Вправи для спалювання жиру в області талії

Липень 2, 2015

Коли ми вдягаємо нові джинси, топік або міні-спідницю, у нас може закрастися бажання скинути пару кіло. І це важливо не лише суто з естетичних причин, але й для нашого здоров’я і зберігання оптимальної ваги. Один із найкращих способів зменшити талію – робити декілька простих вправ.

Перш за все, варто сказати, що не існує магічної палички, яка б могла вас повністю трансформувати. У кожного з нас своя унікальна будова тіла і свій метаболізм. Це означає, що деякі люди можуть швидко досягти результатів, тоді як іншим потрібно трохи більше часу. Що потрібно нам усім – так це сила волі, послідовність і усвідомлення, що воно того варте. Тож, можливо, варто спробувати!

Основні поради для схуднення в області талії і стегон

zhyr-navkolo-stehon

 1. Дієтичні рекомендації

  Розпочинайте день з очищувального соку або соку лимона, ананаса чи папаї. Також можна спробувати буряк з яблуком.

  Через півгодини з’їжте корисний сніданок: шматочок цільнозернового тосту або вівсянку, йогурт з фруктами… Пам’ятайте, що сніданок необхідний завжди. Протягом дня ви маєте їсти всі страви, але невеликими порціями.

  Виключіть з раціону молочні продукти, жирне м’ясо, солодощі… Вживайте більше овочів, клітковини і омега-3. Також можуть допомогти настої, як-от: імбирний чай, зелений чай, чай з кульбаб, алое вера…

 2. Фізичні вправи

  Робіть два тренування: одне – вдома, друге – на свіжому повітрі. 

  • Можна обрати між годинною прогулянкою і 15-хвилинним швидким бігом.
  • Друге тренування можна робити вдома, і воно має тривати півгодини. Ці звичайні вправи показані нижче.
 3. Підтримуйте рівень води

  Пийте щонайменше 2 літри води на день (включно з натуральними соками). Не забувайте брати з собою пляшку води, коли виходите з дому. Час від часу випивайте трохи води, щоб підтримувати рівень води в організмі.

 4. Уникайте довгого сидіння на одному місці

  Пасивність і сидячий спосіб життя – одна з головних причин накопичення жиру в області талії і стегон. Контролюйте, скільки часу ви витрачаєте, наприклад, сидячи перед телевізором або працюючи за комп’ютером. Намагайтеся хоч трохи рухатися кожну годину.

 5. Будьте послідовними

  Ви маєте бути послідовними у своїй рішучості позбавитися ваги. Зміна харчування і щоденні тренування можуть виявитися досить складними. Хороший спосіб продовжувати в цьому темпі – це об’єднатися з одним або кількома друзями. Так вам буде приємніше виходити на прогулянку або обговорювати їжу, яку можна споживати, щоб схуднути. Ви будете більш мотивовані.

Вправи для зменшення талії і стегон

Махи ногами

vpravy-dlya-pruzhnyh-stehon

Станьте плазом на підлогу, обіпріться руками. Витягніть ногу назад, щоб утворилася пряма лінія з тілом. Затримайтесь у цій позиції на 20 секунд. Потім повторіть те саме іншою ногою.

Підняття стегон

vpravy-dlya-zmenshennya-objemu-stehon

Ляжте на спину, зігніть ноги. Поставте стопи на підлогу в якості підтримки, руки простягніть прямо вздовж тіла. Після цього підніміть живіт так високо, як це можливо, і тримайте тіло в такій позиції протягом 20 секунд.

Кола ногами

bik-vprava

Ляжте на бік і підніміть ногу так, як продемонстровано на зображенні. Потім розпочніть робити ногою невеликі кола у повітрі, не поспішайте, з одного боку до іншого. Повторюйте 20 секунд і поміняйте ноги.

Згинання ніг

vprava-stehna

Тепер встаньте. Поставте ноги трохи ширше і заведіть руки за спину. Підніміть одну ногу (робіть це обережно, щоб не втратити рівновагу) і затримайтесь на 15 секунд, як продемонстровано на зображенні. Потім повторіть іншою ногою.

Присідання

vpravy

Цю вправу робити дуже легко, втім вона дуже ефективна. Встаньте, простягніть руки вперед і зігніть коліна. Зробіть цю просту праву 10 разів.

Як бачите, ці вправи дуже легкі. Все, що Вам потрібно, – це знайти півгодини на день, щоб їх почергово виконувати. Робити це буде набагато приємніше, якщо ви увімкнете якусь музику. Пам’ятайте, що дуже важливо бути послідовним для досягнення своєї мети.

Вас також можуть зацікавити