“Я хочу бути сама, але з тобою” – вірусний лист

Червень 23, 2016
Чи можете ви уявити собі стосунки, у яких ви з партнером встановлюєте правила? Ви не відповідаєте соціальним нормам і стандартам, тому що вам це не потрібно. Тому що саме це робить вас щасливими.

“Я хочу бути одна, але з тобою” – це лист, який нещодавно поширився по всьому світу через Інтернет. Можливо, однією з причин його неймовірної популярності є чітка заява про наміри (сексуального і несексуального характеру) щодо правил стосунків.

Незалежно від того, чи дійсно вам близький його зміст, читаючи цей лист, ви зрозумієте, що справжня половинка – це людина, з якою можна бути самими собою все життя.

Ось текст листа:

“Я хочу бути сама, але з тобою.

Я хочу, що ти пішов і випив пива з друзями, щоб відчув похмілля наступного дня і попросив, щоб я прийшла до тебе, тому що тобі хочеться мене обійняти. Я хочу розмовляти з тобою в ліжку про все, що завгодно вранці, а й іноді по обіді. Я хочу, щоб всі робили те, що хочуть, протягом дня.

Я хочу, щоб ти розповів мені про свої нічні пригоди з друзями. Щоб сказав мені, що дівчина в барі фліртувала з тобою. Я хочу, щоб ти відправляв мені повідомлення з якимись дурницями, коли ти п’яний з друзями, щоб просто переконатися, що я теж думаю про тебе.

Я хочу, щоб ми сміялися, коли займаємося любов’ю. Сміялися, тому щопробуємо щось нове і безглузде.

Я хочу, щоб, коли ми в гостях у друзів, ти взяв мене за руку і повів в іншу кімнату, тому що не можеш більше чекати й хочеш зайнятися зі мною любов’ю прямо там. Я хочу, щоб ми намагалися поводитися тихіше, бо інші люди можуть нас почути.

2-lozyЯ хочу поглинути тебе, щоб ти змусив мене говорити про себе, а я тебе – про тебе. Я хочу сперечатися про те, що краще: північне узбережжя чи південне, західне чи східне.

Я можу тільки уявити собі квартиру нашої мрії, хоча я знаю, що ми, мабуть, ніколи не будемо жити разом. Я хочу, щоб ти розповів мені про свої плани, навіть якщо вони не повністю сформовані. Я хочу, щоб ти мене здивував, кажучи: “Хапай паспорт, вирушаймо”.

Я хочу боятися з тобою. Робити те, чого ніхто інший не буде робити, тому що я почуваюся в безпеці з тобою. Повернутися п’яними додому після вечірки з друзями. Щоб ти взяв моє обличчя в свої руки, поцілував, пригорнувся до мене як до подушки й тримав дуже міцно всю ніч.

3-v-lizhkuЯ хочу, щоб у тебе було своє життя, щоб ти спонтанно прийняв рішення поїхати кудись на декілька тижнів. Щоб залишив мене тут одну і самотню, сподіваючись, що напишеш на Facebook “привіт”.

Я не хочу завжди отримувати запрошення на твої вечірки, і я не хочу завжди запрошувати тебе на мої. Щоб наступного дня я могла розповісти тобі про свої пригоди, а ти мені – про свої.

Я хочу щось просте і водночас складне. Щось, що змушує мене запитувати себе, але щойно ти поруч зі мною, усі мої турботи зникають. Я хочу, щоб ти думав, що я красива, щоб з гордістю казав, що ми разом.

Я хочу, щоб ти сказав мені, що любиш, і перш за все, хочу бути в змозі сказати тобі те ж саме. Я хочу, щоб ти стежив, як я йду попереду, щоб міг бачити, як мої стегна гойдаються з боку на бік. Щоб давав мені протирати вікна автомобіля взимку, тому що похитування мого тіла викликає твою посмішку.

4-mystetstvoЯ хочу будувати плани, не знаючи, чи ми будемо їх колись втілювати. Бути чесними в стосунках. Я хочу бути тією дівчиною, яку б ти хотів залишити поруч. Я хочу, щоб у тебе, як і раніше, було бажання пофліртувати з іншими дівчатами, але щоб ти шукав мене наприкінці ночі. Тому що я хочу повернутися додому з тобою.

Я хочу бути тією, з ким ти займаєшся любов’ю і засинаєш. Тією, хто дає тобі спокій, коли ти працюєш, і хто любить, коли ти занурюєшся в свій світ музики. Я хочу жити єдиним життям з тобою. Тому що життя в парі буде таким самим, як життя окремо, але разом.

Колись я знайду тебе”.

Це той лист, який викликав сенсацію в Інтернеті. Його написала Ізабель Тезіер і присвятила коханню і тузі. “Коханню”, яке, на її думку, незалежне й ідеальне.

Ви можете погодитися або не погодитися з висловленою ідеєю, але зрозуміло, що багатьом людям ці слова дуже близькі. Правда в тому, що стосунки, які є “вільними від забобонів і очікувань” стають все поширенішими в нашому суспільстві.

Що значить не бути ані друзями, ані коханцями?

5-vilna-zhinka
Не бути ані друзями, ані коханцями, значить зруйнувати бар’єри, які ви встановлюєте, коли йдеться про підтримку стосунків. Це означає встановлення правил, які засновані на ваших справжніх потребах і проблемах, а не на очікуванні того, чого суспільство хоче від вас.

Сьогодні, можливо, завдяки нашому сучасному способу життя, існує цей стиль вільних стосунків з меншою кількістю зобов’язань. Звичайно, залежно від конкретних людей, це може мати більше або менше переваг. Тим, хто підтримує його і виступає за нього, треба принаймні розглянути ці два важливі моменти:

Це інший спосіб насолоджуватися сексуальністю

Можливо, дві людини, які люблять одне одного і тягнуться одне до одного, просто хочуть мати сексуальні стосунки й не створювати зв’язок, який утримуватиме їх від зустрічей з іншими людьми.

Або можливо, вони люблять одне одного, але не відчувають потребу зв’язувати себе, залишаючись незалежними та будуючи своє життя без необхідності пояснювати, що вони роблять.

Ідея полягає в тому, що дві людини в стосунках визначають правила, ігноруючи те, що суспільство або казки їм розповідають.

Звісно, це за межами норми, як і раніше такі стосунки часто ставлять під сумнів.

Це може допомогти управляти емоціями

Такі стосунки допомагають обом партнерам пізнати себе як сексуально, так і емоційно. Оскільки це складна ситуація, особливо в плані почуттів, позбавлення страхів і сумнівів може допомогти встановити певний емоційний контроль.

Такі стосунки настільки ж дійсні, як і звичайні, доки обох партнерів влаштовують умови та цілі. Так само, як і в будь-якому іншому випадку, коли така домовленість завдає комусь болю, їх слід припинити, щоб уникнути надмірних страждань.

Цілком ймовірно, що є люди, які думають, що цей тип стосунків втратив магію, але ідея полягає в тому, що дві людини створюють саме магію, а не типову любов, яку ми всі знаємо і якої жадаємо.

Ось чому варто пам’ятати, щоб необхідно поважати здатність кожного з нас приймати рішення, який тип стосунків ми хочемо мати в житті.

Хоча свобода в любові все ще під табу в нашому суспільстві, все більше і більше людей заохочують терпимість і свободу думок.

Тож нехай кожна людина відкрито і комфортно обирає свої стосунки. Зрештою вивільнення від упередженості добре для всіх.

Вас також можуть зацікавити