Як лікувати закреп у дітей природними засобами

Споживання свіжих фруктів та овочів - це простий спосіб лікувати закреп у дітей. Добре також практикувати інші здорові звички, такі як споживання достатньої кількості води та фізичні вправи.
Як лікувати закреп у дітей природними засобами

Останнє оновлення: 22 грудня, 2018

Є багато природних способів лікувати закреп у дітей. Немовлята або старші діти можуть страждати на закрепи, але більшість випадків можна вирішити раціоном та застосуванням деяких здорових звичок.

Цей розлад травлення є однією з головних причин відвідування педіатра. Закрепи можуть не бути не надто серйозною проблемою, але можуть також бути болісними, а без належного лікування призвести до інших ускладнень. Як дізнатися, чи у вашої дитини закреп?

Основним сигналом цієї проблеми є зміни в схемах травлення. Іноді дитина ходить в туалет менше ніж три рази на тиждень, а її випорожнення жорсткі та сухі. Дитина також може відчувати хворобливі рухи кишківника і здуття живота.

На щастя, не завжди доводиться звертатися до комерційних проносних. Перш ніж вдаватися до них, ви повинні спробувати деякі зміни в раціоні та природні засоби. Перевірте їх!

Рекомендації, щоб природно лікувати закреп у дітей

Є багато чинників, які можуть викликати закреп у дітей. Основним із них є погані харчові звички. Хоча дитячі травні системи адаптуються до їх раціону, проблема полягає в тому, що іноді ми годуємо їх не настільки поживно.

Що можна зробити для лікування закрепів у дітей? Першим кроком є ​​зміна харчування. Для цього поділимося нашими основними пропозиціями нижче.

Збільште споживання клітковини

як лікувати закреп у дітей
Клітковина – це ключова поживна речовина, яка сприяє травленню. Коли у раціоні бракує цієї речовини, діти стають вразливими до закрепів. Щоб переконатися, що цього не сталося, ви можете додати більше клітковини до раціону:

  • цільні зерна
  • фрукти (зі шкіркою)
  • свіжі овочі
  • чорнослив
  • нут і сочевиця
  • горох
  • натуральний попкорн

Уникайте солодощів та цукру

Споживання надмірної кількості цукру може негативно впливати на травне здоров"я. Як наслідок, багато випадків закрепів у дітей зумовлені щоденним споживанням солодощів і цукерок. Хоча діти люблять солодощі, ви повинні їх обмежити.

Заохочуйте дитину пити воду

закреп у дітей через брак води
Важливо пити багато води вже з самого дитинства. Коли діти не вживають достатньо води, їхнє травлення сповільнюється, і ризик закрепу збільшується. Це відбувається, тому що рідини збільшують об"єм клітковини, пом"якшуючи випорожнення.

Заохочуйте фізичну активність

Будь-який вид спорту або навіть просто гра, регулярно стимулює кровообіг і покращує травлення. Таким чином, як доповнення до здорового харчування, ви повинні заохочувати вашу дитину брати участь у будь-якій фізичній діяльності.

Навчіть їх, як користуватися туалетом

чому закреп у дітей
Коли діти досить дорослі, вони мають навчитися користуватися туалетом. Враховуючи те, що молодші діти спочатку бояться, ви повинні їх супроводжувати і слідкувати, щоб це стало звичкою. Діти, які не вміють користуватися унітазі, як правило, стримуються, щоб уникнути відвідування ванної кімнати.

Отже, краще почати навчати їх поступово, не тиснучи. Щойно вони призвичаяться, потрібно показати їм правильне положення на унітазі. Крім того, нагадайте їм, що вони завжди повинні ходити в туалет, коли відчувають потребу.

Природні засоби, які допомагають лікувати закреп у дітей

Фармацевтичні проносні препарати повинні бути лише варіантом для хронічних випадків закрепів. Ви маєте проконсультуватися з педіатром щодо їх використання. Якщо у вашої дитини тільки нещодавно виникли закрепи, або якщо це легкий випадок, ви повинні обрати природні засоби.

Сливовий сік

Чорнослив – це проносний фрукт, який може підвищити травлення для боротьби з наслідками закрепу. Для маленьких дітей вам потрібно взяти 30-60 г соку чорносливу, розведеного рівними частинами води.

Вам також буде цікаво прочитати: Засіб з льону для лікування закрепу

Виноград натщесерце

Виноград – це смачний фрукт, який діти люблять їсти. Крім того, він чудово підходить для швидкого лікування закрепів у дітей. Дайте дитині з’їсти 6-8 виноградин зі шкіркою натщесерце.

Мед

мед усуває закреп у дітей
Діти, старші ніж рік, можуть їсти мед, розведений у воді, як альтернативний розчин від повільного травлення. Мед містить натуральні ферменти, які допомагають оптимізувати процес розщеплення речовин, щоб полегшити їх усунення.

Яблучний сік

Яблучний сік часто рекомендують для молодших дітей. Завдяки тому, що діти люблять його солодкий смак яблучний сік чудово підходить для лікування закрепів. Його пектин і вміст води ідеально підходить для цієї проблеми. Ми рекомендуємо давати дитині 60-120 г яблучного соку щодня.

Висновки

Найпростішим та найбезпечнішим способом боротьби з закрепами у дітей є покращення їх харчування. Ви повинні замінити рафіновану та оброблену їжу органічними альтернативами. До того ж додайте до раціону фрукти та продукти з проносними властивостями, щоб допомогти лікувати закреп у дітей і запобігти йому.

Це може вас зацікавити ...
Як позбутися закрепів за допомогою ананасів
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Як позбутися закрепів за допомогою ананасів

Якщо ви хочете позбутися закрепів швидко та безпечно, радимо поєднати свіжий ананас з іншими фруктами, що позитивно впливають на травлення.