Я знову хочу бути щасливою людиною

Якщо ви хочете навчитися бути щасливою людиною, почніть смакувати та цінувати кожну мить свого життя. Забудьте про помилки минулого та страх перед майбутнім, і почніть отримувати задоволення від сьогоднішнього дня!
Я знову хочу бути щасливою людиною

Останнє оновлення: 03 листопада, 2018

Бути щасливою людиною непросто, особливо коли щодня на вас навалюється величезна кількість проблем та обов’язків. Через шалений темп життя ми часто виконуємо необхідні завдання на автопілоті. При цьому люди зазвичай зовсім не замислюються, чи роблять їх такі щоденні атвоматичні дії щасливими.

На жаль, під тягарем зобов’язань ми забуваємо отримувати задоволення від щоденних радощів, відкладаємо роботу над досягненням заповітних мрій та рухаємося вперед винятково за інерцією.

Дуже просто заплутатися та втратити рівновагу у тих ситуаціях, коли кожен день є схожим на попередній, а звичайна думка про вихід із зони комфорту лякає вас майже до смерті.

Якщо хочете бути щасливою людиною, почніть насолоджуватися кожним прожитим днем

бути щасливою людиною можна стати вже сьогодні

Чи доводилося вам замислюватися над тим, як мало часу ви приділяєте роботі над щастям вже сьогодні? На жаль, дуже часто люди живуть у постійних роздумах про помилки минулого та плани на майбутнє. Не забувайте, що така поведінка дуже часто провокує появу неприємних відчуттів, зокрема хвилювання та страху, які з’являються наче нізвідки.

Тим паче, людина може настільки сильно звикнути до інерційних дій, що їй стає важко знаходитися тут і зараз, адже вона не перестає хвилюватися через минуле та майбутнє.

Власне, навіть якщо людина час від часу намагається практикувати духовні вчення, йогу або медитацію, їй, мабуть, також неодноразово доводилося переборювати неконтрольовану надмірну нервозність. На жаль, такі зосереджені на сьогоднішньому дні люди не можуть вчасно відпустити нав’язливі думки та емоції. У результаті їм не вдається цілковито зосередитися на теперішньому часі.

Чомусь дуже часто ми вважаємо, що надто зосереджуватися на сьогоднішньому дні – це марна витрата часу. Втім, ми хочемо запевнити, що регулярні непродуктивні думки не приносять у життя жодної ефективності або позитиву.

Надлишок хвилювання, дивних ідей, важливих обов’язків, сильного почуття провини та докорів сумління можуть не тільки повністю вас виснажити, але й позбавити бажання та енергії діяти далі.

На щастя, бути щасливою людиною можливо. Усе, що вам для цього знадобиться – це готовність зробити перший крок. Перш за все звільніть достатню кількість часу для догляду за собою, адже саме таким чином ви навчитеся любити себе та приділяти достатню кількість часу власним мріям та бажанням.

Не забувайте, що щасливе теперішнє – це звичайне дотримання рівноваги між внутрішнім балансом та щастям.

Сьогодні – це надзвичайно важливий день, тож працюйте над ним вже цієї миті

бути щасливою людиною вже сьогодні

Сьогодні – це найбільш придатний час для того, щоб бути щасливою людиною. Не варто витрачати час на те, щоб ускладнювати своє життя. Навчіться отримувати задоволення від кожного дня вже зараз!

Чому ви досі шукаєте виправдань, які не дають вам займатися улюбленою справою вже сьогодні? А що, як завтра вже не буде такої можливості, бо настане кінець світу?

На жаль, всі люди впевнені, що доля приготувала їм довге життя, проте це не завжди відбувається саме так. Іноді життя обривається саме у той момент, коли ми очікуємо цього найменше.

Дуже часто люди відкладають справи, якими б насправді хотіли займатися через велику кількість обов’язків та неправильне розставлення пріоритетів. Ніхто не заперечує, що потрібно виконувати цілу низку зобов’язань щодня, проте не варто забувати і про своє право насолоджуватися життям сповна.

Якщо ви хочете отримувати задоволення від кожного дня, навчіться підтримувати внутрішній баланс та перебувати у гармонії з собою. Саме з цих міркувань необхідно приділяти особливу увагу тим аспектам життя, які дозволяють відчувати себе повноцінною людиною.

Живіть заради себе, своїх хобі та власного задоволення.

Звісно, ви можете одразу знайти виправдання на кшталт “Зараз не час для змін” або “Поки що я не можу собі цього дозволити”. Ніхто не сперечається, що у житті кожної людини трапляються неприємні складнощі, проте чи вартий пошук все нових і нових виправдань відмови від власного щастя?

У жодному разі не варто розцінювати пошуки щастя як марну витрату часу, адже ви повинні завжди знаходити хвилинку для себе. Повірте, ви на це заслуговуєте!

Як заново навчитися усміхатися?

вміти усміхатися, щоб бути щасливою людиною

У сучасному світі часто виникають упередження, що задоволена людина має бути покараною, а мученика необхідно винагороджувати за його відданість обов’язкам та правилам.

Нині вже нікого не здивуєш тим фактом, що більшість людей страждають від депресії. Втім, чомусь ми значно сильніше дивуємося, коли бачимо надто щасливих людей. Хіба у них немає роботи, що вони можуть дозволити собі отримувати стільки задоволення від життя?

Такі нав’язливі негативні думки заганяють людину у вузькі рамки та змушують її сприймати щастя виключно як містичне та ефемерне явище. Якщо ж ви справді хочете бути щасливою людиною вже сьогодні, перш за все навчіться заново посміхатися та отримувати задоволення від життя вже сьогодні.

Якщо вам хочеться піти у кіно, виділіть на це трохи вільного часу та неодмінно відвідайте кінотеатр. Не вважайте такі спонтанні дії легковажними, адже ви робите те, чого вам насправді хочеться. Чому б не стати щасливими вже зараз, не чекаючи кращої нагоди?

Обов’язково відпустіть всі негативні думки, що крутяться у вашій голові та змушують важко переживати всі свої слова, вчинки та рішення, які вже неможливо змінити. Навчіться вчасно відпускати проблемні ситуації, а не зациклюватися на них.

Припиніть жити “на автопілоті” та навчіться смакувати кожну без винятку мить свого життя.

щоб бути щасливою людиною, не можна жити на автопілоті

Вірте чи ні, але для того, щоб бути щасливою людиною, необхідно навчитися отримувати неймовірне задоволення навіть від смаку їжі! На жаль, через шалений темп життя багато людей забувають насолоджуватися такими простими речами. Ніколи не робіть механічних дій! Натомість підніміть голову вгору та відірвіть погляд від телефона. Навчіться бачити щастя в маленьких дрібничках довкола.

З часом ви зрозумієте, наскільки сліпими були досі, коли дозволяли життю просто йти своєю чергою, зовсім його не цінуючи.

Чи готові ви приділяти роботі над щастям достатню кількість часу? Чи хочеться вам бути щасливою людиною вже сьогодні, не відкладаючи це на завтра?  • Bolinches, A. (2011). La felicidad personal: claves para un cambio interior. DEBOLS! LLO.
  • Csikszentmihalyi, M. (2012). Fluir: una psicología de la felicidad. Editorial Kairós.
  • Juanola, E. (2012). Perdón y reconciliación para vivir en paz. E. Vinyamata, Vivir y convivir en paz. Aprender a vivir con uno mismo y con el entorno, 71-82.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.