"Я хочу бути сама, але з тобою" - вірусний лист

Чи можете ви уявити собі стосунки, у яких ви з партнером встановлюєте правила? Ви не відповідаєте соціальним нормам і стандартам, тому що вам це не потрібно. Тому що саме це робить вас щасливими.
"Я хочу бути сама, але з тобою" - вірусний лист

Останнє оновлення: 19 листопада, 2018

“Я хочу бути одна, але з тобою” – це лист, який нещодавно поширився по всьому світу через Інтернет. Можливо, однією з причин його неймовірної популярності є чітка заява про стосунки (сексуального і несексуального характеру) та їх правила.

Незалежно від того, чи дійсно вам близький його зміст, читаючи цей лист, ви зрозумієте, що справжня половинка – це людина, з якою можна бути самими собою все життя.

Ось текст листа:

“Я хочу бути сама, але з тобою.

Я хочу, що ти пішов і випив пива з друзями, щоб відчув похмілля наступного дня і попросив, щоб я прийшла до тебе, тому що тобі хочеться мене обійняти. Я хочу розмовляти з тобою в ліжку про все, що завгодно вранці, а й іноді по обіді. Я хочу, щоб всі робили те, що хочуть, протягом дня.

Я хочу, щоб ти розповів мені про свої нічні пригоди з друзями. Щоб сказав мені, що дівчина в барі фліртувала з тобою. Я хочу, щоб ти відправляв мені повідомлення з якимись дурницями, коли ти п’яний з друзями, щоб просто переконатися, що я теж думаю про тебе.

Я хочу, щоб ми сміялися, коли займаємося любов’ю. Сміялися, тому щопробуємо щось нове і безглузде.

Я хочу, щоб, коли ми в гостях у друзів, ти взяв мене за руку і повів в іншу кімнату, тому що не можеш більше чекати й хочеш зайнятися зі мною любов’ю прямо там. Я хочу, щоб ми намагалися поводитися тихіше, бо інші люди можуть нас почути.

Дівчина та квіти
Я хочу поглинути тебе,

Щоб ти змусив мене говорити про себе, а я тебе – про тебе. Я хочу сперечатися про те, що краще: північне узбережжя чи південне, західне чи східне.

Я можу тільки уявити собі квартиру нашої мрії, хоча я знаю, що ми, мабуть, ніколи не будемо жити разом. Я хочу, щоб ти розповів мені про свої плани, навіть якщо вони не повністю сформовані. Я хочу, щоб ти мене здивував, кажучи: “Хапай паспорт, вирушаймо”.

Я хочу боятися з тобою. Робити те, чого ніхто інший не буде робити, тому що я почуваюся в безпеці з тобою. Повернутися п’яними додому після вечірки з друзями. Щоб ти взяв моє обличчя в свої руки, поцілував, пригорнувся до мене як до подушки й тримав дуже міцно всю ніч.

Стосунки у ліжку

Я хочу, щоб у тебе було своє життя, щоб ти спонтанно прийняв рішення поїхати кудись на декілька тижнів. Щоб залишив мене тут одну і самотню, сподіваючись, що напишеш на Facebook “привіт”.

Я не хочу завжди отримувати запрошення на твої вечірки, і я не хочу завжди запрошувати тебе на мої. Щоб наступного дня я могла розповісти тобі про свої пригоди, а ти мені – про свої.

Я хочу щось просте і водночас складне. Щось, що змушує мене запитувати себе, але щойно ти поруч зі мною, усі мої турботи зникають. Я хочу, щоб ти думав, що я красива, щоб з гордістю казав, що ми разом.

Я хочу, щоб ти сказав мені,

Що любиш, і перш за все, хочу бути в змозі сказати тобі те ж саме. Я хочу, щоб ти стежив, як я йду попереду, щоб міг бачити, як мої стегна гойдаються з боку на бік. Щоб давав мені протирати вікна автомобіля взимку, тому що похитування мого тіла викликає твою посмішку.

Складні стосунки
Я хочу будувати плани, не знаючи, чи ми будемо їх колись втілювати. Бути чесними в стосунках. Я хочу бути тією дівчиною, яку б ти хотів залишити поруч. Я хочу, щоб у тебе, як і раніше, було бажання пофліртувати з іншими дівчатами, але щоб ти шукав мене наприкінці ночі. Тому що я хочу повернутися додому з тобою.

Я хочу бути тією, з ким ти займаєшся любов’ю і засинаєш. Тією, хто дає тобі спокій, коли ти працюєш, і хто любить, коли ти занурюєшся в свій світ музики. Я хочу жити єдиним життям з тобою. Тому що життя в парі буде таким самим, як життя окремо, але разом.

Колись я знайду тебе”.

Це той лист, який викликав сенсацію в Інтернеті. Його написала Ізабель Тезіер і присвятила коханню і тузі. “Коханню”, яке, на її думку, незалежне й ідеальне.

Ви можете погодитися або не погодитися з висловленою ідеєю, але зрозуміло, що багатьом людям ці слова дуже близькі. Правда в тому, що стосунки, які є “вільними від забобонів і очікувань” стають все поширенішими в нашому суспільстві.

Що значить не бути ані друзями, ані коханцями? Які це стосунки?

Вільні стосунки
Не бути ані друзями, ані коханцями, значить зруйнувати бар’єри, які ви встановлюєте, коли йдеться про підтримку стосунків. Це означає встановлення правил, які засновані на ваших справжніх потребах і проблемах, а не на очікуванні того, чого суспільство хоче від вас.

Сьогодні, можливо, завдяки нашому сучасному способу життя, існує цей стиль вільних стосунків з меншою кількістю зобов’язань. Звичайно, залежно від конкретних людей, це може мати більше або менше переваг. Тим, хто підтримує його і виступає за нього, треба принаймні розглянути ці два важливі моменти:

Це інший спосіб насолоджуватися сексуальністю

Можливо, дві людини, які люблять одне одного і тягнуться одне до одного, просто хочуть мати сексуальні стосунки й не створювати зв’язок, який утримуватиме їх від зустрічей з іншими людьми.

Або можливо, вони люблять одне одного, але не відчувають потребу зв’язувати себе, залишаючись незалежними та будуючи своє життя без необхідності пояснювати, що вони роблять.

Ідея полягає в тому, що дві людини в стосунках визначають правила, ігноруючи те, що суспільство або казки їм розповідають.

Звісно, це за межами норми, як і раніше такі стосунки часто ставлять під сумнів.

Це може допомогти управляти емоціями

Такі стосунки допомагають обом партнерам пізнати себе як сексуально, так і емоційно. Оскільки це складна ситуація, особливо в плані почуттів, позбавлення страхів і сумнівів може допомогти встановити певний емоційний контроль.

Такі стосунки настільки ж дійсні, як і звичайні, доки обох партнерів влаштовують умови та цілі. Так само, як і в будь-якому іншому випадку, коли така домовленість завдає комусь болю, їх слід припинити, щоб уникнути надмірних страждань.

Цілком ймовірно, що є люди, які думають, що цей тип стосунків втратив магію, але ідея полягає в тому, що дві людини створюють саме магію, а не типову любов, яку ми всі знаємо і якої жадаємо.

Ось чому варто пам’ятати, щоб необхідно поважати здатність кожного з нас приймати рішення, який тип стосунків ми хочемо мати в житті.

Хоча свобода в любові все ще під табу в нашому суспільстві, все більше і більше людей заохочують терпимість і свободу думок.

Тож нехай кожна людина відкрито і комфортно обирає свої стосунки. Зрештою вивільнення від упередженості добре для всіх.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.