Як лікувати кровоточивий геморой

18 Грудня, 2018
Один із найефективніших способів уникнути болю через кровоточивий геморой пов'язаний із раціоном. Якщо ви будете їсти продукти, багаті на клітковину, вам буде легше ходити в туалет. Дізнайтеся більше в цій статті!

Геморой дуже дратівливий і болісний, особливо якщо він кровоточивий. Якщо ви не знали, велика частина населення страждає від цієї проблеми в певний момент свого життя. Особливо це стосується жінок після пологів або після досягнення 35-річного віку.

Ви хочете дізнатися про найкращі природні процедури для лікування кровоточивого геморою? Читайте далі!

Кровоточивий геморой: варіанти лікування

Здебільшого кров у калі або краплі крові на спідній білизні зникають через кілька годин або днів, однак це неприємний, незручний і болісний період.

Свербіння може стати нестерпним, тому ви шукаєте засоби або процедури, які допоможуть вам зменшити симптоми.

Погляньте на ці поради для прискорення процесу загоєння геморою, який не припиняє кровоточити:

Пийте багато води

користь води
Це не тільки допоможе вашій сечі усунути відходи й токсини. Це також допомагає пом’якшити кал.

Окрім того, вода дозволяє фекаліям швидше рухатися через кишківник, адже вона змащує кишкові стінки.

Варто знати, що жорсткий, сухий кал подразнює й подряпує тканини геморою. Це може викликати біль або кровотечу.

Тому ми рекомендуємо пити щонайменше 8 склянок води на день. Якщо ви не великий шанувальник води, ви можете пити натуральні соки або чаї.

Проте це не стосується безалкогольних напоїв, кави чи алкогольних напоїв.

Уникайте закрепів

Неспроможність сходити в туалет і геморой – це не найкраща комбінація. Ваш раціон має містити досить багато цільних злаків, зерна, горіхів, родзинок та листової зелені, як-от шпинату.

У такий спосіб ви зможете запобігти закрепам. Як результат, ви не відчуєте біль під час випорожнення.

Якщо у вас кровоточивий геморой, найгірше, що ви можете мати, – закреп, оскільки зусилля, які потрібно докладати, щоб сходити в туалет, не допомагають.

Не поспішайте і пам’ятайте, що тиск на ректальний канал може призвести до більшої шкоди в разі кровоточивого геморою.

Не утримуйте своє бажання сходити в туалет

туалет і геморой
Багато людей вважають, що краще потерпіти або зменшити частотність відвідувань туалетної кімнати, гадаючи, що це допомагає їм швидше зцілитися й зупинити кровотечу. Однак це неправильно.

Причина проста: коли ви накопичуєте більше відходів у своєму тілі, їх важче позбутися без болю чи дискомфорту.

Також це не добре для вашого здоров’я, адже зрештою ви зберігаєте токсини в організмі. Вони можуть викликати захворювання.

Ви страждаєте від болю через кровоточивий геморой, проте не бійтеся ходити в туалет. Якщо ви відкладете, це буде неприємно і ще більш болісно.

Випорожнення займе більше часу. Крім того, ви будете знову вразливі до кровотечі.

Зменште кількість шкідливих продуктів, які ви їсте

Сіль – один із найгірших ворогів у випадку геморою. Це можна пояснити тим, що вона спричиняє утримання рідини.

Який взаємозв’язок між гемороєм і набряком? Ваше тіло розбухає через накопичення води. Водночас кровоносні судини в ректальному каналі запалюються.

Наслідком є ​​кровотеча, біль і дискомфорт під час випорожнення або сидіння.

Ми також рекомендуємо зменшити кількість кави, алкоголю, шоколаду, жирної їжі, цукристих продуктів та білого борошна. Усі ці харчові продукти роблять фекалії жорсткішими та сухішими. Їх важче позбутися без болю.

Читайте: Лікуйте геморой натуральними засобами.

З іншого боку, стан покращується, якщо у вас збалансований раціон. І йдеться не лише про кровоточивий геморой, а про організм в цілому. Ваш раціон має містити багато свіжих фруктів і овочів.

Переконайтеся, що продукти, які ви їсте, містять усі харчові групи.

Слідкуйте за особистою гігієною

рушники в корзинці
Під час кровоточивого геморою збільшується печіння і ризик інфікування. Після кожного використання туалету вимийтеся холодною чи теплою водою.

Не використовуйте туалетний папір. Це дратує ділянку й може погіршити кровотечу. Не дозволяйте сухій крові залишатися на цій ділянці чи на спідній білизні.

Щоб забезпечити чистоту, прийміть ванну. Вам потрібно лише занурити ділянку в теплу воду на декілька хвилин, поки не зникне дискомфорт.

Не використовуйте рушник для сушіння, адже це те ж саме, що й туалетний папір.

Змініть свою поставу

Тривале сидіння не підходить для геморою (незалежно від того, кровоточить він чи ні). Якщо ваша робота вимагає від вас сидіти перед комп’ютером цілий день, вставайте на кілька хвилин щогодини. Якщо можна, трохи походіть, навіть просто навколо столу.

Так ви збільшите кровообіг. Це запобігає накопиченню крові у ділянці прямої кишки, що може спричинити посилення болю та дискомфорту.

Читайте: Ефективні засоби для лікування геморою.

Ми не рекомендуємо інтенсивні вправи, такі як підйом ваги, велосипед та грі в теніс. Краще підійдуть фізичні вправи на релаксацію, наприклад, плавання, йога та прогулянки.

Використовуйте природні методи лікування

кровоточивий геморой і алое вера
Алое є одним із найкращих варіантів, який ви можете легко знайти. Розріжте вздовж листок рослини. Зніміть шипи й покладіть листок внутрішнім боком на задній прохід. Гель повинен контактувати з гемороєм.

Вже через кілька хвилин ви відчуєте полегшення.

  • Лід – ще один цікавий варіант, якщо у вас великий дискомфорт або печіння. Не забудьте обгорнути кубик льоду в хустку. Так він не буде мати безпосереднього контакту з вашою шкірою.
  • Ви можете також додати столову ложку солей Епсома до ванни. Вони допомагають швидше залікувати кровоточивий геморой.