Як позбутися термітів в своєму будинку

Усе, що виготовлено з дерева - меблі, підлога - вразливе до термітів, особливо у вологих місцях. Тож як можна позбутися термітів?
Як позбутися термітів в своєму будинку

Останнє оновлення: 20 вересня, 2018

Будинок з термітами є неприйнятним для життя. Ці комахи їдять дерево і здатні не тільки руйнувати меблі, але й саму структуру вашого будинку. Ця стаття допоможе вам дізнатися, як позбутися термітів та очистити від них свій будинок.

Як можна зрозуміти, чи є у вас терміти? Ви побачите на дереві жовтуваті шматочки, ніби його посипали сухарями. Або ви можете побачити маленькі отвори в дереві. Це дві найпомітніші ознаки того, що у вашому домі є ці шкідливі гості.

Ці істоти люблять певні види деревини більше, ніж інші. Якщо у вас кедр або дерево г уанакасте, це досить безпечно. Терміти дуже не люблять такі види деревини. Їхніми улюбленими є такі дерева:

  • Сосна
  • Кипарис
  • Вільха

Поради, якщо у вас є терміти

А тепер перейдімо до практики. Як можна позбутися термітів, коли ще не пізно? Нижче наведемо кілька рекомендацій та методів, як очистити будинок від цих шкідливих організмів.

терміти в дереві

1. Апельсини та камфора

Один із простих способів позбутися термітів – це поставити банку з апельсиновими шкірками та камфорою в висувні комоди. Камфора – білувата речовина, яка виглядає як сіль, і її можна використовувати як інсектицид. Однак будьте обережними, щоб вона не потрапила на ваш одяг, тому що можуть залишитись плями.

2. Борна кислота

Ви можете знайти борну кислоту в супермаркеті або у магазині для саду. Примітка: це не те саме, що лікарська борна кислота, яку продають в аптеках.

  • Змішайте чайну ложку борної кислоти зі столовою ложкою цукру та столовою ложкою молока.
  • Заповніть кришки від пляшок та помістіть їх у зони з термітами.
  • Не кладіть їх в місця, де їх можуть дістати діти або домашні тварини; це може їх отруїти.
  • Залиште їх там на три-чотири тижні. Терміти розмножуються швидко, і їх може бути досить багато. Оскільки терміти зазвичай транспортують їжу до свого дому, якщо ви зможете отруїти деяких з них, то вони принесуть отруту іншим.
позбутися термітів вдома

3. Інші поради

В інтернеті є всілякі поради про те, як позбутися термітів. Однак деякі з них неефективні, і ми скажемо вам, чому.

Наприклад, обприскування деревини бензином не спрацьовує. Він не проникає всередину деревини, де живуть і харчуються комахи. Крім того, він пахне погано і дуже легко запалюється.

Ви, можливо, також бачили поради щодо використання гасу, моторного масла та інших подібних продуктів. Вони не рекомендовані, через що, вони також дуже легко запалюються.

4. Хімічний вплив

Є цілі компанії, які займаються знищенням термітів. Оскільки в одному домі можуть бути мільйони комах, і оскільки вони настільки шкідливі, можливо, непоганою ідеєю було б звернутися до професіоналів.

Перевага в тому, що вони використовують перевірені методи і очищають будинок термітів раз і назавжди. Таким чином, проблема буде знищена, і ви не дасте термітам можливості розмножуватися.

Як можна позбутися термітів?

Якщо ви живете в місці, де часто трапляються терміти, найкраще уникати проблем взагалі, і взагалі не купляти дерев’яних меблів. Якщо ви вирішили мати дерев’яні меблі, вони мають бути високоякісними. Тоді термітам буде важче прогризти їх.

Також може допомогти, якщо ви будете тримати будинок чистим, прибраним і продизенфікованим, але це не є гарантією. Спробуйте зберігати деревину сухою і особливо захистити свою сантехніку. Ось де комахи живуть і розмножуються – і вони роблять це дуже швидко.

Позбутися термітів непросто і, безумовно, це потребує терпіння. Однак не хвилюйтеся: якщо ви докладете зусиль, ви попрощаєтеся з ними. Починайте вже зараз , тому що шкода незворотна!


Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.