Як позбутися кіл під очима й очистити печінку

Оливкова олія загоює пошкодження завдяки оксидації та стимулює натуральну детоксикацію організму. Вона діє схоже до лимонного соку, який також бореться з інфекціями та відновлює натуральний баланс pH.
Як позбутися кіл під очима й очистити печінку

Останнє оновлення: 27 грудня, 2018

Регулярне очищення печінки – це один із найкращих способів підтримати її роботу та запобігти захворюванням, спричиненим накопиченням токсинів.

Цей орган в основному відповідає за виведення відходів, що залишаються в крові. Щоб виконувати цю функцію, печінці потрібні певні поживні речовини, які також позитивно впливають на стан здоров’я в цілому.

Печінка не лише потрібна для детоксикації, а й виконує інші дуже важливі завдання, зокрема: синтез білків, секрецію гормонів і підтримку здорового обміну речовин.

На щастя, якщо мати правильні звички та використовувати кілька натуральних засобів, можна стимулювати очищення печінки, щоб упевнитися, що вона працює в оптимальному режимі.

У цій статті ми хочемо поділитися рецептом дивовижного засобу (який можна приготувати лише з двох інгредієнтів!), що сприятиме детоксикації й має додаткові переваги, адже також допомагає позбутися від темних кіл під очима.

Читайте далі, щоб дізнатися більше!

Натуральний засіб, щоб вивести токсини з печінки та позбутися темних кіл під очима

Щоб приготувати такий очисний тонік, потрібно поєднати оливкову олію та лимонний сік. Ці два інгредієнти відомі своїм позитивним впливом на майже всі системи в організмі.

Завдяки високому вмісту антиоксидантів та компонентів, які борються з токсинами, цей простий засіб виведе відходи та покращить вигляд вашої шкіри. Так можна позбутися темних кіл під очима, які роблять вас старшими на вигляд.

Щоб ви краще зрозуміли, чому цей засіб є чудовим варіантом для очищення печінки, ми докладніше розповімо про корисні властивості кожного інгредієнта.

Корисні властивості оливкової олії, щоб позбутися кіл під очима й очистити печінку

4-olivkova-olia-ta-lymon

Цей корисний жир майже завжди є у популярній середземноморській дієті. Таким чином, він стає одною з найкращих альтернатив для людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя.

Оливкова олія містить незамінні жирні кислоти й сполуки, які борються із запаленням і допомагають покращити загальний стан здоров’я, зокрема серця та печінки.

Оливкова олія багата на антиоксиданти, вітаміни та мінерали. Вони борються зі згубним впливом вільних радикалів і стимулюють виведення відходів з організму, щоб запобігти розвитку захворювань.

Корисні властивості лимонного соку, щоб позбутися кіл під очима й очистити печінку

3-lymony

Лимони вже століттями відомі своїми очисними властивостями. Саме тому цей цитрусовий фрукт використовують як харчову добавку, щоб запобігти різноманітним проблемам зі здоров’ям.

Лимони – це натуральне джерело важливих поживних речовин, таких як:

 • лимонна кислота
 • кальцій
 • калій
 • магній
 • вітамін С
 • біофлавоноїди
 • пектин
 • лімонен

Усі перелічені складники роблять лимон потужним союзником імунної системи, допомагаючи запобігти інфекціям, спричиненим вірусами та бактеріями.

Крім цього, лимони містять важливі антиоксиданти, які (як і оливкова олія) нейтралізують вплив вільних радикалів і зменшують пошкодження клітин, сприяючи їх відновленню в усьому організмі.

Урешті, завдяки високій кислотності лимони покращують травлення та сприяють виведенню зайвої рідини й відходів.

Очищення печінки за допомогою оливкової олії та лимонного соку

4-olivkova-olia-ta-lymon

Чи не найкращим у цьому очисному засобі є те, що ви, мабуть, уже маєте два основні інгредієнти вдома.

Пийте засіб протягом місяця, тричі на рік. Коли ви робите таку чистку, постарайтеся готувати собі страви з великою кількістю фруктів, овочів і цільнозернових.

Хочете дізнатися більше? Читайте статтю про дивовижні переваги магнію.

Інгредієнти

 • 2 столові ложки оливкової олії (32 г)
 • 1 столова ложка лимонного соку (10 мл)

Що потрібно зробити?

 • Змішайте оливкову олію з лимонним соком і випийте натщесерце.
 • Потім випийте склянку теплої води та зачекайте щонайменше 30 хвилин перед сніданком.

Запам’ятайте!

Через те, що ви розумієте, наскільки важливу роль печінка відіграє в загальному стані здоров’я, потрібно знати про певні звички, які можуть їй нашкодити.

Хоча це і так очевидно, утім споживання алкоголю та куріння суттєво впливають на роботу печінки.

До того ж, дієта з високим вмістом жиру, вплив забруднювачів навколишнього середовища, а також вживання наркотиків може привести до серйозного пошкодження печінки.

На закінчення, так чи інакше, кожен зазнає впливу певних факторів, що спричиняють накопичення токсинів в організмі. Саме тому дуже важливо проводити такі чистки та вести здоровий спосіб життя. • Alarcón de la Lastra, C., Barranco, M. D., Motilva, V., & Herrerías, J. M. (2001). Mediterranean diet and health: biological importance of olive oil. 1. https://doi.org/10.2174/1381612013397654.
 • Fundación Española del Corazón. Antioxidantes: ¿qué son y para qué sirven? Febrero 2018.
 • Fundación Española de la Nutrición. Limón.
 • Mahmoud A. M, Hernández Bautista R. J, et al. Beneficial effects of citrus flavonoids on cardiovascular and metabolic health. Oxidative Medicine and Cellular Longevity. 2019: 5484138.
 • Shefalee K. Bhavsar, Paulomi Joshi, Mamta B. Shah & D.D. Santani (2007) Investigation into Hepatoprotective Activity of Citrus limon., Pharmaceutical Biology, 45:4, 303-311, DOI: 10.1080/13880200701214995.
 • Soto-Alarcon A, Valenzuela R, et al. Liver protective effects of extravirgin olive oil: interaction between it’s chemical composition and the cell-signaling pathways involved in protection. Endocrine, Metabolic & Inmune Disorders Drug Targets. 2018. 18 (1): 75-84.
 • Zhou, T., Zhang, Y. J., Xu, D. P., Wang, F., Zhou, Y., Zheng, J., … Li, H. Bin. (2017). Protective effects of lemon juice on alcohol-induced liver injury in mice. BioMed Research International. https://doi.org/10.1155/2017/7463571

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.