно страждають ноги, оскільки іноді доводиться носити тісні штани впродовж тривалого періоду часу.

Дуже шкідливо носити одяг, який занадто стискає живіт. Дуже часто можна відчути поколювання, втому, а також набряки кінцівок.

Варикозне розширення вен

варикоз на ногах

Якщо далі носити тісні джинси або інший одяг, що дуже обтягує фігуру, це завдасть ще більшої шкоди здоров’ю вен. У результаті цього вени не зможуть повноцінно виконувати функцію передачі крові до серця і виникне проблема як варикозного розширення вен.

Крім того, на ногах може проявитися варикозна сітка.

Проблеми з поставою

Деякі жінки носять одяг менших розмірів, оскільки бажають виглядати стрункішими та стильними.

Сукні, блузки, ліфчики менших розмірів шкодять спині та негативно позначаються на здоров’ї хребта. Усе це є причиною неправильної постави, сутулості, неправильного положення плечей, шиї та голови.

Розлади травлення

Якщо ви носите затісний одяг, то ймовірно відчуєте дискомфорт після споживання їжі. Зрештою, часто доводиться розстібати один чи два ґудзики, щоб позбутися відчуття ніби ледь-ледь вибухнете!

Пам’ятайте про те, що не варто переїдати, а також треба забути про тісне вбрання, якщо не хочете мати проблеми з травленням.

Коли їсте, шлунок розширюється і потребує більше місця. Якщо одяг затісний, це може призвести до порушення кислотності, розладу травлення, рефлюксу чи викликати нудоту.

Ускладнення дихання

Дуже тісний одяг перетискає груди, легені, діафрагму. Вони не мають можливості розширюватися так, як це повинно відбуватися за нормальних умов.

Коли функція дихальної системи порушена, організм не може виводити вуглекислий газ, що призводить до передчасного старіння. 

Ось чому не варто носити тісний ліфчик, блузки, футболки, які перетискають діафрагму.

Целюліт

целюліт на ногах

Тісний одяг безпосередньо не спричиняє появу «апельсинової шкірки», але ця звичка  може значно погіршити проблему.

Накопичення жиру в тканинах сідниць та ніг є причиною появи целюліту. Коли в цих ділянках тіла порушений кровотік, функція виведення токсинів порушується.

Якщо страждаєте на целюліт, зверніть увагу на штани, які носите.

Проблеми з нервовою системою

Носіння джинсів скінні викликає синдром, відомий під назвою парестетична мералгія. Він проявляється у відчутті постійного поколювання в ногах, а також підвищеній чутливості в цій частині тіла. Переважно страждають сідниці та м’язи.

Бережіть здоров’я та не носіть тісні штани впродовж тривалого періоду часу.

Біль у м’язах

Одяг може обмежувати свободу рухів і через це людина почувається незручно.

Рухи людини нагадують робота, постава погіршується, що викликає біль у м’язах. Також може виникнути відчуття напруги або підвищеної чутливості в різних частинах тіла.

Закреп

Дуже часто причиною закрепу вважаємо погане харчування, але це не єдиний чинник.

Одяг, який ми носимо, може погіршити ситуацію. Коли штани чи спідниця затісні, кишківник не має можливості нормально функціонувати. Це спричиняє надмірне утворення газів або ж появу закрепів.

Затримка рідини

стопи

Дуже тісні речі можуть стати причиною набряку щиколоток або ніг через те, що лімфатична система не функціонує належним чином.

Затримка рідини може трапитись не тільки через надмірне споживання  солі чи води, а й також через носіння тісних штанів, які люди добровільно на себе одягають.

Поради любителям тісного одягу

Тепер, коли вам відомі наслідки носіння затісного одягу, час передивитись свій гардероб та позбутися одягу, який викликає проблеми зі здоров’ям.

Ось деякі поради:

  • Якщо ви любите носити штани, обирайте легінси. Вони легкі і не стискають ноги.
  • Купуйте одяг, в якому почуваєтесь комфортно, не дивіться на розмір, вказаний на етикетці.
  • Коли купуєте спідню білизну, обирайте бавовняні речі, оскільки вони пропускають повітря, дозволяючи шкірі дихати, і не викликають інфекції.

Якщо вам треба носити річ тривалий період часу (приміром, на роботі), обирайте речі, у яких комфортно і які не стискають. Тоді ваш день буде радісним і приємним.

Це може вас зацікавити ...
8 способів нового застосування старого одягу
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
8 способів нового застосування старого одягу

Сьогодні багато говориться про те, що ми купуємо забагато речей і це шкодить нашій планеті й нашому гаманцю. Дізнайтесь про нове застосування старого одягу.