6 питань, які потрібно обговорювати зі своїми коханими щодня

· Грудень 2, 2016
В стосунках не повинно бути ніяких заборонених тем, пара повинна обговорювати все і будь-що. Важливо, щоб у людей також були спільні цілі, які б допомагали проживати кожен день

Щоденні розмови з коханою людиною повинні бути постійною звичкою. Правда дехто вважає, що зі своїми партнерами потрібно говорити тільки про хороше чи романтичне.

Але це хибна думка. З людиною, яку ви любите, потрібно обов’язково обговорювати різні, навіть “незручні” питання. Хороші стосунки залежать від чесності.

Якщо ви прагнете тривалих взаємин, що базуються на довірі, тоді потрібно бути готовими розмовляти про будь-які аспекти життя.

Сьогодні ми хочемо поділитися тими питаннями, які варто обговорювати зі своїми партнерами щодня.

1. Майбутнє

2-para-rozmovliaye

Очікування на майбутнє – це одне з перших питань, якими слід ділитися з коханою людиною щодня, при цьому розглядаючи ваші стосунки як довготривалі.

Розказуйте про:

  • своє життя
  • чим хочете займатися
  • цілі на майбутнє
  • мрії

Чудово, якщо пара бачить своє майбутнє разом і докладає спільних зусиль для його досягнення. Якщо мати перед собою ціль, то часом можна і дозволити собі бути спонтанними.

Розмови про прийдешнє важливі й корисні, як для індивідуальних, так і спільних планів.

Розпитайте кохану людину, ким вона бачить себе через 10 років, і яким може бути ваше спільне життя, коли вам буде по 80. Такі розмови єднають ще більше і допомагають скласти краще уявлення про майбутнє.

Можливо, також буде вам цікаво: 10 звичок пар із чудовими стосунками

2. Родинні події

Це ще одне з питань, які варто обговорювати щодня, це сім’ї обох партнерів.

Можливо, на початковому етапі розвитку стосунків люди ще не готові розказувати про все, наприклад, про проблемні стосунки зі своєю мамою.

Проте важливо озвучувати те, що нас хвилює. Тим більше, що спільно можна краще знайти вихід із ситуації, бо ж як кажуть: “Дві голови краще, ніж одна”.

Не забувайте, що кохана людина завжди готова і буде рада допомогти. Тож не вагайтеся і поділіться тим, що вас турбує. Ви побачите, що після цього проблема здаватиметься не такою серйозною чи безвихідною.

Свого партнера також розпитуйте про друзів, сім’ю та їхнє життя. Довідатися про їхні вподобання та заняття у вільний час буде корисно і цікаво.

А питання про улюблені справи та захоплення коханої люди дадуть їй відчути, що ви дійсно небайдужі і щиро цікавитеся нею.

3. Здоров’я

3-shchaslyva-para

Якщо у вас якась недуга, щось непокоїть чи потрібно прийняти якесь рішення, пов’язане зі здоров’ям, то дуже важливо розказати своєму партнерові про ці тривоги, проблеми чи дилеми.

Одним із ключових факторів хороших стосунків є підтримка, яку кохані надають одне одному в радісних і складних ситуаціях. Для цього потрібно відкриватися і приймати допомогу.

Крім того, партнерам приємно, що їхня думка щось важить і її враховують під час прийняття рішень.

4. Гроші

Будь-які питання, у яких залучені фінанси обох, потрібно обговорювати зі своїм партнером заздалегідь.

Навіть якщо у вас найкращі наміри і ви плануєте інвестувати у щось на спільне благо, все одно про це слід обов’язково повідомити і порадитися з коханою людиною ще до того, як ви витратите ці кошти.

Ми ж би не хотіли, щоб хтось вирішив важливе питання, не проконсультувавшись перед цим з нами.

Приймаючи будь-які рішення (про гроші чи інші аспекти життя) спільно, обидва партнери відчувають, що вони в одній команді і це зміцнює їхні стосунки.

5. Сексуальність

4-para-v-lizhku

Вам потрібно звикнути до щоденних розмов зі своєю коханою людиною про все, що відбувається у спальні. Тема сексу для пари ніколи не повинна бути табу.

Партнери мусять почуватися впевнено і мати змогу обговорювати, що їм подобається чи не подобається в ліжку. Звісно ж, тему сексу не варто обговорювати будь-коли чи будь-де.

Проте, якщо ви достатньо впевнено почуваєтеся у парі, то зможете знайти відповідний момент, щоб поговорити про ваше інтимне життя і постійно його покращувати.

Рекомендуємо прочитати: 8 помилок, які чоловіки роблять під час сексу

6. Цілі

Ще одне питання, яке варто обговорювати з коханою людиною кожного дня, це вподобання і захоплення, наприклад, кулінарія, садівництво, поезія, йога чи будь-що інше.

Вашому партнеру буде приємно побачити, що ви з таким захопленням розказуєте про свої зацікавлення та улюблені заняття.

Не забувайте проявляти інтерес і до того, чим зі свого боку діляться ваші кохані. Якщо ви хочете, щоб слухали тільки вас, і не будете уважними до дорогих вам людей, то це може їх образити і ранити.

Вашим партнерам небайдуже, чим ви зайняті в професійному, ментальному чи емоційному планах. Тож розказуйте про свої мрії та турботи, чого ви сподіваєтеся і як ви плануєте цього досягнути.

Для пари дуже важливо розмовляти і ділитися одне з одним своїми думками. Впевнені, що з описаними темами у вас ніколи не виникне незручних мовчанок, а стосунки будуть міцнішати з кожним днем.