Як оживити своє тіло всього за 15 хвилин

Навіть якщо ви будете приділяти лише 15 хвилин на день, щоб зробити масаж пальців, це матиме нечувані результати. Дуже важливо зосередитися на правильних пальцях.
Як оживити своє тіло всього за 15 хвилин

Останнє оновлення: 27 травня, 2019

Багато традиційних японських методів лікування поширились в усьому світі як рішення проблем із різними захворюваннями. Найбільше поширені з них пов’язані з вірою в те, що наші пальці це енергетичні центри тіла.

Зазвичай всім зрозуміло, що багато захворювань вимагають винятково медичного втручання і лікування, але часом бувають умови, коли є альтернативні варіанти, які можуть забезпечити полегшення від неприємних відчуттів.

Ці практики зазвичай допомагають досягти стану фізичної, а також психічної рівноваги, і вони засновані на контролі взаємодії обох цих складових.

Ефект може допомогти підвищити рівень енергії тіла і контролювати різні, пов’язані зі стресом, симптоми, як, наприклад,  неспокій та інші негативні емоції.

Серед усіх цих практик альтернативної медицини можна натрапити на Jin Shin Jytsu або «Мистецтво творця через людяність», яка була розроблена мудрим Jiro Murai в 1900, і має на меті відновлення рівноваги між душею і тілом через руки.

Вона заснована на вірі в те, що все, що існує, містить життєву енергію, яка представляє свою життєву силу.

Це забезпечує циркуляцію життєвої енергії через тіло на різних рівнях і допомагає йому досягти гармонійного стану, коли енергія тече вільно і безперешкодно.

Що таке терапія Jin Shin Jytsu?

пальці рук

Jin Shin Jytsu говорить, що людське тіло має три головні енергетичні канали:

  • Центральний канал протікає через великий овал, який починається з обличчя, далі йде до грудей, потім до живота, стегон і, нарешті, просувається вгору по хребту до голови.
  • Інші два канали більш відомі як контрольні канали і починаюся біля колін.
  • Лівий контрольний канал відповідає за керування всіма функціями, які повязані з минулим і генетикою.
  • Правий канал контролює ті функції, які стосуються інтуїції та переродження.
  • Також варто зазначити, що існують діагональні потоки, які встановлюють баланс між контрольними каналами та організують вашу енергетичну систему.

Основна мета цього методу полягає в тому, щоб збалансувати фізичний та емоційний стан, щоб досягти внутрішнього спокою і гармонії  з усім Всесвітом.

Як ця альтернативна терапія працює?

Терапія Jin Shin Jytsu спрямована на спрямування вашої енергії через все тіло.

Він вважав, що кожне місце на руці має особливий зв’язок з одним або декількома з органів тіла, а також з емоціями людини.

Це означає, що за допомогою цього методу ви можете поліпшити своє фізичне здоров’я та емоційний стан.

Як виконувати цю терапію та масажувати пальці?

Як ми вже зазначили вище, кожна частина руки відповідає якомусь певному органу у тілі. Для того, щоб виконувати цю терапію, слід обережно промасажувати пальці у тому місці, яке ви хочете вилікувати.

Перш за все, необхідно схрестити долоні на грудях і покласти їх під руки великими пальцями вперед.

Після того, як ви в виконаєте це, видихніть глибоко і відчуйте, як енергія тече від основи черепа тіла аж до пальців.

Потім повторіть ту саму дію, але відчуйте, як повітря осідає на ваш хребет.

Після того як ви виконаєте цю вправу, промасажуйте  кожен палець протягом трьох хвилин. Масажуйте ліву руку вранці і праву перед сном.

Перед тим як масажувати кожен палець, слід звернути увагу на те, як ви це робите, і в якому порядку це треба виконувати.

масаж рук

Великий палець руки

Великі пальці відповідають за стан рук і шлунку. Коли вони болять, ви можете відчути депресію і тривогу.

Симптоми можуть бути такі: нервовість, біль в животі і, звичайно, головні болі.

Вказівний палець

Цей палець пов’язаний з нирками та сечовим міхуром, а також з такими емоціями як занепокоєння та страх. Масаж вказівного пальця може усунути такі неприємні відчуття: розлади травлення, болі в спині і зубний біль.

Середній палець

Середній палець безпосередньо пов’язаний з печінкою та злістю.  Це може проявитися в мігренях, проблемами із зором та втомою.

Безіменний палець

Товста кишка і легені залежать від цього пальця, а також такі емоції та проблеми як депресія та песимізм.

Ви можете відчувати симптоми розладу шлунку, астми і утрудненого дихання.

Мізинець

Мізинець пов’язаний зі здоров’ям серця і тонкої кишки.

Усією цією терапією ви можете посилити рівень концентрації і організувати такий енергетичний рівень у тілі, який допоможе полегшити різні незручності.

Просто витрачайте 15 хвилин щодня, щоб побачити всі переваги цієї терапії.


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.