Як правильно підібрати собі парфуми?

Необхідно пам'ятати, що у кожної людини рівень рН шкіри різний, тому одні й ті самі парфуми можуть по-різному
Як правильно підібрати собі парфуми?

Останнє оновлення: 08 грудня, 2018

Вибір правильного аромату – це дуже інтимна справа. Мабуть, кожному з вас хоча б раз у житті дарували парфуми з чудовим ароматом, до того ж, відомого бренду, але коли ви наносили засіб на тіло, то виявляли, що запах вам не підходить і здається неприємним.

Дуже мало справ є настільки ж інтимними та особистими, як підбір парфумів. Існує думка, що парфуми повинні характеризувати особистість людини, проте насправді вибір за мозком – саме він вирішує, які аромати є для вас прийнятними, а які – ні.

Іноді такі компоненти парфумів, як дерево та цитрусові, просто не підходять організму, і у вас може навіть виникнути алергічна реакція на шкірі.

Ми певні, що поради, які ви знайдете у цій статті, обов"язково стануть вам у пригоді при виборі аромату.

Класифікація парфумів відповідно до їхньої насиченості

Мабуть, вам уже відомо, що парфуми можна класифікувати згідно з рівнем їхньої насиченості. Саме ця характеристика впливає не лише на ціну парфумів, але й концентрованість запаху.

Звісно, це не означає, що парфуми з найбільш насиченим ароматом є найкращими. Зовсім ні. Деякі люди обирають для щоденного користування парфуми з помірно концентрованим запахом, залишаючи найбільш концентровані аромати для особливих випадків.

Попри те, що така стратегія має сенс, ми радимо запам"ятати таку класифікацію парфумів:

Спреї для тіла

У цих засобах концентрація спирту складає приблизно 1%. Попри те, що аромат спреїв для тіла не відрізняється дивовижною стійкістю, ці засоби надають тривале відчуття свіжості. Вони чудово підійдуть для нанесення після занять спортом чи інтенсивного фізичного навантаження.

Одеколони

Концентрація спирту в одеколонах коливається між 3% та 6%. Цей косметичний засіб є найпопулярнішим серед виробників парфумів. Одеколони характеризуються приємним та легким цитрусовим ароматом. Вони чудово підходять для щоденного використання.

Туалетна вода

Цей засіб має більшу концентрацію спирту, ніж його вищезазначений попередник – від 7% до 15%. Туалетна вода також чудово підходить для щоденного використання.

Парфуми

Парфуми мають найбільшу концентрацію спирту – від 15% до 40%.

Оберіть для себе правильні парфуми!

обрати парфуми

Є аспекти, які обов"язково треба враховувати при виборі парфумів. Одні й ті самі парфуми ніколи не будуть “звучати" однаково на двох різних людях. Кінцевий аромат залежатиме від типу шкіри – наприклад, суха у вас шкіра чи жирна.

Саме тому вам потрібно запам"ятати одну річ – обирати парфуми для себе ви повинні лише особисто! Чому? Тому що вони допомагають людині краще виразити свою особистість та здивувати людей навколо своєю “родзинкою".

Багато людей можуть буквально впізнати своїх близьких по запаху парфумів. Саме тому при виборі парфумів потрібно не лише шукати той аромат, який краще підійде вашій натурі, гарно “звучатиме" на шкірі та не викликатиме жодних неприємних асоціацій, але й придбати такий аромат, який запам"ятається вашим близьким та викликатиме у них гарні спогади про вас при кожній зустрічі.

Ви – активна та весела людина?

Цьому типу людей найбільше підходять приємні та свіжі цитрусові аромати. Це може бути запах лимона, апельсина, вербени… Такі парфуми мають ненав"язливий та приємний аромат.

У магазинах дуже легко знайти такі аромати, що підійдуть як чоловікам, так і жінкам.

Ви хочете залишати за собою шлейф витонченості?

Певно, у всіх трапляються такі миті у житті, коли хочеться продемонструвати елементи загадковості, витонченості та шарму. Ось коли й слід користуватися більш екзотичним ароматом з концентрованим запахом.

Такі парфуми є стійкими, вони випромінюють запах квітів, тропічних фруктів та дерева.

Сексуальна та юна особистість

При виборі парфумів справжній вік людини не відіграє жодної ролі. Якоїсь миті ми усі відчуваємо бажання бути більш ризикованими, зухвалими та сексуально привабливими. А чому б і ні?

У такі моменти найкраще скористатися парфумами із солодким ароматом – запахом солодощів, східних квітів, яблук, троянд…

Завжди безпрограшні парфуми

Існує два типи ароматів, які є прийнятними у будь-якій ситуації. Вони мають дуже приємний запах та пасують будь-якому типу шкіри:

  • Парфуми зі свіжим ароматом: вони більше відомі як “зелені" запахи. Вони пахнуть свіжо скошеною травою та цитрусовими.
  • Парфуми з квітковим ароматом: хто ж не любить запаху квітів? Адже саме квіти мають божественний аромат, який просто не може набриднути – троянди, жасмину, гарденії, цвіту апельсинового дерева, конвалії…
жіночі парфуми

Усе залежить від типу шкіри!

Якщо у вас жирний тип шкіри, то піт може дуже сильно вплинути на кінцевий запах парфумів. Особливо це стосується літньої пори року. То що ж робити у таких випадках?

  • Оберіть парфуми із м"яким ароматом або ті, в основі яких є ноти цитрусових.
  • Взимку, або якщо у вас суха шкіра, користуйтесь парфумами з мускусним ароматом. Такий запах є приємним та більш концентрованим.

Як бачите, парфуми вибрати не так просто, як це може здатися на перший погляд. Ось чому варто дуже ретельно обдумати покупку, перш ніж прийняти остаточне рішення. Радимо вам не йти за модними брендами, адже після покупки ви можете виявити, що цей дорогий та популярний аромат вам зовсім не підходить.

А з вами таке коли-небудь траплялося?

Це може вас зацікавити ...
Дізнайтеся, як приготувати натуральні ванільні парфуми
Моє здоров'яRead it in Моє здоров'я
Дізнайтеся, як приготувати натуральні ванільні парфуми

Насправді, кожен із нас може власноруч вдома створити власні ванільні парфуми і це не так вже й тяжко. Переконайтесь самі у цьому.