Як допомогти їй досягти оргазму

Жіноча сексуальність протягом багатьох років була тихою темою. Упередження та брак інформації є основними причинами, через які жінка не досягає оргазму. Дізнайтеся про це далі!
Як допомогти їй досягти оргазму

Останнє оновлення: 10 лютого, 2019

Ви знаєте, що означає грецьке слово kleitoris? Це означає: маленька гора. Те, що відоме нам як клітор, насправді походить від слова kleitoris. Інакше кажучи, це орган, який може принести величезне задоволення жінці та допомогти їй досягти оргазму.

Клітор складається з сотень нервових закінчень і кровоносних судин, які не пов’язані з сечовивідною системою.

Однак це не означає, що жінки можуть досягти оргазму лише шляхом стимулювання їхнього клітора. Весь організм насправді відіграє певну роль у процесі.

Оргазм вимагає штрихів, поцілунків і масажів до вагінального проникнення.

Визначення жіночого оргазму

визначення жіночого оргазму

У медичному плані оргазм визначається як сексуальна відповідь вибухового виділення нервово-м’язової напруги.

Однак хоча багато людей вважають, що оргазм виникає лише через стимуляцію геніталій, його також можна отримати з не генітальної стимуляції.

Як ви можете допомогти їй досягти оргазму?

По-перше, що потрібно знати, це те, що кожна жінка відрізняється від іншої. Є кілька жінок, які хотіли б випробувати нові речі, і є інші, які не люблять залишати зону комфорту.

У принципі, спокійний, ніжний підхід так само підходить, як більш інтенсивний, залежно від випадку. Є два види підходів:

 • Прямий: натискання безпосередньо на залозу.
 • Непрямий: грати навколо та масажувати різні ділянки тіла.

Що ми рекомендуємо, – це поєднання обох. Як жінка, так і її партнер повинні знати і вивчати її тіло, тому що це єдиний спосіб з’ясувати, які методи, положення та рівень інтенсивності найкраще працюють.

Ми хочемо нагадати вам, що жінкам потрібні змазки, щоб уникнути небажаних наслідків. Для додаткового мастила добре підходять слина або спеціальні мастильні матеріали.

Ви повинні уникати олії, оскільки вона може пошкодити латексні презервативи.

Використовуйте силу мозку

сила мозку

Багато людей боїться використовувати непрямий підхід, але вони не знають, що мозок також вважається статевим органом.

Еротичне фантазування може допомогти вам досягти високої сексуальної висоти.

У метафоричному плані це означає, що розум перетворюється на ерогенну зону, де слова можуть виступати рухомою рукою.

Чому це відбувається? Мигдалину можна стимулювати. Мигдалина є частиною мозку, де зберігаються страхи, емоції та задоволення. Отже, виходить, що солодкі шепоти абсолютно необхідні.

Що відбувається, коли вона збуджена?

Щойно жінка збуджується, кров пульсує по всьому тілу.

Отже, залоза і цибулини збільшуються в розмірах. Великі та малі губи зміцнюються і розширюються до тих пір, поки зовнішні статеві органи та піхви не змащують місцевість.

Під час цього процесу кров переносить хімічні речовини в мозок, які передають відчуття задоволення.

Як ви можете дізнатися, чи жінка досягла жіночого оргазму? М’язи тазового дна будуть скорочуватися. Крім того, серцебиття, дихання і кров’яний тиск стануть швидшими.

Це саме той момент, коли тисячі гормонів і хімічних речовин випускаються в кровотік. На відміну від чоловіків, жінок можна стимулювати пізніше ще, і вони можуть отримати кілька оргазмів.

Основні трюки

основні трюки, щоб допомогти їй досягти оргазму
 • Ніколи не забувайте про передчуття. Ви ніколи не можете занадто сильно стимулювати, і ви повинні намагатися з’ясувати, як зона реагує на різні види стимуляції.
 • Розбити рутину. Навіть інше місце, де ви займаєтеся сексом, може відновити пристрасть.
 • Еротичні іграшки – це хороша ідея для вивчення тіла під час сексу.
 • Використання змащувальних матеріалів сприяє проникненню.
 • Яка фантазія у вашого партнера? Як ви думаєте, ви б могли зробити те, що він хоче? Важливо говорити про це.

Отже, спочатку все потрібно добре дослідити, а не прямувати одразу для геніталій. Пізнайте все її тіло, від ніг до голови, щоб збільшити кровотік і чутливість.

Головне – починати повільно і поступово збільшувати темп. • Uribe Arcila, J. F., Quintero Tobón, M. T., & Gómez Gómez, M. (2015). Orgasmo femenino: Definición y fingimiento. Urologia Colombiana. https://doi.org/10.1016/j.uroco.2015.03.001
 • Valdés, M., Sapién, J., & Córdoba, D. (2004). Significados de satisfacción sexual en hombres y mujeres de la zona metropolitana. Psicología y Ciencia Social.
 • Guillem Salazar, F., & Pons Salvador, G. (2000). El orgasmo femenino, ¿adaptación o subproducto de la evolución? Gazeta de Antropología. https://doi.org/10.1111/j.1442-2042.2009.02405.x
 • Navarro Abal, Y., & Torrico Linares, E. (2005). Trastorno orgásmico femenino. FUENTE: PSIQUIATRÍA NOTICIAS.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.