Ви притягуєте людей, які є вашою копією

Ви притягуєте людей, які є вашою копією
Ви притягуєте людей, які є вашою копією

Останнє оновлення: 09 лютого, 2019

Як ви можете очікувати, що люди будуть поважати вас, якщо ви не поважаєте себе? Не забувайте, що ви притягуєте людей, які є продовженням вашої особистості.

Ви притягуєте до себе лише тих людей, які є вашою копією. Це може бути важко визнати, але ви самі запросили цих токсичних людей у своє життя.

Ви цього не шукали, але енергія, яку ви випромінюєте, залучатиме людей, яких ви не хочете привертати.

Ви можете покласти цьому край?

Ви притягуєте людей, вчіться в них

ви притягуєте людей, вчіться в них

Ви можете вчитися на своїх помилках. Не кожний провал – це невдача. Це можливість усвідомити, що ви щось робите неправильно.

Те саме і з людьми. Вчіться на всьому, що відбувається навколо. Розплющте очі! Люди, якими ви оточили себе, є копією того, хто ви є.

Ви можете відчути жалість до себе, тому що постраждали від оточення. Однак ви помітили, що історія повторюється?

Не звинувачуйте своїх партнерів. Ви можете не впадати в роль жертви.

Важливо враховувати, що проблема може бути у вас самих. Ймовірно, ви робите щось неправильно, якщо постійно стикаєтеся з тим самим типом людей.

Можливо, ви не говорите те, що думаєте, з самого початку. Можливо, ви підкоряєтеся або дозволяєте партнеру взяти на себе кермо в стосунках і контролювати вас. Якщо ви так поводитеся, ви не зможете бути з кимось іншим.

Ви здатні покласти цьому край. Вам просто необхідно звернути увагу на те, як ви поводитеся.

Якщо, наприклад, ви припиняєте любити людину, з якою були у стосунках упродовж кількох місяців, і це завжди трапляється, можливо, проблема в тому, що ви ідеалізуєте її з самого початку.

Ми приймаємо кохання, на яке ми заслуговуємо

пара на морі

Ви себе поважаєте? Любите себе? Цінуєте? Це прості запитання, але не відповідайте на них занадто швидко. Іноді ми думаємо, що відповідь “так”, коли насправді це не так.

Якщо люди, яких ви притягуєте, не поважають вас, можливо, ви мусите замислитися над тим, що ви не поважаєте себе. Можливо, ви намагаєтеся віддати цю важливу відповідальність іншим.

Чому вони кажуть, що люблять вас, коли насправді це не так? Можливо, тому, що ви самі не здатні полюбити себе, тому що чекаєте, щоб інші любили вас, щоб ви почувалися задоволеними й не такими порожніми.

Ви можете використовувати стосунки, щоб втекти від того, чого ви боїтеся: самотності.

Хоча ви можете свідомо намагатися знайти когось, хто доповнює вас, підсвідомо любов, на яку, як вам здається, ви заслуговуєте, дуже мізерна.

самотність

Якщо ви не цінуєте себе, люди, яких ви притягуєте, не можуть цінувати вас. Як можна знайти те, що ви навіть не годні дати собі?

Ви можете думати, що не заслуговуєте стільки любові, що ви не досить хороші для когось, що ви нікчемні, що ви менш привабливі, ніж всі інші… Це неправда!

Припиніть порівнювати себе і займатися самознищенням. Ви справжні, унікальні і заслуговуєте всього найкращого. Якщо ви будете думати по-іншому, це не зробить вас щасливими та не приверне людину, яка може щось привнести у ваше життя.

Прийміть себе і дізнайтеся, хто ви

дізнайтеся хто ви

Просто тому, що ви живете у своєму тілі, не означає, що ви себе знаєте. Якщо ви ототожнюєте себе з вище сказаними, попереду вас довгий шлях.

Вам треба полюбити людину, яку ви бачите щоранку в дзеркалі. Попри свої недоліки та вади, ви унікальні, природні, красиві!

Не дозволяйте власним думкам потонути в шумі. Наважтеся виявити, чого ви справді хочете.

Дізнайтеся, що робить вас щасливими та усуньте все, що не вносить нічого позитивного у ваше життя. Це стосується й дій, які вас тягнуть вниз.

Люди, яких ви притягуєте, не шкодять вам з власної волі. Ви запрошуєте їх у своє життя.

Припиніть марнувати час й енергію, намагаючись змінити їх. Припиніть жалітися, що вам не пощастило, тому що вони вам трапилися.

Тепер настав час діяти, настав час зосередитися на собі. Ви не мусите шукати в інших те, чого вам бракує, тому що вони не дадуть цього.

Через це ви просто будете почуватися порожніми. Люди приходять у ваше життя, і багато з них не залишаються назавжди.

Той, хто вас ніколи не покине, на кого ви завжди можете покластися, – це ви самі. Тож любіть себе і піклуйтеся про себе, адже ви цього заслуговуєте.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.