Як лікувати ревматоїдний артрит за допомогою натуральних засобів

Хоча у більшості випадків артриту потрібно проконсультуватися зі спеціалістом, натуральні засоби стануть у пригоді у боротьбі зі симптомами ревматоїдного артриту.

Останнє оновлення: 04 квітня, 2019

Ревматоїдний артрит – це запальне захворювання, яке може вражати суглоби в організмі. Це автоімунне захворювання, коли імунна система організму, яка зазвичай захищає організм від інфекцій, помилково починає атакувати слизову оболонку суглобів. Нижче ви можете дізнатися про деякі лікарські засоби, які полегшують симптоми ревматоїдного артриту.

Звісно, складність і тривалість цього захворювання можуть суттєво відрізнятися від пацієнта до пацієнта. Загалом, спалахи ревматоїдного артриту починаються з болю в суглобах, набряку, оніміння та загальної втоми.

Ці симптоми можуть стати перешкодою у щоденній діяльності, а також можуть відрізнятися інтенсивністю. До того ж причинами цього захворювання часто є зовнішні фактори, що пов’язані з інфекцією чи відсутністю відпочинку.

Якщо ви страждаєте на ревматоїдний артрит, ви повинні дотримуватися традиційного медичного лікування, але натуральні засоби можуть  допомогти  усунути біль та оніміння. У будь-якому випадку перед тим, як почати використовувати натуральні домашні засоби, порадьтеся з лікарем, які вам найкраще підходять.

Читайте також статтю: 5 важливих фактів про ревматоїдний артрит

Лікарські засоби, що допомагають ослабити симптоми ревматоїдного артриту

Ось декілька засобів, які можна приготувати вдома, щоб усунути симптоми ревматоїдного артриту:

1. Куркума

Активні інгредієнти куркуми мають протизапальні властивості, через це куркума допомагає покращити кровообіг.

До того ж дослідження, опубліковане у 2016 році підтверджує, що екстракт куркуми лікує симптоми артриту. Хоча потрібно провести ще багато дослідів, цю спецію можна використовувати як барвник для напоїв та для інших рецептів.

2. Чай з кропиви

Споживання чаю з кропиви є натуральним лікувальним засобом проти ревматоїдного артриту. Ця рослина має сечогінні та протизапальні властивості, що допомагають вивести шкідливі речовини з крові. До того ж, ці властивості можуть лікувати набряки, викликані артритом, а також усувати біль.

Регулярне вживання кропиви сприяє секреції сечової кислоти. Цей чай є домашнім лікувальним засобом проти подагри та артриту. Проте важливо не споживати цей напій з іншими сечогінними ліками, щоб не знизити кров’яний тиск.

3. Імбир

Імбир рекомендований для людей, які страждають на хронічний біль та набряк. Можна додавати його у страви.

З іншого боку, ефірна олія імбиру містить інші компоненти, які усувають симптоми ревматоїдного артриту. Дослідження 2016 року показало, що споживання ефірної олії імбиру знижує хронічні запалення суглобів.

“Здоров’я не можна купити. Хоча воно може стати надзвичайно цінним ощадним рахунком”, – Анна Вілсон Шаеф.

4. Апельсиновий сік з часником та петрушкою

Поєднуючи ці натуральні інгредієнти, можна отримати протизапальний сік, що містить антиоксиданти. Він позбавить від негативних симптомів артриту. Сік містить вітаміни B та C, мінерали — кальцій та калій — що є такими важливими для зміцнення суглобів.

Інгредієнти

  • 2 зубчики часнику
  • 5 гілочок петрушки
  • Сік 5 апельсинів

Спосіб приготування

  • Почистьте та поріжте часник, щоб полегшити процес подрібнення у блендері.
  • Додайте його разом із петрушкою до апельсинового соку, змішуйте у блендері впродовж 3 хвилин.
  • Пийте відразу після приготування.

Читайте статтю: Переваги петрушки для здорових нирок

5. Олія примули

Олія примули збагачена гамма-ліноленовою кислотою, яка є видом жирних кислот омега-6. При споживанні, організм перетворює її у потужний протизапальний засіб, який допомагає усунути такі симптоми артриту, як чуттєвість, біль у суглобах, а також оніміння. Примула містить  бета-амірин, який також є іншим протизапальним компонентом.

Фонд боротьби з артритом рекомендує людям, які страждають на артрит, приймати 2.8 грам олії примули  в день. Щонайменше курс лікування повинен тривати півроку.

Пам’ятайте, що олію примули потрібно приймати з обережністю у помірних кількостях, щоб не зашкодити печінці, оскільки ця рослина містить потенційно небезпечні компоненти під назвою алкалоїд піролізидин.

6. Базилік

Базилік містить велику кількість потенційно терапевтичних сполук. Ефірна олія базиліку містить цинеол, що має протизапальні властивості.

До того ж він також містить ліналоол, сполуку, що бореться із запаленням. Ефірна олія з базиліку є дуже ефективною для зниження набряків суглобів.

Пам’ятайте, що варто відвідати спеціаліста, якщо у вас з’явилися симптоми ревматоїдного артриту. Дуже важливо почати лікувати захворювання якомога раніше, щоб покращити якість життя.

Це може вас зацікавити ...
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
7 смузі для профілактики артриту

Якщо хочете знизити ризик артриту, включіть до раціону продукти з протизапальними властивостями. Ми поділимося рецептами смузі для профілактики артриту.