Як правильно стимулювати жіночі соски?

Як правильно стимулювати жіночі соски?
Як правильно стимулювати жіночі соски?

Останнє оновлення: 14 грудня, 2018

Груди, а особливо жіночі соски, є однією з найбільш активних ерогенних зон прекрасної половини людства. Попри те, що впродовж багатьох років люди не надавали належної уваги цій частині тіла під час статевого акту, нині всім відомо, що жіночі соски – це один із найефективніших способів довести жінку до оргазму під час близькості.

У цій частині тіла є цілий десяток нервових закінчень, саме тому за умови правильної стимуляції жіночих сосків жінка може відчути сильне сексуальне збудження та задоволення.

Проте на жаль, через певні упередження або банальну недостатність знань про особливості будови жіночого організму чимало чоловіків власноруч відмовляються від можливості довести кохану до оргазму.

Основна проблема полягає у тому, що більшість чоловіків не вміють правильно поводитися з цією частиною жіночого тіла. Замість того, щоб ніжно пестити жіночі соски, чоловіки часто надто сильно їх стискають, труть або кусають. Звісно, це може викликати дискомфортні відчуття у жінки, адже груди – це дуже делікатна частина тіла.

Запам’ятайте: якщо ви хочете, щоб кохана отримала задоволення під час близькості, необхідно враховувати всі її вподобання в інтимному плані та ніжно поводитися з її ерогенними зонами.

Саме з таких міркувань у цій статті ми зібрали корисні поради, завдяки яким ви навчитеся правильно стимулювати жіночі соски під час статевого акту.

Що потрібно знати, перш ніж взятися до пестощів?

Як ми вже згадували раніше, жіночі соски мають величезну кількість нервових закінчень. Чутливість цієї ділянки тіла також залежить від віку жінки, розмірів та форми молочних залоз, а також гормональної активності.

Однак незалежно від цих особливостей, за умови правильної стимуляції грудей під час сексу кожну жінку можна довести до оргазму та незабутнього задоволення.

Перш ніж взятися до активних пестощів, необхідно запам’ятати, що будь-які маніпуляції із жіночими грудьми, незалежно від обраної інтенсивності чи техніки, мають бути неймовірно делікатними.

Звісно, кожна жінка має свої власні сексуальні вподобання, проте ми однаково рекомендуємо не використовувати сильні чи грубі рухи під час стимуляції сосків. Таке грубе поводження з цією делікатною зоною не лише не принесе жінці задоволення, але й може викликати неприємні больові відчуття.

Активна стимуляція жіночих грудей, зокрема сосків, значно посилює сексуальне збудження жінки. Власне, за допомогою пестощів цієї ділянки тіла ви зможете підвищити кількість змазки, що виділяється із жіночих статевих органів. Саме тому дотики, поцілунки та погладжування сосків можуть наблизити жінку до отримання сильного оргазму.

Як правильно стимулювати жіночі соски?

На жаль, багатьом жінкам ніколи не доводилося отримувати задоволення від стимуляції сосків через власні упередження чи небажання відкритися чоловікові.

Саме з таких міркувань у цій статті ми зібрали корисні рекомендації, які стануть у пригоді не тільки чоловікам, але й жінкам. Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть вам бути більше відвертими зі своїм партнером, щоб він міг зрозуміти, які саме пестощі вам до вподоби.

Почніть діяти обережно та ніжно

як правильно пестити жіночі соски

Ніжні дотики до грудей за допомогою пальців чи язика – це те, що подобається кожній жінці. Навіть легенько торкаючись сосків, ви зможете завести жінку та викликати у неї сильне сексуальне бажання.

Повільні колові рухи

Вірте чи ні, але навіть за допомогою звичайних кругових рухів можна принести сильне задоволення своїй партнерці.

 • Повільно обведіть пальцями навколо сосків, поступово рухаючись далі по молочній залозі, наче малюючи кола.

Стимуляція сосків за допомогою губ та язика

жіночі соски потребують обережних дотиків

Багатьом жінкам більше подобається оральна стимуляція сосків та грудей. Оскільки кожна жінка особлива, вам неодмінно потрібно враховувати потреби та вподобання вашої другої половинки. Втім, необхідно вміти правильно стимулювати жіночі соски, щоб не викликати у коханої неприємні больові відчуття під час сексу.

 • Розпочати можна за допомогою обережного теплого подиху на груди партнерки. Наблизьте губи до грудей жінки та зробіть глибокий видих на її соски.
 • За допомогою кінчика язика проведіть по сосках круговими рухами.
 • Пестіть соски язиком, повільно рухаючись вгору і вниз. Не варто робити це впродовж тривалого періоду часу, адже ці рухи є лише прелюдією до основних пестощів.
 • Можна чергувати облизування сосків з поцілунками. Втім, не забувайте, що всі рухи неодмінно мають бути делікатними.
 • Коли ваш язик торкається соска, ви можете легенько покусувати або посмоктувати його, проте дуже ніжно та обережно. Обов’язково спостерігайте за реакцією партнерки на ваші пестощі.
 • Завжди відверто спілкуйтеся на інтимні теми зі своєю партнеркою, адже кожна жінка має власні сексуальні вподобання. Те, що може здаватися вам сексуальним та приємним, у жінки може викликати дискомфорт. Уникнути таких конфузних ситуацій можна винятково за допомогою відвертої та чесної розмови.

Масажуйте жіночі соски, щоб партнерка отримала неземну насолоду

Легкий масаж – це ефективний спосіб завести жінку та наблизити її до оргазму. Масажувати можна по-різному: ніжно або інтенсивно, з використанням спеціальних масажних олій або без них.

 • Помістіть свій палець на верхівку соска партнерки та почніть ніжно пестити його та зону ареоли.
 • Звісно, за умови використання спеціальних масажних лосьйонів, олій та лубрикантів можна значно підсилити збудження жінки та принести їй задоволення.
 • Якщо ви хочете масажувати соски не за допомогою пальців, а язиком, обхопіть груди руками. Так ви зможете напружити соски, і вам буде легше наблизити жінку до оргазму.

Використовуйте допоміжні засоби та сексуальні іграшки

сексуальні іграшки для стимуляції сосків

Звісно, коли люди дуже довго перебувають у стосунках, секс може перетворитися на банальну рутину. У цьому випадку на допомогу прийдуть спеціальні сексуальні іграшки, які зможуть повернути іскру у стосунки. 

 • Прикрийте соски партнерки шовковою або іншою текстурною тканиною, перш ніж облизувати їх язиком. Коли ви будете пестити партнерку, ковзання тканини допоможе активувати всі нервові закінчення.
 • Допоможіть собі спеціальним масажером для сосків. Нині їх можна придбати у будь-якому секс-шопі.
 • Не соромтеся використовувати інші сексуальні іграшки, якими можна стимулювати жіночі соски.

Як бачите, довести жінку до оргазму за допомогою активної стимуляції сосків досить просто. Усе, що вам знадобиться – це регулярна практика та відвертість зі своєю партнеркою. Не забувайте, що всі рухи під час пестощів мають бути делікатними та ніжними.

Не бійтеся відверто обговорювати питання та проблеми в інтимному житті зі своїм партнером, адже тільки так ви зможете дізнатися про всі вподобання коханої людини та покращити якість статевого акту.
Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.