Оживіть тіло соком із груші, буряків і шпинату

Оживіть тіло соком із груші, буряків і шпинату
Оживіть тіло соком із груші, буряків і шпинату

Останнє оновлення: 31 січня, 2019

Сік з груші, буряка та шпинату… смачно! Якщо ви ніколи не пробували його, не пропустіть цієї можливості відкрити для себе природний та омолоджувальний рецепт, який оживить ваше тіло, зміцнить імунну систему та наповнить ваш день енергією.

Якщо вам подобається тип натурального соку, який поєднує свіжі фрукти та овочі, повні вітамінів, фантастична комбінація цих трьох інгредієнтів буде чудовим подарунком для вашого здоров’я та хорошого самопочуття.

Сьогодні ми розкажемо, як приготувати цей сік, і розберемося, що корисного він може зробити для вас.

Сік з груші, буряка та шпинату: подарунок для здоров’я

сік з груші, буряка та шпинату

Натуральні соки зараз в моді, а якщо вони, до того ж, мають очисні властивості або містять якийсь зелений інгредієнт – тим краще.

Проте перед тим, як занадто захопитися модними тенденціями, важливо з’ясувати, чого саме потребує ваше тіло.

Відкрийте для себе: Смачні напої на основі лимона на сніданок

Перед тим, як готувати сік або смузі для себе, потрібно оцінити, чи інгредієнти справді підходять вам. Наприклад, цілком можливо, що лимон може заподіяти деякий дискомфорт, а імбир – призвести до підвищення кров’яного тиску.

 • Крім того, важливо, щоб ви розуміли, що натуральний сік ніколи не повинен стати заміною їжі.
 • Не дуже хорошою ідеєю також є споживання одного й того самого натурального соку день за днем. Ви повинні урізноманітнити своє харчування, щоб воно було збалансованим, свіжим і корисним.
 • Також варто звернути увагу на споживання калорій, які містяться в кожному натуральному напої. У цьому випадку буряк містить цукор, тож якщо ви діабетик, вам слід уникати його або принаймні проконсультуватися з лікарем.

Сенс всього цього – ствердити, що під час вибору правильних натуральних соків для себе, вам потрібно спочатку оцінити свої потреби.

Зараз ми розповімо вам про неймовірні переваги, які ви можете отримати від цього соку з груші, буряка та шпинату.

Сприяє зміцненню імунної системи та боротьбі з анемією

Цей сік, зроблений з груші, буряка та шпинату, ідеально підходить для людей в період одужання чи для тих, хто страждає на анемію або дефіциту іншого мінералу.

 • Ці три компоненти – потужні природні елементи, які підвищують рівень заліза та міді, що сприяє кращому абсорбуванню всіх поживних речовин і мінералів, які, у свою чергу, покращують синтез червоних кров’яних тілець вашого організму.
 • Якщо ви проходите через період, коли важко зосередитися, чи ви відчуваєте втому, що супроводжується м’язовою слабкістю, то споживання соку з буряка, груші, та шпинату може бути дуже корисним засобом.

Простий акт перетворення цих плодів у сік означає, що його значно простіше споживати. Майте це на увазі.

Піклується про ваше серце

поживні соки піклуються про ваше серце

Перед приготуванням цього соку, потрібно згадати, що всі інгредієнти повинні бути свіжими та сирими. Буряк, наприклад, втрачає частину своєї поживної цінності, якщо його варити більш ніж 15 хвилин.

 • Ось чому найкраще буде порізати фрукти та овочі на дрібні шматочки, щоб їх було легше переробити, а значить, ви зможете отримати вигоду з усіх їхніх властивостей.
 • Одна з найбільш важливих речей щодо переваг, які ви можете отримати від цього соку – це той факт, що він є хорошим джерелом харчових волокон, які ідеально підходять для вашого серця та знижують рівень “поганого” холестерину.
 • Ви також повинні знати, що цей сік з груші, буряка та шпинату містить безліч антиоксидантів і флавоноїдів, які зменшують запалення та покращують артеріальну функцію, запобігаючи атеросклерозу.

Зміцнює імунну систему

 • У цьому природному напої ви отримаєте потужне поєднання антиоксидантів і вітаміну С.

Цей вітамін вже давно відомий своєю користю для імунної системи, оскільки він стимулює вироблення й активність білих кров’яних тілець.

Якщо ви візьмете за звичку споживати цей сік двічі на тиждень, ваше здоров’я в цілому покращиться, і ви помітите, що рідше підхоплюєте інфекції, грип або застуду.

Як зробити цей сік з груші, буряка та шпинату

буряковий сік

Інгредієнти

 • 1 буряк
 • 1 груша
 • 3 чашки свіжого шпинату (90 г)
 • 1 склянка води (200 мл)

Приготування

 • Як ми вже говорили на початку, дуже важливо, щоб всі ваші інгредієнти були свіжими.
 • Перш за все, необхідно ретельно вимити всі інгредієнти. Потім очистити грушу та нарізати її на дрібні шматочки, щоб полегшити змішування. Зробіть те саме з буряком.
 • Тепер все, що потрібно зробити, це додати буряк, шпинат і грушу в блендер. Після того, як ви змішаєте ці три основні інгредієнти, не забудьте додати чашку води, щоб отримати світлий, свіжий та однорідний напій.

Випийте його на сніданок, разом з якимсь білком – яйцями, наприклад.

Ви полюбите його! • Cardero Reyes Yusimy, Sarmiento González Rodolfo, Selva Capdesuñer Ana. Importancia del consumo de hierro y vitamina C para la prevención de anemia ferropénica. MEDISAN  [Internet]. 2009  Dic [citado  2018  Oct  31] ;  13( 6 ). Disponible en: http://scielo.sld.cu/scielo.php?script=sci_arttext&;pid=S1029-30192009000600014&lng=es.
 • Shokouhsadat Hamedi and Masoud Honarvar*, “Beta vulgaris – A Mini-Review of Traditional Uses in Iran, Phyto-chemistry and Pharmacology”, Current Drug Discovery Technologies (2018) 15: 1. https://doi.org/10.2174/1570163815666180308142912
 • Son, H.; Jung, S.; Shin, J.H.; Kang, M.J.; Kim, H.J. Anti-Stress and Anti-Depressive Effects of Spinach Extracts on a Chronic Stress-Induced Depression Mouse Model through Lowering Blood Corticosterone and Increasing Brain Glutamate and Glutamine Levels. J. Clin. Med. 20187, 406.
 • He H., Qiao Y., Zhang Z., Wu Z., et al., Dual action of vitamin C in iron supplement therapeutics for iron deficiency anemia: prevention of liver damage induced by iron overload. Food Funct, 2018. 9 (10): 5390-5401.
 • Bucher A., White N., Vitamin C in the prevention and treatment of the common cold. Am J Lifestyle Med, 2016. 10 (3): 181-183.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.