Вправи для спалювання жиру в області талії

15 Січня, 2019
Вправи для спалювання жиру в області талії

Коли ми вдягаємо нові джинси, топік або міні-спідницю, у нас може закрастися бажання скинути пару кіло. І це важливо не лише суто з естетичних причин, але й для нашого здоров’я і зберігання оптимальної ваги. Один із найкращих способів – робити прості вправи для талії.

Перш за все, варто сказати, що не існує магічної палички, яка б могла вас повністю трансформувати. У кожного з нас своя унікальна будова тіла і свій метаболізм. Це означає, що деякі люди можуть швидко досягти результатів, тоді як іншим потрібно трохи більше часу. Що потрібно нам усім – так це сила волі, послідовність і усвідомлення, що воно того варте. Тож, можливо, варто спробувати!

Основні поради для схуднення в області талії і стегон

стегна

 1. Дієтичні рекомендації

  Розпочинайте день з очищувального соку або соку лимона, ананаса чи папаї. Також можна спробувати буряк з яблуком.

  Через півгодини з’їжте корисний сніданок: шматочок цільнозернового тосту або вівсянку, йогурт з фруктами… Пам’ятайте, що сніданок необхідний завжди. Протягом дня ви маєте їсти всі страви, але невеликими порціями.

  Виключіть з раціону молочні продукти, жирне м’ясо, солодощі… Вживайте більше овочів і клітковини. Також можуть допомогти настої, як-от: імбирний чай, зелений чай, чай з кульбаби, алое вера…

 2. Фізичні вправи

  Робіть два тренування: одне – вдома, друге – на свіжому повітрі. 

  • Можна обрати між годинною прогулянкою і 15-хвилинним швидким бігом.
  • Друге тренування можна робити вдома, і воно має тривати півгодини. Ці звичайні вправи показані нижче.
 3. Підтримуйте рівень води

  Пийте щонайменше 2 літри води на день (включно з натуральними соками). Не забувайте брати з собою пляшку води, коли виходите з дому. Час від часу випивайте трохи води, щоб підтримувати рівень води в організмі.

 4. Уникайте довгого сидіння на одному місці

  Пасивність і сидячий спосіб життя – одна з головних причин накопичення жиру в області талії і стегон. Контролюйте, скільки часу ви витрачаєте, наприклад, сидячи перед телевізором або працюючи за комп’ютером. Намагайтеся хоч трохи рухатися кожну годину.

 5. Будьте послідовними

  Ви маєте бути послідовними у своїй рішучості позбавитися ваги. Зміна харчування і щоденні тренування можуть виявитися досить складними. Хороший спосіб продовжувати в цьому темпі – це об’єднатися з одним або кількома друзями. Так вам буде приємніше виходити на прогулянку або обговорювати їжу, яку можна споживати, щоб схуднути. Ви будете більш мотивовані.

Вправи для талії і стегон

Махи ногами

вправи махи ногами

Станьте на підлогу, як показано вище, обіпріться руками. Витягніть ногу назад, щоб утворилася пряма лінія з тілом. Затримайтесь у цій позиції на 20 секунд. Потім повторіть те саме іншою ногою.

Підняття стегон

підняття стегон

Ляжте на спину, зігніть ноги. Поставте стопи на підлогу в якості підтримки, руки простягніть прямо вздовж тіла. Після цього підніміть живіт так високо, як це можливо, і тримайте тіло в такій позиції протягом 20 секунд.

Кола ногами

вправи для талії

Ляжте на бік і підніміть ногу так, як продемонстровано на зображенні. Потім розпочніть робити ногою невеликі кола у повітрі, не поспішайте, з одного боку до іншого. Повторюйте 20 секунд і поміняйте ноги.

Згинання ніг

вправи для стегон

Тепер встаньте. Поставте ноги трохи ширше і заведіть руки за спину. Підніміть одну ногу (робіть це обережно, щоб не втратити рівновагу) і затримайтесь на 15 секунд, як продемонстровано на зображенні. Потім повторіть іншою ногою.

Присідання

присідання

Цю вправу робити дуже легко, втім вона дуже ефективна. Встаньте, простягніть руки вперед і зігніть коліна. Зробіть цю просту праву 10 разів.

Як бачите, ці вправи дуже легкі. Все, що вам потрібно, – це знайти півгодини на день, щоб їх почергово виконувати. Робити це буде набагато приємніше, якщо ви увімкнете якусь музику. Пам’ятайте, що дуже важливо бути послідовним для досягнення своєї мети.

 • Cordero, A., Masiá, M. D., & Galve, E. (2014). Ejercicio físico y salud. Revista Española de Cardiología. https://doi.org/10.1016/j.recesp.2014.04.007
 • Jiménez, M. G., Martínez, P., Miró, E., & Sánchez, A. I. (2008). Bienestar psicológico y hábitos saludables: ¿Están asociados a la prática de ejercicio físico? International Journal of Clinical and Health Psychology.
 • CDC: Cómo prevenir el aumento de peso. https://www.cdc.gov/healthyweight/spanish/prevention/index.html