Як привернути увагу чоловіка, не бігаючи за ним

Хоча це може здатися суперечливим, щоб привернути увагу чоловіка і захопити його інтерес, важливо здаватися незалежними, аби він бачив, що ви можете жити і без нього.
Як привернути увагу чоловіка, не бігаючи за ним

Останнє оновлення: 04 квітня, 2019

Деякі жінки від природи знають, як привернути увагу чоловіка. Однак не всі з нас вправні у цій формі мистецтва. Це стосується реалізації інструментів спокуси, яким чоловіки просто не зможуть протистояти.

Важливо не показувати їм усе відразу. Натомість ви повинні домінувати в ситуації, щоб переконатися, що вони повернуться за чимось більшим. Важливо вам взяти на себе ініціативу.

Не будьте занадто наполегливими

Чоловіки почуваються більш комфортно, коли вони контролюють своє емоційне життя. Вони повинні відчувати, що вони спокушають жінку, яка їх приваблює. Таким чином, ідея полягає в тому, щоб вести їх, щоб вони не помітили, що ви це робите.

Для них важливо почуватися комфортно і впевнено у тому, що вони роблять. Ось чому наполегливість з боку жінки відлякує їх, тому що вони відчувають тиск.

Коли жінка бігає за ними, вони, як правило, втікають через страх перед тим, на що вони до цього не готові. Або, що ще гірше, вони лише підійдуть до неї для сексу, а потім кинуть її.

Усе це означає, що навряд чи ви матимете позитивний результат, якщо будете бігати за чоловіком.

Тепер, коли ми поговорили про те, чого не варто робити, погляньмо на те, що потрібно зробити.

Як привернути увагу чоловіка

1. Заохочуйте контакт

як привернути увагу чоловіка
Ви повинні створити випадковий контакт, який дає йому можливість підійти до вас. Особливий глибокий погляд і посмішка допоможуть розпалити розмову.

Ви повинні слухати його розповіді, і навіть ті кліше і старі анекдоти. Крім того, ви повинні показати, що ви дійсно зацікавлені в тому, що він говорить.

Якщо він сприйматиме вас як веселу і впевнену в собі людину – битви наполовину виграна!

Ви повинні скористатися вашими розмовами, щоб встановити з ним зв’язок. Дайте йому відчути, що ви єдина людина, з якою він хоче бути.

2. Зберігайте таємницю

Після того, як ви поговорите, з часом ви плануватимете побачення. Під час зустрічі варто дати йому залицятися до вас, а також дати йому відчути, що його почуття важливі. Побачення – прекрасні можливості для того, щоб ви могли більше дізнатися один про одного і побачити, чи дійсно ви його зачепили.

Бажано не розповідати йому кожну деталь вашого життя. Зберігання таємниці є ключем до уваги чоловіка. Дуже спокусливий спосіб зробити це – давати напіввідповіді. Він захоче більшого.

Також, хоча часи й змінилися, завжди краще уникати сексу на першому побаченні. Недоступність підтримує цікавість і змушує бажати вас більше.

3. Випромінюйте впевненість

Щоб привернути увагу чоловіка, ви повинні переконатися, що він знає, наскільки вам подобається ваш вільний час, зустрічі з друзями і з новими людьми.

Чоловіки захоплюються впевненими і незалежними жінками, оскільки вони відчувають, що такі жінки не заважатимуть їхньому життю. Самостійна поведінка змусить чоловіка хотіти наблизитися до вас і поглибити зв’язок.

Ви також повинні бути емоційно підготовлені, щоб не підштовхнути його занадто сильно, адже це може відлякати його.

4. Покажіть йому, що він може вам довіряти

Активне слухання допоможе йому розкритися і розповісти свої секрети. Коли ви дізнаєтеся про його спортивні уподобання, музичні смаки та інші інтереси, вам буде дуже просто його здивувати.

Запрошуючи його на концерт співака, якого ви обидва любите, ви, безумовно, сподобаєтеся йому більше.

Висновки

Щоб привернути увагу чоловіка, потрібно дивитися на нього сексуальним поглядом, дарувати свою привітну посмішку і бути впевненою жінкою, яка знає, чого хоче.

Ось секрет збереження інтересу чоловіка!  • Singh, R., Yeo, S. E. L., Lin, P. K., & Tan, L. (2007). Multiple mediators of the attitude similarity-attraction relationship: Dominance of inferred attraction and subtlety of affect. Basic and Applied Social Psychology, 29(1), 61-74.

Цей текст надається лише для інформаційних цілей і не замінює консультацію з фахівцем. У разі сумнівів проконсультуйтеся зі своїм фахівцем.