Цікаві пози йоги для негнучких людей

Ви не дуже гнучкі? Завдяки йозі ви можете поступово покращити свою гнучкість, адаптуючись до своїх можливостей. Спробуйте ці прекрасні пози його для негнучких!
Цікаві пози йоги для негнучких людей

Останнє оновлення: 12 жовтня, 2022

Є багато людей, які зовсім не гнучкі. Це спричиняє м’язові та суглобові болі, а також великий дискомфорт під час розтягувань або виконань деяких поз йоги. Тому сьогодні ви відкриєте для себе пози йоги для негнучких, які допоможуть вам почуватися краще.

Йога – це практика, яка не тільки приносить ментальне розслаблення, але й дає нам вдосконалювати наш фізичний стан. Однак якщо у вас дуже низька гнучкість, це не означає, що ви не можете займатися йогою. Власне, зовсім навпаки. Для вас є відповідні пози.

Пози йоги для негнучких

Деякі пози йоги, якщо ви не дуже гнучкі, допоможуть вам, з плином часу покращити свою гнучкість. Однак ви повинні мати терпіння і бути послідовними.

Звичайно, ніколи не перенапружуйте ваше тіло занадто сильно. Це може завдати шкоди.

1. Поза дитини

корисні пози йоги для негнучких
Це одна з перших поз йоги, якщо ви не дуже гнучкі, яка вам сподобається. Як правило, її виконують наприкінці сеансу йоги, щоб розслабити м’язи.

Ця позиція, яка також називається Тадасана, дуже важлива. Вона розтягує стегна та щиколотки, зменшуючи біль у спині. Багато людей виконують її після пози сонця, щоб розслабити шийні м’язи.

2. Поза собаки

прості пози йоги для негнучких
Ця друга поза йоги може спочатку бути дещо незручною. Потрібно утворити тілом гору, розтягнувши руки та ноги, а голова має бути між руками.

Ідеальне положення – ноги повністю торкаються підлоги. Якщо ви не дуже гнучкі, ви не зможете це зробити спочатку, і вам доведеться підняти п’яти.

Однак не хвилюйтеся. З практикою та часом, ви зможете опустити п’ятки, поки ноги не торкнуться землі. Ця поза сприяє покращенню кровообігу та розтягує тіло. Це ідеально підходить для розігріву.

3. Міст

легкі пози йоги для негнучких
Цю позу також може бути складно виконати правильно, якщо ви дуже негнучкі. Однак, як і у випадку з попередньою, з часом ви будете знати, як це зробити набагато краще. Так ви отримаєте усі переваги.
  • Лежачи на спині, підніміть стегна настільки високо, як можете.
  • Ваші стопи повинні повністю торкатися підлоги, а руки мають бути розтягнуті вздовж тіла.

Ця поза йоги допомагає стимулювати органи черевної порожнини, а також покращує травлення. Це одна з найважливіших поз для жінок, оскільки вона допомагає усунути менструальний біль

4. Поза напів-голуба

які є пози йоги для негнучких
Такі пози йоги для негнучких ідеально підходять для поступового підвищення еластичності. У тому випадку, якщо це дуже важко виконати, ви можете підтримати себе.

Ця поза покращує поставу. Крім того, якщо у вас проблеми ішіасом, це допоможе вам трохи пом’якшити біль.

5. Нахил вперед до підлоги

як робити пози йоги для негнучких
Остання поза для негнучких називається Уттанасана.
  • Щоб її зробити, зафіксуйте ноги на підлозі.
  • Спочатку спробуйте доторкнутися до ніг руками.
  • Якщо ви дуже негнучкі, вам це не вдасться, але це не має значення. Залишайтеся на тій висоті, куди ви можете досягти.
  • Мета полягає в тому, щоб максимально притиснути тіло до ніг і доторкнутися до них головою.

Усі ці пози йоги для негнучких дадуть вам змогу покращити свою гнучкість. Кілька поз будуть дуже простими, тоді як інші змусять попотіти. Легкі допоможуть вам мати впевненість у тому, щоб переходити до складніших.

Ви негнучкі? А чи пробували ви йогу? Ми рекомендуємо вам цю практику, оскільки вона допоможе вам з часом досягти більшої гнучкості. Вам просто потрібні наполегливість та терпіння.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.