Цей метод може виявити рак шлунка всього за дві години

Важливо виявити рак шлунка якомога швидше, і ця техніка може зробити це за 2 години лише зі зразка крові.
Цей метод може виявити рак шлунка всього за дві години

Останнє оновлення: 16 грудня, 2018

Рак шлунка є п’ятою найпоширенішою злоякісною пухлиною у світі. Хоча експерти не знають, що викликає цей різновид раку, вони переконані, що ключ до ефективної боротьби – це здатність виявити його на ранніх стадіях.Найскладніше те, що пацієнти часто мають симптоми, які сприймаються як частина звичайного життя. Ідеться про такі симптоми, як відчуття переїдання, відчуття тяжкості в шлунку і погане травлення.

Проте цей тип раку досягає просунутої стадії, коли пацієнту характерна незрозуміла втрата ваги або кров у випорожненнях. На цьому етапі він потребує агресивніших методів боротьби з раковими клітинами.

У травні цього року група молодих лікарів з Мексики, Греції та Чилі створили біомаркери, які можуть допомогти виявити рак шлунка на ранній стадії.

Цей метод вимагає лише аналіз крові та дві години, щоб поставити діагноз на ранніх стадіях раку шлунка. Це може суттєво збільшити тривалість життя пацієнтів.

Це дуже гарна новина, якою ми хочемо поділитися з вами.

Рак шлунка і необхідність ранньої діагностики

Рак шлунка не такий поширений або агресивний, як рак легенів. Однак щороку одному мільйону людей діагностують цю хворобу.

Якщо цей рак виявляють на пізніх стадіях, тоді боротися з ним складніше.

Цей тип пухлин особливо поширений у країнах, розташованих в Тихому океані. Крім того, рак шлунка часто асоціюють із тютюном. Однак ще один чинник, який варто враховувати як причину цього розладу, – бактерія helicobacter pylori.

  • Попри те, що вона наявна у слизовій оболонці шлунка багатьох людей, ця бактерія може поєднуватися з іншими факторами, які потім можуть призвести до виникнення ракових клітин.
  • Helicobacter pylori – це завжди провісник цього типу раку, коли у людини є певний ген cagA, який  пов’язаний із цитотоксином.

Отже, можна зробити висновок, що ймовірність захворіти на рак шлунка виникає через поєднання нашого способу життя, їжі, яку ми споживаємо, генетики, а також різних токсинів.

Раку шлунка дуже складно запобігти. Однак експерти кажуть, що виживання при цьому різновиді раку становить 90%, якщо його діагностують на ранніх стадіях.

Саме тому останні події у виявленні цього захворювання на ранній стадії – це чудова новина.

рак шлунка

Творці біомаркерів

Чилійський фахівець Алехандро Тосігль, грецький учений Фотіні Христодулу і мексиканський електронник Хорхе Сото є творцями біомаркерів.

  • Ці молоді вчені розробили біомаркери, щоб діагностувати або не підтвердити рак шлунка у пацієнта. Процедура вимагає лише простого аналізу крові.
  • Їхня робота була представлена в програмі університету Сингулярити, яку фінансують Google і NASA. Мета цієї ініціативи полягає у задоволенні різноманітних медичних і соціальних потреб.
  • Дослідження і розвиток цього біомаркера є результатом трирічного проекту, проведеного в університеті Каліфорнії, Сан-Франциско.

Кілька крапель крові можуть врятувати життя

Давно вже назріла потреба у новому методі виявлення раку шлунка.

Наразі фахівці діагностують пацієнтів, коли на прийомі виявляють можливі симптоми цього захворювання, і пацієнтам доводиться деякий час чекати на результати. Крім того, у ході цих прийомів фахівці проводять такі процедури, як ендоскопія або інші складні, інвазивні та дорогі аналізи.

  • Щось настільки просте, як додавання цього біомаркера до звичайного аналізу крові, може привести до ранньої діагностики раку шлунка. Цей діагноз можна поставити навіть до того, як у пацієнта з’являться які-небудь негативні симптоми.
  • Пристрій Miroculus аналізує зразок крові пацієнта. Він здатен розшифровувати молекули, пов’язані з раком крові пацієнта.
  • Крім того, Miroculus може дати діагноз вже за дві години. Цей пристрій є простим, безпечним і ефективним. Сподіваються, що він буде доступний в інших країнах до 2018 року.
  • Зважаючи на хороші результати, які дав цей пристрій, багато фахівців сподіваюся дещо його вдосконалити. Це означає, що Miroculus також зможе виявляти інші види раку і хвороб.
  • Загалом, цей біомаркер, який використовують разом із Miroculus, – це недорогий спосіб діагностувати рак. Це також може знизити вартість інших аналізів. Крім того, він також пропонує більш ранню і ефективну діагностику. Однак, як ми вже сказали, він не буде доступний до 2018 року.
готування
Ми ще раз наголошуємо на тому, наскільки важливо відвідувати лікаря, якщо ви відчуваєте негативні зміни в організмі. Це допомагає у ранньому виявленні раку та інших видів захворювань.

Пам’ятайте, профілактика хвороби може врятувати життя.

Це може вас зацікавити ...
6 способів запобігти раку молочної залози
Моє здоров'яНаписав та перевірив Моє здоров'я
6 способів запобігти раку молочної залози

За допомогою здорового способу життя та регулярного фізичного навантаження можна запобігти раку молочної залози. Необхідно регулярно проходити обстеження.